Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

[GALERIA] animek3

• Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 animek3

animek3

Co Ja tutaj robię?

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3852 Postów:

Napisany 17 luty 2009 - 21:26

Macie nowego amatora, który dopiero zaczyna zabawę z aparatem do skrytykowania ;)

Tylko to jedno zdjęcie wyszło jako-tako i jest ostre ;)
Było parę innych, ciekawych pozycji kaczek w wodzie, ale niestety jak to na amatora przystało - nieostre :D

1.
Dodaj obrazek

Robert

[color=#808080;]Macbook OS X[/color]

#2 vonRatke

vonRatke

srutu tutu

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4044 Postów:

Napisany 17 luty 2009 - 21:51

Chyba sie e-fotek pie..y :(
Kaczak nie chce sie wyświetlić

#3 hatanek

hatanek

ostatnio smutniejszy

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3339 Postów:

Napisany 17 luty 2009 - 21:53

przyroda ok, kaczka jak kaczka :P tylko jeszcze napisz czym to robiles, tak zeby kazdy mogl jeszcze jak cos zwrocic uwage na sprzet ;]
www.google.pl LUDZIE TO NIE BOLI POMYSLEC I WPISAC PROBLEM, SERIO MOWIE w sensie pisze...
Nie będę pisać "krok po kroku", komputer wymaga czasem pomyślenia, jeśli używasz go od ponad roku a jedyne co potrafisz zrobić na nim to włączyć film, empetrójke i zalogować się na naszą klasę to oddaj go biednym, są ludzie, którzy wykorzystają go lepiej. Nie lubię dzieci neostrady, nie lubię jak na końcu zdania oznamiającego stawiasz "????", nie znoszę jak odpowiedź na Twoje pytanie, dokładnie tak jak je zadałeś, wpisana w google, daje odpowiedz w pierwszym linku. Nie odpowiem na pytanie jeśli nie jesteś w stanie określić czego chcesz i jaki posiadasz sprzęt. Nie ośmieszaj się swoją sygnaturka i wypisywaniem w niej wszystkiego [ z błędami w języku angielskim i polskim ], co posiadasz w pokoju czy domu, nas to naprawdę nie obchodzi, że masz 2 laptopy z celeronem, wieże daewoo i telewizor marki Zyzol. Jeśli musisz, wpisz tam sprzęt warty tego.

#4 vonRatke

vonRatke

srutu tutu

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4044 Postów:

Napisany 17 luty 2009 - 21:56

Canon sx10 jeśli dobrze zapamiętałem - jest w exif

#5 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5481 Postów:

Napisany 17 luty 2009 - 21:56

Kaczak nie chce sie wyświetlić

Mi wyświetla ładnie.

tylko jeszcze napisz czym to robiles, tak zeby kazdy mogl jeszcze jak cos zwrocic uwage na sprzet ;]

Przecież jest w EXIF'ie: "Canon PowerShot SX10 IS".

Kaczka jak kaczka, nic rewelacyjnego. Takie zwyczajne, nudne zdjęcie. Staraj się uchwycić jakiś ciekawy moment czy sytuacje. Bo sama kaczka na tle wody jest nudna ;)
Intel Q6600 2,4GHz @ 3,00GHz + BOX // MSI P35 Neo3-F // 2x1GB KingMax DDR2 // EVGA e-GeForce 8800GT 512MB // Seagate 500GB // Seagate 20GB // NEC DVD-RW // WinFast DTV1800H // Rasurbo DLP 535 // LCD LG Flatron L225WT// Logitech G7 - moja recenzja // Microsoft Sidewinder X8 // MS Windows Vista Home Premium 64bit

redakcja_forum
:"Dbamy o jakość komunikacji w Internecie pielęgnując społeczności, by głos użytkownika miał znaczenie." - Wy se kpicie, czy naprawdę w to wierzycie?

#6 hatanek

hatanek

ostatnio smutniejszy

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3339 Postów:

Napisany 17 luty 2009 - 22:03

no i zmusiliscie mnie do zaladowania do irfana pluginow. teraz bede wszystko o wszystkim wiedzial :P
www.google.pl LUDZIE TO NIE BOLI POMYSLEC I WPISAC PROBLEM, SERIO MOWIE w sensie pisze...
Nie będę pisać "krok po kroku", komputer wymaga czasem pomyślenia, jeśli używasz go od ponad roku a jedyne co potrafisz zrobić na nim to włączyć film, empetrójke i zalogować się na naszą klasę to oddaj go biednym, są ludzie, którzy wykorzystają go lepiej. Nie lubię dzieci neostrady, nie lubię jak na końcu zdania oznamiającego stawiasz "????", nie znoszę jak odpowiedź na Twoje pytanie, dokładnie tak jak je zadałeś, wpisana w google, daje odpowiedz w pierwszym linku. Nie odpowiem na pytanie jeśli nie jesteś w stanie określić czego chcesz i jaki posiadasz sprzęt. Nie ośmieszaj się swoją sygnaturka i wypisywaniem w niej wszystkiego [ z błędami w języku angielskim i polskim ], co posiadasz w pokoju czy domu, nas to naprawdę nie obchodzi, że masz 2 laptopy z celeronem, wieże daewoo i telewizor marki Zyzol. Jeśli musisz, wpisz tam sprzęt warty tego.

#7 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • 5481 Postów:

Napisany 17 luty 2009 - 22:04

Przydatna rzecz odczyt EXIF'ów. Ja akurat odczytuje je poprzez Opere - Właściwości obrazka. Taki użyteczny bajer :)
Intel Q6600 2,4GHz @ 3,00GHz + BOX // MSI P35 Neo3-F // 2x1GB KingMax DDR2 // EVGA e-GeForce 8800GT 512MB // Seagate 500GB // Seagate 20GB // NEC DVD-RW // WinFast DTV1800H // Rasurbo DLP 535 // LCD LG Flatron L225WT// Logitech G7 - moja recenzja // Microsoft Sidewinder X8 // MS Windows Vista Home Premium 64bit

redakcja_forum
:"Dbamy o jakość komunikacji w Internecie pielęgnując społeczności, by głos użytkownika miał znaczenie." - Wy se kpicie, czy naprawdę w to wierzycie?

#8 vonRatke

vonRatke

srutu tutu

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4044 Postów:

Napisany 17 luty 2009 - 22:05

Albo Exif Viewer na FF ?

#9 animek3

animek3

Co Ja tutaj robię?

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3852 Postów:

Napisany 17 luty 2009 - 22:07

Mówię, wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że wszystkie ciekawe momenty są kompletnie nieostre :(

Robert

#10 animek3

animek3

Co Ja tutaj robię?

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3852 Postów:

Napisany 25 luty 2009 - 21:49

Jak wiadomo, nie nauczę się robić zdjęć, jeżeli ktoś nie będzie krytykował już tych zrobionych i dawał cennych uwag na ten temat.
Dlatego zamieszczam dwie fotki z serii "Zabawy Animka - amatora - z aparatem, którego nawet nie potrafi dobrze trzymać w ręce" ;)

2.
Dodaj obrazek

3. Rzekomo kwiatek, ale czy na niego wygląda?
Dodaj obrazek

Robert

#11 pn4265

pn4265

Panthera Tigris Altaica

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 Postów:

Napisany 25 luty 2009 - 21:55

2 - Co to jest to niebieskie obok drzew? Za dużo drogi i w dodatku jest na środku kadru (a to źle). Nuda.
3 - Co to jest?
Amacrox Warrior AX500-A 500W // Foxconn P35A-S Intel Core 2 DUO E6550 BOX 2,33GHz // OCZ 2GB DDR2 800 MHz Special Ops Dual CL5 (2 x 1GB) Palit 8600GT SONIC+ 256MB DDR3 1,0ns // Pioneer DVR-112D BULK Samsung 320GB HD321KJ 7200 SATAII 16MB // Cooler Master Centurion 534 Neostrada TP 1024 // Windows XP Profesional PL SP3 //// Fujifilm FinePix S9600

#12 kptYossarian

kptYossarian

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2197 Postów:

Napisany 25 luty 2009 - 22:13

W 2 zdjeciu punkt zbiegania sie linii drogi i pni drzew przesunąłbym w prawy dolny punkt złotego podziału. Robiłem kiedyś w podobny sposób takie zdjęcie i efekt końcowy był niczego sobie. Jeden z moich ulubionych sposobów dopierania kompozycji.
Wiem nareszcie czym chciałbym być, kiedy dorosnę. Kiedy dorosnę chciałbym być małym chłopcem.

#13 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • 5481 Postów:

Napisany 25 luty 2009 - 22:32

2. Fajny kadr, tylko gdyby nie było tej niebieskiej latarni koło drzewa, byłoby świetnie.
3. Coś jest, ponoć kwiatek - i co w związku z tym? :P

redakcja_forum

#14 Tapta

Tapta

Wielki Władca Hadronów

• Forumowicze
  • 21273 Postów:

Napisany 26 luty 2009 - 16:24

2. Oklepany kadr, fota o niczym. Ratuje ją obecność niesamowicie kosmicznych niebieski lamp :D
3. Pierwszoplanowy element jest prześwietlony i kompletnie nieostry; skoro całość kompozycji jest w różnej odległości od aparatu, to trzeba było rozszerzyć GO.
Jeżeli możesz przeczytać powyższą wypowiedź, to siedzisz zbyt blisko monitora. Chroń oczy!

#15 animek3

animek3

Co Ja tutaj robię?

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3852 Postów:

Napisany 16 marzec 2009 - 22:57

Dzisiaj na dworze było dosyć ciepło i ładnie, więc zabrałem Swoją modelkę na "świeże" powietrze ;)

4.
Dodaj obrazek

5.
Dodaj obrazek

Robert

#16 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • 5481 Postów:

Napisany 16 marzec 2009 - 23:11

4. Kadr fajny, szkoda, ze tak odbija światło się.
5. Podoba mi się. Wyszło tak późno letnio, wczesno jesiennie :D Plus za pomysł :)

PS: Moderator, a nie przestrzega zasad działu :lol2:

redakcja_forum

#17 kptYossarian

kptYossarian

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2197 Postów:

Napisany 16 marzec 2009 - 23:14

PS: Moderator, a nie przestrzega zasad działu lol.gif

Powinienem to wyciąc, skasowac, wątek spalic a winowajca powinien zostac wyslany na banicje !
Wiem nareszcie czym chciałbym być, kiedy dorosnę. Kiedy dorosnę chciałbym być małym chłopcem.

#18 Melisa5

Melisa5

Salvation

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2999 Postów:

Napisany 16 marzec 2009 - 23:18

No no...modelka niczego sobie :P

#19 vonRatke

vonRatke

srutu tutu

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4044 Postów:

Napisany 16 marzec 2009 - 23:23

Proponuję zmienić zapis ZASAD z "800 "na "1024" ;)

Fajnie. Delikatnie. Młodzieńczo. Jak pierwsze tchnienia wiosny :)
Bardzo miło się ogląda :)

:kwiatek: dla modelki

#20 kptYossarian

kptYossarian

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2197 Postów:

Napisany 16 marzec 2009 - 23:25

Proponuję zmienić zapis ZASAD z "800 "na "1024" ;)

Moderator działu zmienił 15 calowego lapka na 22 calowy monitor (akurat dzisiaj dostałem go w swoje łapska), wiec nie ma nic przeciwko. Zasada zmieniona.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników