Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Problem z odtwarzaczem DVD

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Rav-XxX

Rav-XxX

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 131 Postów:

Napisany 17 November 2008 - 20:04 PM

Niedawno kupiłem odtwarzacz DVD EasyTouch ET-612HD w Media Markt za 111zł (szukałem taniego i dobrego), który ma sporo bajerów jak na swoją cenę.
Problem polega na tym że często zdarza się że w trakcie oglądania filmu AVI z pendrive, lub DVD-RW wyłącza się on, tzn. wychodzi do menu wyboru filmu, a co najgorsze często zdarza się to w środku lub przy końcu oglądania filmu. Po ponownym uruchomieniu i przewinięciu do urwanego wątku (często długo to trwa :/ ) wyłącza się w tym samym miejscu. Kiedy odtworzę ten sam film na komputerze mogę go obejrzeć bez problemu i nigdzie nie widać błędów w trakcie filmu.

Nieraz zdarza się że zamiast wyłączyć się lub zawiesić dzieje się coś takiego że dźwięk filmu robi pętle (powtarza się), a obraz zniekształca się ale idzie dalej. Wtedy muszę wyłączyć film, i włączyć go ponownie, i przewinąć do ostatniego dobrego momentu, i wtedy działa dobrze.

Niektóre filmy sam przerabiam z RMVB do AVI za pomocą WinAvi gdzie kodeki standardowo są ustawione takie:
-Video: ZJMedia MPEG-4 Encoder,
-Audio: ZJMedia MP3 Encoder.

Raz czy dwa razy udało mi się obejrzeć film bez problemy na 10 filmów obejrzanych.

Ma ktoś z was takie DVD, albo miał podobny problem i go rozwiązał? Jeśli tak to proszę o wszelkie rady.
Dodaj obrazek

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników