Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Windows 7 a laptopy na Vistę?

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 SynMlyn

SynMlyn

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 42 Postów:

Napisany 25 December 2008 - 23:49 PM

Witam!

Czy Windows 7 będzie obsługiwał laptopy robione na Vistę?" Chodzi mi o to, że kupiłem sobie Della XPS M1530 z procesorem 2x2,5, 8600M GT, 4GB ramu i martwię się czy SEVEN - nowy system operacyjny Microsoftu będzie wszystko obsługiwał jak Vista którą dołączona do mojego notebooka?(wcale jej nie chwalę) Czy będą jakieś powikłania.? Np. z pomocą doświadczonego informatyka przeinstalowałem sobie lapka na XP. Wszystko ładnie działa, bo do Della jest mnóstwo sterowników, ale 2GB RAM przecież stoją i nic nie robią? Jak myślicie? Czy SEVEN będzie hybrydą Visty z XP łącząc tylko zalety tych systemów i czy mam się obawiać braku kompatybilności?

#2 mar89tum®

mar89tum®

Pasjonat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10688 Postów:

Napisany 26 December 2008 - 02:10 AM

Będzie działać. Skoro na laptopie z Vistą działa XP to czemu nie miał by działać Seven. To i to jest Windowsem.

#3 SynMlyn

SynMlyn

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 42 Postów:

Napisany 27 December 2008 - 17:32 PM

Będzie działać. Skoro na laptopie z Vistą działa XP to czemu nie miał by działać Seven. To i to jest Windowsem.

Dzięki! :) pocieszyłeś mnie! W końcu mój lapek rozwinie skrzydła, chyba że SEVEN okaże się Vistą 2 o innej nazwie. Nie zdziwiłbym się. :(

#4 jason.

jason.

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 302 Postów:

Napisany 30 December 2008 - 01:29 AM

Czytaj nowości o Windows 7 będziesz zawsze na bieżąco.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników