Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Jaki bank i jaką lokate??

• Please log in to reply
30 replies to this topic

#21 SirErickX

SirErickX

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 26 sierpień 2011 - 12:12

jeśli długoterminowe to najlepiej lokaty w złoto lub inne metale szlachetne. Przy rocznej lokacie masz oprocentowanie 15% bez podatku Bleki. Sam korzystam i tez na początku nie dowierzałem, że tak jest.

#22 Gośćhajter123_*

Gośćhajter123_*
  • Goście

Napisany 20 kwiecień 2013 - 17:23

Najlepszy jest Alior Sync, bo nic nie trzeba tam płacić :)

#23 ninkam

ninkam

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 07 maj 2015 - 07:44

Wszystko zalezy od oczekiwań klienta!

#24 zzygmunt85

zzygmunt85

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 11 maj 2015 - 09:06

Osobiście mam konto w T-Mobile Usługi Bankowe (kiedyś Alior Sync), oraz drugie w PKO BP (konto Inteligo). Oprocentowanie lokat w obu tych bankach i wielu innych jest jednak praktycznie zerowe, poniżej inflacji, także nie ma co liczyć na jakieś zyski - lepiej zainwestować w obligacje (zyski również nie powalają, ale są wyższe niż w bankach) lub w metale szlachetne (złoto, srebro, platyna), a dysponując większą gotówką w ziemię (działkę rolną lub budowlaną) i nieruchomości (wynajem mieszkania).

#25 ALEKD

ALEKD

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 12 październik 2015 - 12:12

Ja osobiście chwalę Mbank, choć podobno ING też ma całkiem ciekawe propozycje:) Na pewno nie próbowałbym przygód z PKO i Pekao S.A., bo moim zdaniem tak szczerze mówiąc to banki, które naciągają klientów. Ja miałem mieć podobno darmowe konto bez opłat i wypłaty z bankomatów sieci Euronet za darmo, a okazało się, że za każdą wypłatę z bankomatu płaciłem około 1,70zł;/ Masakra jakaś.. Non stop naliczali mi opłaty automatyczne i nawet były problemy z zamknięcie konta, bo po miesiącu nie zamknęli mi go, bo okazało się, że muszą naliczyć opłaty automatyczne 2,40zł;/ Takie banki, że szkoda mówić..

#26 XPX_pl

XPX_pl

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 137 Postów:

Napisany 29 październik 2015 - 11:18

Co do samego konta bankowego,to przede wszystkim zwracaj uwagę na to,czy nie występują ukryte koszty,co dosyć często ma miejsce,np opłaca za kartę,przelewy lub płatności. Dopiero po przeanalizowaniu kilku ofert wybierz tą,która wypada najkorzystniej.

#27 Damiano75

Damiano75

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 19 listopad 2015 - 20:14

Każdy poleci ci swój bank:-) Zeby bardziej rozeznać się w temacie, to musisz poszukać sobie w necie lub znaleźć taką firmę, która porównuje wszystkie oferty bankowe z całego kraju i dopasowuje najbardziej optymalną do twoich potrzeb. Poza tym wystarczy pooglądać te nasze telewizyjne czterogodzinne bloki reklamowe i wtedy samemu można zrobić taki przegląd ofert... Z lokaty nie są wcale takie duże pieniądze, może pomyśl o innego rodzaju ulokowaniu pieniędzy, żeby większe zyski osiągnąć? Pomyśl...:-)

#28 oerko

oerko

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 16 maj 2016 - 11:14

Dokładnie tak jak wyżej, każdy poleci ten bank, któru mu najbardziej odpowiada a oczywistym jest, że nie każda jednak osoba będzie miała takie same oczekiwania. Ja np. mam konto banksmart i jestem zadowolona dlatego też myślę nad jakąś lokata w tym banku. Ja bardziej analizuję sam bank niż sam produkt a ten mi bardzo odpowiada bo ma zasięg ogólnoeuropejski a to np. dość ważne jak dla mnie.

#29 elduro

elduro

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 09 grudzień 2016 - 16:19

ja polecam ING maja najlepsze oprocentowania :)

#30 Fook

Fook

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 15 marzec 2017 - 10:23

Z tymi lokatami jest teraz ciężko, ale możesz spróbować. Porównaj sobie najpierw kilka ofert rankingów lokat bankowych, pomoże Ci to w podjęciu decyzji.

#31 luisto44

luisto44

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 19 marzec 2017 - 20:30

Musisz pochodzić po bankach bo ciągle pojawiają się nowe promocje, np dla nowych klientów itd. Teraz w ogóle oprocentowania są naprawdę kiepskie. Najlepiej wybieraj oferty w formie systematycznego oszczędzania. Podpisujesz umowę na dany okres i deklarujesz co miesięczną wpłatę np 100 zł. Dzięki temu trochę czuje się bat na karku, że trzeba wpłacić co miesiąc pieniądze.

Interesuje Cię jak zwiększyć sprzedaż? Dowiedz się więcej!

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników