Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Konto w jakim banku ?

• Please log in to reply
52 replies to this topic

#1 nalewator

nalewator

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisany 14 grudzień 2008 - 13:09

Witam, posiadam obecnie konto w kredyt banku , chciałbym założyć drugie. Zależy mi głównie na całodobowym dostępie przez internet do konta. Wielkie pieniądze nie będą tam wpływały , to będzie takie konto pomocnicze.
Zastanawiam się na PKO S.A.
Jaki bank możecie polecić ?

#2 hatanek

hatanek

ostatnio smutniejszy

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3339 Postów:

Napisany 14 grudzień 2008 - 13:11

no i inteligo i mbank. zalezy czy chcesz miec wiecej bankomatow [ inteligo, bankomaty pko sa ] czy darmowe przelewy przez internet [ mbank ], takie porownanie w skrocie ;]
www.google.pl LUDZIE TO NIE BOLI POMYSLEC I WPISAC PROBLEM, SERIO MOWIE w sensie pisze...
Nie będę pisać "krok po kroku", komputer wymaga czasem pomyślenia, jeśli używasz go od ponad roku a jedyne co potrafisz zrobić na nim to włączyć film, empetrójke i zalogować się na naszą klasę to oddaj go biednym, są ludzie, którzy wykorzystają go lepiej. Nie lubię dzieci neostrady, nie lubię jak na końcu zdania oznamiającego stawiasz "????", nie znoszę jak odpowiedź na Twoje pytanie, dokładnie tak jak je zadałeś, wpisana w google, daje odpowiedz w pierwszym linku. Nie odpowiem na pytanie jeśli nie jesteś w stanie określić czego chcesz i jaki posiadasz sprzęt. Nie ośmieszaj się swoją sygnaturka i wypisywaniem w niej wszystkiego [ z błędami w języku angielskim i polskim ], co posiadasz w pokoju czy domu, nas to naprawdę nie obchodzi, że masz 2 laptopy z celeronem, wieże daewoo i telewizor marki Zyzol. Jeśli musisz, wpisz tam sprzęt warty tego.

#3 pgolob

pgolob

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 14 grudzień 2008 - 21:48

ja zdecydowanie polecam PKO BP. Mają świetny dostęp internetowy.

#4 Tapta

Tapta

Wielki Władca Hadronów

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 21273 Postów:

Napisany 14 grudzień 2008 - 21:51

PEKAO S.A. nie nastawia się na klienta detalicznego - nie jest tanie ;)
Jeżeli możesz przeczytać powyższą wypowiedź, to siedzisz zbyt blisko monitora. Chroń oczy!

#5 Lukas8

Lukas8

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 357 Postów:

Napisany 14 grudzień 2008 - 22:23

Ostatnio byłem w PKO i słyszałem jak ktoś narzekał że już od dłuższego czasu nie ma dostępu do konta. Także zastanowiłbym się nad inteligo czy to dobra opcja.

#6 pgolob

pgolob

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 15 grudzień 2008 - 11:40

Ostatnio byłem w PKO i słyszałem jak ktoś narzekał że już od dłuższego czasu nie ma dostępu do konta. Także zastanowiłbym się nad inteligo czy to dobra opcja.

Może wpisał 3 razy niepoprawne hasło i ma zablokowane:). Różni ludzie korzystają z sieci:). Ja używam PKO Inteligo już 4 lata i ani razu nie miałem problemów z dostępem do serwisu.

#7 GośćBartosz83_*

GośćBartosz83_*
  • Goście

Napisany 15 grudzień 2008 - 12:45

najlepiej to takie co masz blisko oddział :)
A jak ma być internetowe konto to najlepiej mBank,
Chociaż ja osobiście mam w WBK - wypłaty z bankomatów WBK od 10 zł :)
W mBanku też można wypłacać kasę z bankomatów WBK bez prowizji i też od 10 zł.

#8 Łaciaty

Łaciaty

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 409 Postów:

Napisany 15 grudzień 2008 - 13:56

z tego co się oriętuje to najlepszy jest mBank(napewno dla studentów) nie biorą nic za prowadzenie i dostep przez internet jest za darmo. Ja mam w lukasie i co miesiąc musze zeta płacic za dostęp przez neta tak wiec odradzam

#9 bucu1984

bucu1984

Powiedz jak to jest,kiedy wszystko już masz i nic nie cieszy cię

• Forumowicze
  • 16166 Postów:

Napisany 15 grudzień 2008 - 14:03

ja tez polecam mbank,jestem studentem,korzystam z konta tylko przez internet,za nic nie place,zyc nie umierac

#10 qiqqq

qiqqq

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 15 grudzień 2008 - 14:39

Ja korzystam z trzech kont. Pierwsze mam w Inteligo (co miesiąc odciągają ci 5zł opłaty za kartę debetową, dlatego nie polecam:). Lepszym rozwiązaniem jest tańszy i łatwiejszy w obsłudze mBank. W przeciwieństwie do Inteligo, nie mają opłat za kartę, mają tańsze przelewy i łatwiej je się wykonuje (kod potwierdzający przysyłają SMS-em)

Kilka dni temu założyłem kolejny rachunek w Alior Banku. Nie zdążyłem go jeszcze przetestować więc nie mogę polecić.

#11 nalewator

nalewator

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisany 15 grudzień 2008 - 15:38

Zdecyduje się na Mbank.
Dzięki !

#12 jason.

jason.

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 302 Postów:

Napisany 03 styczeń 2009 - 16:44

Odradzam PeKaO S.A. ze względu na zabezpieczenia.
Lukas Bank to już nie bank. Takiego "banku" to ja już nie rozumie ;)

mBank to najwłaściwszy bank jaki mogłeś wybrać.

#13 Stawrogin

Stawrogin

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisany 11 styczeń 2009 - 12:22

Witam, posiadam obecnie konto w kredyt banku , chciałbym założyć drugie. Zależy mi głównie na całodobowym dostępie przez internet do konta. Wielkie pieniądze nie będą tam wpływały , to będzie takie konto pomocnicze.
Zastanawiam się na PKO S.A.
Jaki bank możecie polecić ?

Myślę, że jako drugie konto mBank będzie ok. Zero opłat za prowadzenie,
za przelewy, kartę i dostęp do netu. Jest tylko jeden moim zdaniem minus:
jak coś pójdzie nie tak to załatwienie czegokolwiek przez mLinię jest drogą
przez mękę..
Stawrogin

#14 Domino_2

Domino_2

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 481 Postów:

Napisany 14 styczeń 2009 - 08:33

Zgadzam się z Stawrogin, posiadam konto w mBanku od 6 lat i wszystko jest OK gdy nie chcesz nic załatwić, bo ostatnio chciałem coś od nich otrzymać, to załatwienie sprawy trwało ok. tygodnia i poza tym nie dostałem tego czego chciałem i postanowiłem, że pójdę do BZ WBK i tam założe sobie konto i sprawę załatwiłem w 30 min.

#15 Stawrogin

Stawrogin

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisany 14 styczeń 2009 - 11:18

[...] załatwienie sprawy trwało ok. tygodnia i poza tym nie dostałem tego czego chciałem i postanowiłem, że pójdę do BZ WBK i tam założe sobie konto i sprawę załatwiłem w 30 min.

Dokładnie. A co do BZ WBK obsługa jest ok. Szybkość też :) Choć jeśli chodzi
np. o kredyty gotówkowe to nie są niestety zbyt tani.
Stawrogin

#16 Domino_2

Domino_2

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 481 Postów:

Napisany 14 styczeń 2009 - 16:20

Dokładnie. A co do BZ WBK obsługa jest ok. Szybkość też :) Choć jeśli chodzi
np. o kredyty gotówkowe to nie są niestety zbyt tani.

Powiem Ci, że kredyt w WBK jak brałem był tańszy niż w mBanku, Dominecie oraz PKO BP.

#17 Abigaill

Abigaill

głos w niczyjej sprawie

• Forumowicze
  • 6237 Postów:

Napisany 14 styczeń 2009 - 16:43

mbank może jest i dobry, jednak ciężko jest zaakceptować bank do którego nie można fizycznie pójść, ile jest punktów w Polsce?
od 12 lat korzystam z konta ROR w pko bp, kilka lat temu rozszerzyłem na usługę internetową (inteligo) teraz to się nazywa IPKO.
opłaty 5,40 zł za prowadzenie rachunku i 2 zł za IPKO, dostęp do konta 24 godziny, realizacja przelewu, doładowania telefonu, po podaniu kodu jednorazowego, zdrapki z kodami dostarczane bardzo regularnie, zazwyczaj jak dochodzę do połowy karty dostaję już nową zdrapkę z kodami, jeszcze nigdy mi nie zabrakło.
koszt przelewu krajowego 0,5 zł - to warto rozważyć zwłaszcza porównując koszty utrzymana konta w porównaniu z PKO SA, gdize przelewy dochodzą do 5 zł a koszt podstawowy to bodajże 11, lub 13 zł.

i co jest na + dla tego banku, w porównaniu z mbankiem, jak to się mówi jest za rogiem, w każdej małej miejscowości znajduje się oddział do którego można fizycznie wejść i przynajmniej część rzeczy załatwić jak by zaszła taka potrzeba. ostatnio w swoim banku byłem fizycznie kilka lat temu by coś załatwić z kontem. :)
[*][*]
PW - wyłączone do odwołania
dziękuję wszystkim za te kilka lat na forum, pomoc i mile spędzony czas. to by było na tyle.
gdyby ktoś mnie szukał, szukaj

#18 Pan_Roman

Pan_Roman

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 48 Postów:

Napisany 14 styczeń 2009 - 21:38

[quote name='Abigaill' date='14-01-2009, 16:43 ' post='1388495']
mbank może jest i dobry, jednak ciężko jest zaakceptować bank do którego nie można fizycznie pójść, ile jest punktów w Polsce?

zalezy gdzie sie mieszka, w warszawie juz kilka jest. ja od kiedy mam konto (z 5 lat lub wiecej) w placowce bylem raz aby zmienic rodzaj konta i tyle.

#19 Abigaill

Abigaill

głos w niczyjej sprawie

• Forumowicze
  • 6237 Postów:

Napisany 14 styczeń 2009 - 21:41

podobnie jak ja, też rzadko zaglądam tam, no chyba ze idę do "ściany" po kasę.
i to jest właśnie problem mbanku, jest kilka placówek w większych ośrodkach i to jest wszystko, niestety większość z nas mieszka poza tymi obszarami.
[*][*]
PW - wyłączone do odwołania
dziękuję wszystkim za te kilka lat na forum, pomoc i mile spędzony czas. to by było na tyle.
gdyby ktoś mnie szukał, szukaj

#20 Stawrogin

Stawrogin

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisany 15 styczeń 2009 - 07:57

zalezy gdzie sie mieszka, w warszawie juz kilka jest. ja od kiedy mam konto (z 5 lat lub wiecej) w placowce bylem raz aby zmienic rodzaj konta i tyle.

Owszem, ale mnie na przykład kilka razy spotkała sytuacja, że w mPunkcie
odsyłano mnie na mLinię choć wydawało mi się, że lepiej to będzie załatwić
twarzą w twarz a nie przez telefon :(

Do Domino_2: jeśli chodzi o Dominet to masz rację. Rata kredytu gotówkowego
jest niestety kosmiczna w porównaniu z innymi bankami. W PKO BP też nie jest
różowo, bo pomimo tego, że kredyt nie jest tani to rządają od kredytobiorcy
góry przedziwnych dokumnetów (jeśli jesteś klientem z zewnątrz). W mBanku
raczej szybko ale drogo. Kiedyś ING Śląski był bardzo konkurencyjny pod tym
względem, ale od pół roku to się niestety zmieniło na niekorzyść. Wydaje mi się,
że najtańszy jest Kredyt Bank ale trzeba tam mieć konto osobiste i trafić w okres
promocyjny kredytów gotówkowych. A co do BZ WBK to sam tam mam kredyt :)
Stawrogin

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników