Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Poszukuję programu magazynowo-księgowego>>>

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
27 replies to this topic

#21 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 13 January 2016 - 16:57 PM

Przede wszystkim - wyłącznie takie programy, które są wciąż aktualizowane. Jeśli od dawna nie poprawiono funkcjonalności danej aplikacji, to trudno oczekiwać, że sensowne będzie jej kupowanie. Generalnie chodzi o to, że system wczytuje dane firmy na podstawie samego numeru NIP, czyli nie musicie wprowadzać do systemu wszystkie dane firmy!

#22 Larkar

Larkar

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 25 February 2016 - 11:58 AM

W naszej firmie działamy od paru dobrych lat na Sykofie i muszę przyznać że daje radę, mimo że początkowo byłem niechętny i nieufny co do tego programu. Ale naprawdę im bardziej go poznaję tym bardziej lubię. Tylko niestety to poznawanie trochę długo trwa, ale mimo wszystko się opłaca. Ma parę funkcji, których nie widziałem w żadnym innym programie księgowym, głównue jeśli chodzi o rozliczanie produkcji i takie tam. Większość księgowań praktycznie robi się sama, a księgowanie wyciągów bankowych to teraz bajka, tak samo magazyn.

Naprawdę z czystym sumieniem polecam.

#23 ertens

ertens

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 27 April 2016 - 10:03 AM

Ja w swojej firmie działam na oprogramowaniu online wfirma. Kiedyś musiałem szukać lista płac wzór do wypełnienia i ciężko było to znaleźć. Tak samo jeżeli chodzi o lista płac kalkulator nie jest łatwy do znalezienia i obsłużenia. Teraz jest mi dużo łatwiej ponieważ w wfirma, sporo rzeczy robi się automatycznie co jest bardzo pomocne 

#24 korter

korter

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 72 Postów:

Napisany 18 May 2016 - 14:37 PM

Myślę, że ten artykuł dosyć dokładnie opisuje jak wygląda teraz sytuacja - nie ma co ukrywać, że księgowych nie wybiera się po cenach, tylko po doświadczeniu i rekomendacjach.

I moim zdaniem generalnie biuro rachunkowe jest dużo lepszym pomysłem niż własna księgowość - nie ma tej odpowiedzialności i wtrącania się w tematy rachunkowe.

#25 Larkar

Larkar

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 18 May 2016 - 21:13 PM

...

I moim zdaniem generalnie biuro rachunkowe jest dużo lepszym pomysłem niż własna księgowość - nie ma tej odpowiedzialności i wtrącania się w tematy rachunkowe.

Ale magazynu już raczej biuro nie poprowadzi. Po za tym takie rozwiązanie jest dobre tylko dla niezbyt dużych firm. Jak się firma rozrasta to własna ksęgowość jest kwestią czasu. Po prostu za dużo zachodu. A czy odpowiedzialność mniejsza z biurem? Być może ale i ryzyko większe moim zdaniem. Nie ma to jak doświadczona księgowa na etacie z dobrym programem księgowym.

#26 lukaszeno

lukaszeno

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 17 November 2016 - 12:52 PM

Myślę, ze symfonia będzie odpowiednim programem. Sam przy prowadzeniu niedużej firmy korzystałem z tego programu i jak najbardziej się sprawdził.

Zajmujesz się tematem big data?

#27 9Fizz

9Fizz

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 02 January 2017 - 19:08 PM

A ja z kolei mogę z własnego doświadczenia polecić Odeelę - system jest online, więc każdy z pracowników ma do niego dostęp z obojętnie jakiego urządzenia. Odeela rejestruje stany magazynowe, śledzi realizację wysyłek, zapamiętuje ceny maeriałów... Poza tym, Odeela ma jeszcze kilka innych rozbudowanych modułów z których korzystamy u siebie w firmie, więc tak naprawdę jest to dla nas system "do wszystkiego", a magazynowanie jest wisienką na torcie. :)

#28 mati_kowa

mati_kowa

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 02 January 2017 - 22:01 PM

inSERT i Subiect

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników