Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

pentagram proton 434 - co sądzicie?

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 mentosmk

mentosmk

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 33 Postów:

Napisany 26 April 2005 - 15:46 PM

witam. zastanawiam sie nad kupnem cyfrówki. Nie mam przy tym zbyt wielkich pieniędzy ani szczególnych wymagań. jednak ten nie jest zbyt drogi i wydaje się dobry. podzielcie sie swoimi opiniami, może proponujecie jakisinny aparat w podobnej cenie?
mentos

#2 blackninja

blackninja

level 8

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6393 Postów:

Napisany 27 April 2005 - 14:00 PM

Dozbierałbym trochę pieniążków i kupiłbym sobie DMC-LS1. Co do pentagrama to jest to chińszczyzna total. Obiektyw zniekształca obraz, a kolory na zdjęciach są wypłowiałe. Panasonic ma dodatkowo stabilizator optyczny obrazu co stawia go krok przed konkurencją. Pozdrowienia.

#3 mentosmk

mentosmk

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 33 Postów:

Napisany 27 April 2005 - 21:58 PM

no opinie o tym aparacie są różne.. jedni chwalą go za np. wysoką jakosć zdjęć a inni uwazają to za największą wade.. ale tak bywa..
mentos

#4 mentosmk

mentosmk

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 33 Postów:

Napisany 01 May 2005 - 08:27 AM

a ten? http://proline.pl/sh...338342b3132384d może ktoś cośik powie..
mentos

#5 jotgie

jotgie

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3707 Postów:

Napisany 01 May 2005 - 21:51 PM

Trochę dozbieraj i kup 484 - mam ten aparat i zrobiłem nim już prawie 10.000 zdjęć! Pewno, że to nie jest "dobry markowy aparat" ale jestem zadowolony. Elektronika SONY, optyka: ASIA OPTIK (m.in. ma tej formy soczewki CANON A70) to też daje jako taką gwarancję. 434 uważany jest za nieudany modela 484 można dzisiaj kupić już za ok. 950 zł.

#6 blackninja

blackninja

level 8

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6393 Postów:

Napisany 02 May 2005 - 07:25 AM

Stawiam cały czas na Panasonica ma 4mln pix 3krotny zoom optyczny i co najważniejsze ma optyczny stabilizator obrazu jak w aparatach za 2-4 tysie pozatym dostepny jest w kazdym wiekszym miescie serwis i nigdzie jak juz cos sie stanie nie bedziesz musial go wysylac. Prosze zobacz jakie robi zdjęcia http://panasonic.co....models/ls1.html

#7 mentosmk

mentosmk

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 33 Postów:

Napisany 03 May 2005 - 14:27 PM

a Minolta dimage z10 nie bedzie lepsza od tego pentagrama 484?i tańsza jest...albo premier DC 5384..
mentos

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników