Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Konto w jakim banku ?

• Please log in to reply
52 replies to this topic

#41 lotek

lotek

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 13 wrzesień 2012 - 07:42

Cóż, ja mam porównanie inteligo, mbank, getin i bnp. Teoretycznie z Twoimi parametrami najlepsze będą inteligo i mbank. Na mbanku już kilka razy się zawiodłem szczególnie na emaklerze. Inteligo kosztuje ale masz konto w najlepszym banku. Wybór nie jest łatwy

#42 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 13 wrzesień 2012 - 09:38

Inteligo kosztuje ale masz konto w najlepszym banku.

Mógłbyś tą myśl rozwinąć, bo jestem bardzo ciekaw dlaczego Inteligo jest the best, pomimo, że trzeba płacić?!

#43 CRENEO

CRENEO

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 01 październik 2012 - 08:42

również polecam mBank. Najlepszy bank internetowy. Szybkie przelewy, dobra i miła obsługa, nie zdzierają (jak dla mnie) pieniędzy "za nic". Jestem u nich już jakiś czas i naprawdę mogę go polecić.

#44 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 01 październik 2012 - 11:18

A jakie są miesięczne koszty utrzymania konta? Czy jest to na prawdę "konto za 0"? Czy są jakieś haczyki?

#45 kozuchh

kozuchh

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 39 Postów:

Napisany 01 październik 2012 - 15:28

Ja polecam Alior Sync wszystko jest tam za darmo bez żadnych haczyków typu zrób transakcje karta na jakaś kwotę i do tego 10 darmowych przelewów expresowych no i cashback 5% za płatność z alior Sync lub karta w internecie. Karta jest darmowa z paypassem do tego darmowa naklejka paypass np na telefon co do przelewów do innego banku max 24h a do alior syncu po kilku sekundach ale to już standard w bankach, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju bezpłatnie do tego bezpłatne wpłato-maty euronet a konto jest oprocentowane 0,1% czyli w cale.
HALLOWED ARE THE ASGARD

#46 Karmazynowy99

Karmazynowy99

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 34 Postów:

Napisany 07 listopad 2012 - 19:10

Ja polecam BZ WBK - jeszcze ngdy mnie nie zawiedli, dostęp 24h/d, poza tym bezpłatn konto i wiele innych korzyści.. :happy:
Polecam serdecznie!

#47 Gośćlka900_*

Gośćlka900_*
  • Goście

Napisany 20 kwiecień 2013 - 18:51

Jeśli nie wiesz, przeglądnij różne rankingi kont bankowych to się przekonasz jaki bank ma najlepsze oferty.

#48 sesje

sesje

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 04 maj 2013 - 12:13

Ja polecam mBank, ale teraz każdy bank ma podobne oferty, więc samemu trzeba się zdecydować

#49 XPX_pl

XPX_pl

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 137 Postów:

Napisany 12 czerwiec 2013 - 12:05

Niekoniecznie,ofertę każdego z banków można poniekąd dostosować pod naszym kątem oraz potrzebami jakie mamy,wystarczy się tylko rozejrzeć.  Nie ma takiego banku,który nei pobierałby żadnych opłat,wtedy nie miałby prawa istnieć,na niczym by nie zarabiał.

#50 Magda.N93

Magda.N93

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 10 październik 2013 - 16:48

Dokładnie, każdy bank pobiera jakieś opłaty za nasze konto czasami są ukryte w kosztach korzystania z karty do bankomatu. Jednak w niektórych bankach można uniknąć opłat przez "wypracowanie" limitu. Przykładowo w moim banku ( Getin) trzeba wykonać transakcje kartą za 150zł i konto jest całkowicie za darmo.

#51 aniakolska

aniakolska

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 11 październik 2013 - 02:11

mbank koszt 1 przelewu natychmiastowego 10zł :) dla mnie najlepszy jest Sync.

#52 Magda.N93

Magda.N93

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 11 październik 2013 - 11:24

A ja korzystam z aktywnej karty w Getinie i jestem bardzo zadowolona. Za 5 transakcji miesięcznie bank oddaje mi 50zł. Jak dla młodej studentki to fajna oferta.

#53 XPX_pl

XPX_pl

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 137 Postów:

Napisany 10 marzec 2014 - 15:32

Generalnie rzecz biorąc teraz większość banków oferuje "darmowe" konto. Haczykiem jest tylko aby wykonać transakcję kartą na kwotę 100 lub 200zł miesięcznie. Ciekawą ofertę ma np WBK.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników