Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

[Strona]www.hotele.oceniacz.pl

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 rabatka

rabatka

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 08 January 2009 - 15:18 PM

Witam,

Zachęcam do odwiedzenia niedawno uruchomionej strony http://www.hotele.oceniacz.pl

Serwis umożliwia ocenę hoteli zlokalizowanych w kraju i za granicą. W bazie znajduje się obecnie ok. 2 tys. hoteli, a ich liczba będzie nadal zwiększać się. Internauci mogą oceniać hotele według takich kategorii jak: czystość, jedzenie, lokalizacja, obsługa, dostęp do rozrywki oraz stosunek jakości do ceny, a także mogą dodać własny opis obiektu.

Opinie osób, które były już w danym miejscu z pewnością przydadzą się innym, dlatego zapraszamy do dodawania wpisów. Wszelkie uwagi do funkcjonalności serwisu i jego zawartości również będą mile widziane.

Pozdrawiam,

Ten post był edytowany przez sebex dnia: 08 January 2009 - 16:39 PM
Tytuł wątku niezgodny z regulaminem działu,więc zmieniam,na przyszłość proszę uważniej czytać regulamin.

#2 niewiadomo

niewiadomo

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 31 Postów:

Napisany 09 January 2009 - 17:47 PM

Moim zdaniem inicjatywa się nie uda, gdyż opinie ludzie będą tam składać w dwóch przypadkach:
1. jeśli chcą zareklamować swój hotel/pensjonat
2. chcą otrzymać zniżkę, bo jadą na wakacje z biura odpoczne.pl

Sens trzymania takiego serwisu jest tylko wtedy, jeśli dostajesz jakąś kasę od klienta z odpoczne.pl... Wątpię, żeby był duży ruch na tej stronie...

edit
Teraz zauważyłem, że za stroną właściwie kryje się odpoczne.pl, gdyż właścicielem obu jest YoYo sp. z o. o. Teraz rozumiem cel istnienia strony ;)

#3 Gośćradzia_*

Gośćradzia_*
  • Goście

Napisany 17 November 2011 - 13:33 PM

I chyba nie miałeś racji, bo ze statystyk podanych na tej stronie wnioskuje, że odwiedzają ją tysiące osób. Przecież każdy kto szuka miejsca na wakacje sprawdza opinie o hotelach, a ten serwis zawsze wyskakuje na czołowych pozycjach w Google. Pewnie m.in. dzięki temu ma tyle odwiedzin. Ja dosyć często tam zaglądam.

#4 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 26 November 2011 - 11:49 AM

Korzystam z Oceniacza przy okazji szukania każdego wyjazdu zagranicznego. Mają mnóstwo aktualnych opinii - nie wiem czy jakiekolwiek inny polski serwis posiada podobną bazę. Łatwo można dzięki nim znaleźć znajomości na dany wyjazd, bo pokazują którzy użytkownicy wybrali dany hotel w konkretnym terminie. Bardzo przydatne.

#5 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 26 November 2011 - 12:28 PM

Strona jako strona WWW bardzo przejrzysta, estetyczna i co najważniejsze przy takich portalach czytelna. Wszystko działa należycie. Podoba mi się.

Co do tematyki - nie korzystałem nigdy z takich stron. Mniemam, że ludzi podobnych do mnie jest trochę więcej i tutaj ukazuje się mankament strony. Ale przy dobrych działaniach e-Marketinogowych, wierzę, że portal wypłynie na szerokie wody.

#6 sofik

sofik

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 68 Postów:

Napisany 29 November 2011 - 14:00 PM

Właścicielem tej strony jest odpoczne.pl
it-spleen - mnóstwo ludzi korzysta z takich serwisów. W zasadzie każdy kto wyjeżdża na wakacje, wcześniej sprawdza opinie o danym hotelu. Dla mnie to standard - ludzie już nie wyjeżdżają na wakacje na ślepo. Nie wiem czy któraś strona posiada większą bazę opinii od Oceniacza, a przynajmniej jeśli chodzi o serwisy polskie.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników