Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Dobry sklep komputerowy!

• Please log in to reply
44 replies to this topic

#41 zzygmunt85

zzygmunt85

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 09 May 2015 - 09:32 AM

najlepsze sklepy komputerowe to morele.net, agito.pl i electro.pl - według opinii użytkowników ceneo.

#42 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 29 July 2015 - 13:10 PM

Mój ulubiony - https://www.ematador.pl/ Mają rzadko spotykane sprzęty, darmową przesyłkę, która jest ubezpieczona. No i przede wszystkim znajduję u nich rozwiązania pod malinę i banan pi - ciężko znaleźć to w polskich sklepach.

#43 martynaw

martynaw

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 01 September 2015 - 16:28 PM

agito.pl ceny chyba najniższe na rynku niestety czasami na towar trzeba czekac pare dni

#44 rexmed

rexmed

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 09 September 2015 - 08:14 AM

polecam x-kom.pl, bardzo konkurencyjne ceny, liczne punkty odbioru osobistego, wprawdzie doliczana jest opłata za płatność kartą, ale zawsze można wyjąć sobie wczesniej gotówkę.

#45 Slizeer

Slizeer

Mr

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 189 Postów:

Napisany 30 October 2015 - 00:33 AM

Z doświadczenia mogę polecić Agito.pl oraz x-kom.pl. W polecanym przez wiele osób sklepie morele.net miałem okazję robić kilka razy zakupy, ale sklepu ogólnie nie polecam. Raz złożyłem zamówienie na cały zestaw komputerowy, po czym po kilku dniach okazało się, że podzespoły, które były oznaczone jako dostępne, są niedostępne na magazynie i nie ma możliwości ich zamówienia w ogóle. Sklep poinformował mnie o tym dopiero po kilku dniach, a do tego wciaż mieli ten towar na swoich stronach przedstawiony jako nadal dostępny.

Kolejna sprawa to fakt, że zamawiając towar za nawet kilka tys. złotych nie ma darmowyej wysyłki. W sklepach z ubraniami lub obuwiem dostaje się darmową wysyłkę za zakupy powyżej np. 200zł, a poważnych sklepach komputerowych można o tym pomarzyć. Dadzą co najwyżej od święta, albo jak ma się jakiś specjalny kod. Takie kody publikuje np. portal PurePC, który zresztą reklamuje morele.net i linkuje do ich sklepu w swoich artykułach o zestawach komputerowych. Inna sprawa to fakt, że jak chcesz zapłacić kartą lub przelewem elektornicznym to musisz w szanownym morele.net zapłacić odpowiednią prowizję, co również jest dla mnie przesadą. Tak jak wspomniałem, często kupowałem odzież lub obuwie w kwotach ~200zł (całe zamóienie) i nie tylko wysyłkę miałem za darmo, ale i płatność kartą nie była obciążona żadną prowizją. Więc jak się nie da, jak się da! Tylko morele.net woli oszczędzać ile się tylko da. Dobrze, że przynajmniej mają dobre ceny na sprzęt...

Spoiler

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników