Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Alone In The Dark - Wątek główny

• Please log in to reply
255 replies to this topic

#241 White_Light

White_Light

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 25 Postów:

Napisany 25 March 2008 - 09:31 AM

Jak się używa liny w Anniversary? Jak gram w trybie normalnym z misjami to robie podskok i "Q". No i to działa. Ale jak gram w posiadłości Croftów to ta kombinacja klawiszy nie działa. Proszę o szybką pomoc.

#242 LemurekTR

LemurekTR

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 26 March 2008 - 16:12 PM

Zbytnio nie wiem jak Ci pomóc...wejdź w opcje i spróbuj poprzestawiać w klawiszach...jest tylko mały szczegół...Jeśli to Croft Manor to może nie znalazłeś jeszcze linki???

http://www.laracroft...ra/solucja5.htm <---SPRAWDŹ TUTAJ...

Mam nadzieję że Ci pomogłam...hehe

Dodano 26-03-2008 16:12:56:

Jeśli chcecie wiedzieć to zamieściłam gdzieś powyżej stronę do solucji...Wcześniej byłam znana jako Lemurek2 lecz zapomniałam hasła no i teraz zarejestrowałam się na nowo...hehe

Moje gg to 7664137...jakby ktoś chciał służę pomocą...Głównie dotyczącą TRA...

#243 Lvks xD

Lvks xD

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 07 April 2008 - 21:12 PM

:rolleyes: Hej pomóżcie mi mam problem w misji gdzie sie dostaje spluwe szota od tego goscia co sie go zabija i sie do takiego zamku traffia to sie skacze po kolumnach i potem jak sie na linie skacze po scianie i idzie do tych lampek to jak sie ustanie na tem kafel to one gasna i trzeba w kazde strzelic i co tam trzeba dalej zrobic bo nie wiem prosze opiszcie gokładnie zgóry dzięki XD :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

#244 Ufo2

Ufo2

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 13 April 2008 - 18:41 PM

czesc sluchajce mam problem z tym tirexem nie moge go przejsc ;] a juz sie z nim meczy caly dzien moze ktos moglby mi tylko jego przejsc oto link do save http://rapidshare.co...17/dino.TRASave

#245 Airrel

Airrel

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 20 April 2008 - 12:15 PM

Witam chciałbym zapytac tych którym sie odblokowały kody... Przeszedłem całą gre, zdobyłem wszystkie artefakty i relikwie i odblokowały mi sie tylko 3 kody :/ "Tryb bez tekstur", "Nieskończony oddech" i "Okulary przeciwsłoneczne" a co z pozostałymi 8 kodami ? Trzeba ukończyć wszystkie próby czasowe czy jak ?

#246 anulaat

anulaat

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 22 April 2008 - 20:26 PM

Witajcie! Przemierzyłam cały internet w poszukiwaniu jakiś for, aby ktoś udzielił mi jakiejś odpowiedzi co zrobić w sytuacji, w której się znalazłam ^_^ Otóż jestem w Grecji, w tej kilkukondygnacyjnej konstrukcji gdzie są wejścia do sal Posejdona, Hefajstosa, Atlasa itp. Problem mam z wejściem do sali ostatniej - Damoklesa. Otóz kiedy wbiegam do tego korytarzyka, napotykam bramę - podobną do tych, które były przy poprzednich wejściach. Na okienku nad nią znajduje się kamienny blok, który ściągnęłam linką i wepchałam pod bramę, kiedy otwierała się po pociągnięciu dźwigni. Teraz wskakuję na blok, chwytam się krawędzi nad herbem i stamtąd powinnam doskoczyć do okienka, a tu d***! Lara nie dosięga! Minimalnie jest za wysoko i teraz nie wiem co zrobić, bo nie znam innego sposobu, aby dostać się na drugą stronę. Czy ktoś może mi pomóc? Czy Lara Wam doskakiwała do tego okienka? Proszę, pomóżcie miiiii :P

#247 Airrel

Airrel

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 23 April 2008 - 10:02 AM

Hmm dziwna sprawa ja przechodziłem juz 3 razy ten poziom i nie miałem tego problemu. Spróbuj wypchnąć kamień i jeszcze raz podsunąć może jakiś bugg ,a jak sie nie bedzie dało to poprsotu idź sie zabić i jeszcze raz wejdź do komnaty, a jak to nie pomoże to nie wiem jak Ci pomóc.

#248 Gośćpanel919_*

Gośćpanel919_*
  • Goście

Napisany 30 April 2008 - 14:39 PM

witam

mam ogromną prośbę - zaczełem dwa dni temu przechodzić TRA i będąc na światyni sw. franiciszka padły mi savy

tzn. właczyłem grę i pisało że gra je naprawi - a tak naprawdę musze od wszystko zaczynać- bo nic nie działa

a miałem wszystkie sekrety i artefakty :(

jakby mógł ktoś wrzucić savy z tego etapu (czyli tej świątyni czy klasztoru) byłym bardzo wdzięczny

#249 tomulinho

tomulinho

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 22 May 2008 - 12:28 PM

siemka jestem nowy ta gre przeszedlem jak ktos nie wiem co gdzie i jak to pisac zawsze postaram sie pomoc

#250 agusick

agusick

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 29 May 2008 - 14:08 PM

właśnie chłopaki jestem w tym samym momencie i tez mi brakuje czasu. . .da sie cos z tym zrobic?? mecze to juz niewiem ile :/ niewiem czy mam jeszcze skoczyc w ten kąt jak jest pokazane na Twoim screen-ie bo jak tam skocze to zaraz mi sie ten hak chowa pomóżcie plis!!!

#251 cherryking

cherryking

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 11 June 2008 - 15:49 PM

Hej :) Mam duży problem, mianowicie - jestem w Grecji, w miejscu gdzie są sale Posejdona, Atlasa itd. Kiedy tylko wchodzę do tej lokacji, wedle wszystkich solucji etc, powinnam skoczyć na środek. I tu jest problem - bo moja Lara nie może tam doskoczyć. Z rozbiegu, długiego skoku, NIC. Zawsze odbija się od krawędzi i spada. Czy to jakiś bug? Zdarzyło się to komuś? Szczerze mówiąc ręce mi już opadają, bo dwa dni się męczę i zero, nul. Eh. Będę wdzięczna za pomoc.

#252 PinkOrchid

PinkOrchid

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 21 July 2008 - 13:14 PM

hej;] mam maly klopot z przejsciem fortecy na strahovie, otoz jestem w miejscu gdzie lara musi zwisac na rekach na tunelu wentylacyjnym, chyba powinna do niego wejsc, ale nie bardzo wiem jak;/ gdy naciskam strzalke w gore, lara ponownie staje na nogach;/ help!

#253 proo evo

proo evo

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 25 July 2008 - 16:07 PM

http://rapidshare.co......Ruffer44.rar

#254 bana5a

bana5a

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 06 August 2008 - 00:38 AM

Cześć to znowu ja :)
Miałam problem z doskoczeniem do skały w Peru, ale problem rozwiązałam a właściwie pomógł mie pewien uzytkownik z innego forum. Trzeba było powyłanczać większośc opcji grafiki lub zmienić rozdzielczość pulpitu na 800 na 600 pikseli. Teraz mam inny problem.
Gdy zainstalowałam nowego windowsa a tomb raider zaczęłam przechodzić od początku mimo że ją kiedyś przeszłam. Gra chodziła mi sprawnie aż doszłam do poziomu "wielka piramida" i gra zaczęła strasznie się zacinać. Menu jest płynne lecz gdy zaczynam grać to koszmar Pomocy!

Ps Cherrykingowi polecam właśnie wyłączenie opcji grfiki :
Głębie pola
odbicia
cienie
lub zmiane rozdzielczości.

#255 DanteShaft

DanteShaft

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 340 Postów:

Napisany 06 August 2008 - 14:36 PM

a jak naciśniesz W DÓŁ?
Intel Core 2 Duo 1,5GHz || 17" CrystalBrite LCD || ATI Radeon 2400 xt || 2gb DDR RAM ||

#256 PinkOrchid

PinkOrchid

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 07 August 2008 - 18:57 PM

a jak naciśniesz W DÓŁ?

nadal nic;/

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników