Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Modem a windows Seven

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 bogumil-89

bogumil-89

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 08 marzec 2009 - 22:59

Witam posiadam wersje beta Windowsa Seven X64.System jest świetny i wszystko było super puki nie popsuł mi się router .Posiadam modem z Orange ZTE ZXDSL 852 i nie mogę znaleźć odpowiedniego sterownika bo wszystkie jakie próbowałem zainstalować nie były podpisane cyfrowo i wywalał błąd że sterownik nie podpisany cyfrowo i się nie wgrywał do końca.Nie działa również sterownik od Visty X64.Proszę o pomoc w znalezieniu działającego drivera.Z góry dzięki za pomoc

#2 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5481 Postów:

Napisany 10 marzec 2009 - 23:12

A w Windows 7 nie ma możliwości wyłączenia wymuszania podpisanych sterowników przy starcie jak to ma miejsce w Viście? Podczas bootowania systemu naciśnij F8 i zobacz czy nie będziesz miał takiej opcji. 
Intel Q6600 2,4GHz @ 3,00GHz + BOX // MSI P35 Neo3-F // 2x1GB KingMax DDR2 // EVGA e-GeForce 8800GT 512MB // Seagate 500GB // Seagate 20GB // NEC DVD-RW // WinFast DTV1800H // Rasurbo DLP 535 // LCD LG Flatron L225WT// Logitech G7 - moja recenzja // Microsoft Sidewinder X8 // MS Windows Vista Home Premium 64bit

redakcja_forum
:"Dbamy o jakość komunikacji w Internecie pielęgnując społeczności, by głos użytkownika miał znaczenie." - Wy se kpicie, czy naprawdę w to wierzycie?

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników