Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Alone In The Dark - Wątek główny

• Please log in to reply
255 replies to this topic

#1 megaartbyte

megaartbyte

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 126 Postów:

Napisany 25 kwiecień 2005 - 14:45

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że Infogrames zaczyna prace nad piątą częścią Alone In The Dark. Mam nadzieję, że szybko wyjdzie bo już nie mogę się doczekać.

4D 65 67 61 41 72 74 42 79 74 65 Gruntowna modernizacja kompa w toku ;-)

#2 iraz75

iraz75

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 23 listopad 2006 - 12:04

Jeśli ktoś może mi pomóc. Otóż jestem w Komnacie Czterech Pór Roku na samym szczycie, gdzie ...przez strażnika czasu ujrzysz prawdę... lata na około mnie ten duch... co trzeba tam zrobić by przejść dalej? Próbowałem z jednego z posągów wziąść te niebieskie "światło" ale ono zmienia położenie gdy tylko zbliżę się Larą. Wchodzenie w ducha czy pod grobowiec nic nie daje.
Pomóżcie pliss, bardzo wciągła mnie ta gierka, ale nie wiem co dalej.

Z góry dzięki:))

#3 firekage

firekage

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3687 Postów:

Napisany 23 listopad 2006 - 13:43

www.gamefaqs.com
Sam w to gralem ale juz nic nie pamietam...
Tylko swinia potrafi taplac sie w szambie....

#4 casper_sor

casper_sor

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 28 listopad 2006 - 17:15

Jeśli ktoś może mi pomóc. Otóż jestem w Komnacie Czterech Pór Roku na samym szczycie, gdzie ...przez strażnika czasu ujrzysz prawdę... lata na około mnie ten duch... co trzeba tam zrobić by przejść dalej? Próbowałem z jednego z posągów wziąść te niebieskie "światło" ale ono zmienia położenie gdy tylko zbliżę się Larą. Wchodzenie w ducha czy pod grobowiec nic nie daje.
Pomóżcie pliss, bardzo wciągła mnie ta gierka, ale nie wiem co dalej.

Z góry dzięki:))

<{POST_SNAPBACK}>

Akurat przechodzilem to 2 dni temu. Przede wszystkim poruszaj sie na czworaka (wtedy zjawa cie nie siegnie). Zobacz gdzie swieci sie niebieskie swiatelko i podejdz jak najblizej do niego (na wprost do posagu) caly czas kucajac i wyjmij bron (najlepiej maszynowa). Duch pojawi sie zaraz w zasiegu twojego strzalu. zacznij wowoczas strzelac, nie spuszczajac wzroku ze swiatelka. Po oddaniu ok 10-15 strzalow duch na chwile sie zatrzyma (czynnosc te mozna wielokrotnie powtarzac), wtedy wstan i zabierz swiatelko, po czym znowu kucnij i na czworaka udaj sie do drzwi. Tez myslalem ze tego nie przejde. Naprawde nie jest to trudne.

#5 iraz75

iraz75

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 29 listopad 2006 - 13:55

Akurat przechodzilem to 2 dni temu. Przede wszystkim poruszaj sie na czworaka (wtedy zjawa cie nie siegnie). Zobacz gdzie swieci sie niebieskie swiatelko i podejdz jak najblizej do niego (na wprost do posagu) caly czas kucajac i wyjmij bron (najlepiej maszynowa). Duch pojawi sie zaraz w zasiegu twojego strzalu. zacznij wowoczas strzelac, nie spuszczajac wzroku ze swiatelka. Po oddaniu ok 10-15 strzalow duch na chwile sie zatrzyma (czynnosc te mozna wielokrotnie powtarzac), wtedy wstan i zabierz swiatelko, po czym znowu kucnij i na czworaka udaj sie do drzwi. Tez myslalem ze tego nie przejde. Naprawde nie jest to trudne.

<{POST_SNAPBACK}>

Wielkie Dzięki:)))

Pozdrawiam :rolleyes:

#6 jurass

jurass

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 02 grudzień 2006 - 09:55

mamy problem z grą TOMB RAIDER -THE ANGEL OF DARKNESS-w pierwszym planie utknelismy na daszku tam gdzie znajdował się łomik..nie mozemy przeskoczyć dalej co robimy żle.... :)

#7 k1krist

k1krist

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 07 grudzień 2006 - 16:56

Nie potrafię ubić wodnego potwora pod koniec levelu Anglia. Wiem, że trzeba strzelać w dzwon, aż potwór zainteresuje się hałasem, a następnie szybko linką magnetyczną zwalić mu skrzynkę na łeb. Robiłem to już chyba z 50 razy i zawsze skrzynia spada za późno. Gdzie popełniam błąd? Może trzeba się ustawić w odpowiednim miejscu , albo zacząć od odpowiedniego dzwona ( ja zaczynam z prawej strony)? Pomocy. Jeszcze nigdy tak nie utknąłem, a przeszedłem wszystkie tomb raidery (poprzednie o wiele trudniejsze).

#8 biedak

biedak

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 18 grudzień 2006 - 15:23

Miałem problem z dźwiękiem (nie było go) i z zapisami (nie można było zapisywać) ale już naprawił mój brat to. Teraz dxwięk się zacina. Czy wiecie jak temu zaradzić? A chciałbym mieć normalnie

#9 Cortez-and

Cortez-and

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 498 Postów:

Napisany 18 grudzień 2006 - 16:10

Gra oryginalna? Wszystkie sterowniki zainstalowane? Czy tylko masz ten problem z tą grą?
Procesor: AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2.01 GHz; Pamięć RAM[MB]: 3 GB RAM; Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 7600 GS; Pamięć graficzna[MB]: 256; Dysk Twardy: 160 GB

#10 biedak

biedak

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 19 grudzień 2006 - 14:29

Gra ściągnięta z internetu. Tylko z tą. Nie wiem o jakie sterowniki chodzi. (mam 13-naście lat)

#11 M-A-R-C-I-N

M-A-R-C-I-N

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 24 grudzień 2006 - 15:53

Pomóżcie mam problem z 31 układem nie mogę przejść tego wielkiego pająka,strzelam do niego i strzelam i nic na początku uszkadzam mu te dwie przednie otwory z którym wyrzuca ta zieloną maść a potem nie mogę uszkodzić mu tych dwóch tylnych pomóżcie proszę : :<

#12 firekage

firekage

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3687 Postów:

Napisany 25 grudzień 2006 - 00:10

Gram w to ale nie dotarlem tam jeszcze wiec odsylam na :
gamefaqs
Tylko swinia potrafi taplac sie w szambie....

#13 Akane1540

Akane1540

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 25 grudzień 2006 - 18:40

Mam problem z dostaniem się do Biokopuły. Podchodze do siatki której drzwi nie moge otworzyć (za nią jest pies). Lara gada że może przedostać się na drugą stronę dzięki uchwytowi w suficie. Jest tylko problem. Po drodze dymi trujący gaz nie do ominięcia. Widzę kurek dzięki któremu prawdopodobnie moge to zakręcić ale na półke nie wiem jak się dostać. Pomocy? Próbowałam wielu rzeczy (nawet nie wiecie jak głupich) Co mam zrobić? :ninja:

Dodaj obrazek
Fuck the System
Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

#14 k1krist

k1krist

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 28 grudzień 2006 - 11:34

Nie doczekałem się podpowiedzi, więc przez święta zaparłem się i przeszedłem ten etap sam. Trzeba strzelać w dzwon i w tym momencie gdy tylko smok skieruje mordę w stronę dzwona (tu popełniałem błąd, gdyż jeszcze niepotrzebnie strzelałem do dzwona) szybko schować broń i za pomocą linki magnetycznej zwalić mu go na łeb. Pozdrawiam wszystkich miłośników serii Tomb Raider.

#15 M-A-R-C-I-N

M-A-R-C-I-N

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 28 grudzień 2006 - 12:25

Mam problem z dostaniem się do Biokopuły. Podchodze do siatki której drzwi nie moge otworzyć (za nią jest pies). Lara gada że może przedostać się na drugą stronę dzięki uchwytowi w suficie. Jest tylko problem. Po drodze dymi trujący gaz nie do ominięcia. Widzę kurek dzięki któremu prawdopodobnie moge to zakręcić ale na półke nie wiem jak się dostać. Pomocy? Próbowałam wielu rzeczy (nawet nie wiecie jak głupich) Co mam zrobić?  :ninja:
Dodaj obrazek

<{POST_SNAPBACK}>

Musisz w odpowiedni sposób poustawiac te skrzynie,aby najwyższa była przy scianie wtedy dostaniesz siłe i eraz możesz przesunąć te dwie skrzynie po drugiej stronie do wentylatora i go wyłączysz, żeby cie nie zabiła para wydobywającą się z rury.No i spokojnie po uchwycie przejdziesz na drugą stronę
Tylko pamietaj o dobrym ustawieniu tych skrzyń, jak najbliżej ściany i siatki.
Pozdrawiam i zyczę dobrej gry ja z kolei utknąłęm pod koniec gry w 31 układzie i nie mogę pokonać pająka

#16 artpol

artpol

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 116 Postów:

Napisany 31 grudzień 2006 - 00:48

Przyslac ci opis gry na maila ?
Posiadam opis z konsoli (przechodzilismy to z kumplem jakis czas temu) i jest bardzo podobny do tej gry na PC-ta. :ninja:

Ewentualnie...... www.google.pl

wpisujesz: TOMB RAIDER -THE ANGEL OF DARKNESS opis gry

[i Enter] :D
ACER Aspire 5741G, ekran 15,6", proc. i3-330M (2,13GHz), RAM 4GB DDR3 1066, dysk 320Gb - 5400obr, graf. GeForce GT 320M (1024Gb DDR3), HDMI, itp.

#17 sbstn_s

sbstn_s

bezsamogłoskowicz

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5017 Postów:

Napisany 31 grudzień 2006 - 19:17

http://guides.ign.co...83/page_34.html
Sebastian
---
amd athlon 64 x2 4600+ (windsor jh-f3) // scythe ninja+ rev. b // abit ax78 // a-data extreme edition ddr2 800+ 2x2gb // samsung hd403lj // nec nd-4571a // lg ced-8120b // twintech geforce 9600gt // arctic-cooling accelero s1 rev 2 // akasa amber ak-183-l2b // zalman fanmate 2 // tagan tg380-u01 // logic concept 402k black // 2x fander fx 120-b
dell studio 15

#18 M-A-R-C-I-N

M-A-R-C-I-N

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 03 styczeń 2007 - 18:33

Pomóżcie mam problem z 31 układem nie mogę przejść tego wielkiego pająka,strzelam do niego i strzelam i nic na początku uszkadzam mu te dwie przednie otwory z którym wyrzuca ta zieloną maść a potem nie mogę uszkodzić mu tych dwóch tylnych pomóżcie proszę : angry.gif

#19 machu1983

machu1983

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 05 styczeń 2007 - 18:12

Miałem problem z dźwiękiem  (nie było go) i z zapisami (nie można było zapisywać) ale już naprawił mój brat to. Teraz dxwięk się zacina. Czy wiecie jak temu zaradzić? A chciałbym mieć normalnie

<{POST_SNAPBACK}>

W jaki sposob skonfigurowac dzwiek w Tomb Raider??

#20 Akane1540

Akane1540

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 07 styczeń 2007 - 18:09

Utknęłam pod sufitem. Muszę się dostać do metalowej półki podwieszonej nad sufitem, ale roślina po której się wspinam kończy się za wcześnie i nawet spadajć nie mogę jej się chwycić. Salto z obcznej ściany też szło mi bezowocnie :/

Dodaj obrazek
Fuck the System
Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników