Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Poszukuję programu magazynowo-księgowego>>>

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
27 replies to this topic

#1 Cokpit

Cokpit

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 295 Postów:

Napisany 12 listopada 2008 - 13:25

Witam serdecznie,
poszukuję programu magazynowo-księgowego do małej firmy.
Niestety nie znam się na tym za bardzo więc proszę o wyrozumiałość...

Wymagania od programu:
1. Obsługa magazynu i księgowości...
2. Instalacja na dwa stanowiska.
3. Praca w sieci z innym komputerem. Czyli wpisuję w programie na jednym komputerze a aktualizuje się automatycznie na drugim.

Jaki program moglibyście polecić>>>

Z góry dziękuję za pomoc...

#2 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40 386 Postów:

Napisany 12 listopada 2008 - 14:52

Jest ich mnóstwo, może znajdziesz jakieś porównanie i wybierzesz potrzebny?
http://www.google.pl...r... Google&lr=

[color=#0000ff;]Linkman M-24[/color]

#3 Cokpit

Cokpit

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 295 Postów:

Napisany 12 listopada 2008 - 15:27

Na przykład Subiekt GT, Symfonia...

Nie znam się na tym za bardzo, znam tylko te dwa bo na nich pracowała firma...

#4 Gośćdan.por_*

Gośćdan.por_*
  • Goście

Napisany 08 września 2011 - 12:24

Na przykład Subiekt GT, Symfonia...

Nie znam się na tym za bardzo, znam tylko te dwa bo na nich pracowała firma...

Też bym polecił Subiekta - tani i prosty. A jak będziesz chciał kiedyś przejść na jeden poziom wyżej i oprócz fakturowania również sprawnie zarządzać firmą, budować trwałe relacje z Klientami i objąć cały workflow w jedynym systemie, to polecam bs4 intranet. Swoją drogą może się on zsynchronizować z Subiektem (a także z kilkunastoma innymi programami tego typu np. Symfonią, Optimą albo XL, nawet z kilkoma różnymi jednocześnie - jako jedyny CRM na rynku). Powodzenia w wyborze!

#5 HankMoody

HankMoody

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 10 października 2011 - 14:34

Witam serdecznie,

Wymagania od programu:
3. Praca w sieci z innym komputerem. Czyli wpisuję w programie na jednym komputerze a aktualizuje się automatycznie na drugim.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie, bo programów i systemów na rynku jest tak dużo, że trzeba być naprawdę ogarniętym, żeby to stwierdzić. Na forum trudno będzie też udzielić Ci fachowej odpowiedzi, bo trzeba znać firmę przynajmniej w minimalnym stopniu. Polecam Ci firmę PC DOC, która świadczy tego typu usługi (i nie tylko) zdalnie. Oni tanio potrafią dobrać taki system po konkretnego użytkownika, zainstalować i skonfigurować wszystko w ogóle bez pojawiania się fizycznie w firmie- wszystko zdalnie, dzięki czemu tanio.

#6 Schampoo

Schampoo

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 11 października 2011 - 10:12

Przeglądałem właśnie stronę firmy Pc Doc. Widzę, że świadczą oni usługi nie tylko w zakresie doboru oprogramowania księgowego, to jedynie wierzchołek góry lodowej (że się tak wyrażę). Mam plany outsourcingu całego pionu IT w mojej firmy. W związku z tym chciałem się zorientować, czy korzystałeś z usług tej firmy jakoś w szerszym zakresie? czy pojawiają się jakieś problemy i jak to na prawdę wygląda cenowo? Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź.

#7 GośćHugo_*

GośćHugo_*
  • Goście

Napisany 17 października 2011 - 11:12

tak, korzystałem kiedyś przelotnie z ich usług-> jest dobrze...

#8 HankMoody

HankMoody

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 18 października 2011 - 11:58

U mnie cały pion IT wyoutsorcowany jest do pc doca. Po przekalkulowaniu kosztów informatyka wychodziła niezła oszczędność. Wynajmowanie zewnętrznej firmy informatycznej to już zupełnie astronomiczny wydatek. Mam więc ten najmniejszy pakiet serwisowy, który w zupełności starcza. Nie miałem tez żadnych niespodziewanych problemów ze sprzętem.

#9 GośćneoFakturySeryjneGT_*

GośćneoFakturySeryjneGT_*
  • Goście

Napisany 28 października 2011 - 09:08

Dla użytkowników programu z serii InsERT GT mamy ciekawy program do wystawiania faktur seryjnie:neoFakturySeryjneGT. Szczegóły na stronie it-projekty.pl lub proszę wysłać zapytanie na dorota.rygalska@neomegan.pl

#10 Gośćtomasz_*

Gośćtomasz_*
  • Goście

Napisany 15 grudnia 2011 - 12:28

Witam serdecznie,

Wymagania od programu:

Polecam przetestować:
Symfonie lub LeftHand

#11 longint

longint

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 22 lutego 2012 - 20:59

Firma Longint zaprasza do sprawdzenia programu magazynowo LoMag, którego przez 30 uruchomień, korzystasz zupełnie za darmo. Oprogramowanie umożliwia prace w sieci - takiego chyba szukasz?

#12 rafal779

rafal779

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 28 lutego 2012 - 13:25

Witam. Polecam EuroFaktura MAX firmy Soft-Projekt.

#13 ratm_los

ratm_los

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 08 marca 2012 - 14:11

faktycznie sporo jest takich programów, ale może najlepiej byłoby dobrać je w sposób indywidualny ?? Wiesz jest taka firma, która zajmuje się programami na miarę (Hit Enterprises) jeśli się do nich zgłosisz na pewno dobiorą Ci program najlepszy do Twoich potrzeb.

#14 darosen

darosen

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 28 sierpnia 2014 - 09:35

Temat lekko starawy ale dla potomnych żeby wiedzieli. Polecam program do fakturowania i obsługi magazynowej Faktura Vat 2014 dostepny w różnych wersjach dla małych i większych firm. tak jak prosiłeś

1. obsługuje magazyn i pełną księgowość

2. praca na wieluy stanowiskach

3. praca zdalna w sieci z innymi

4. wiele innych praktycznych narzędzi o których warto doczytać samemu :) Link macie.

#15 Fando

Fando

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 06 października 2014 - 13:13

Proponowałbym dobrać coś z systemu InsERT, najlepiej u firmy która dodatkowo jest jego serwisantem. Ja współpracuję z Softoro, potrafią dobrze doradzic i w razie problemów szybko pomóc.

#16 Karol45

Karol45

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 10 października 2014 - 12:46

w swojej firmie korzystam z dwóch programów, które są ze sobą zsynchronizowane Sprzedaż i Magazyn oraz Księga Pakietu Przedsiębiorcy - dzięki ich wzajemnej synchronizacji, dokumenty które wystawię w programie magazynowym, automatycznie są przenoszone do programu księgowego - przez co mma mniej pracy. Obydwa programy zakupiłem w cenie promocyjnej, są łatwe w obsłudze, przyjemne i intuicyjne.

#17 twistet

twistet

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 13 października 2014 - 14:15

Symfonia czyba najbardziej rozbudowana

#18 Lisandro

Lisandro

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 17 lutego 2015 - 20:03

System na magazyn to jedno, system do księgowości to drugie.

Jeśli magazyn jest duży, to potrzebny będzie osobny system magazynowy, taka jest prawda, bo jak będzie to magazyn wysokiego składowania, na którym mieści się kilka tysięcy palet, to musi być jakiś porządny system a nie jakaś namiastka. 

Jeśli magazyn jest aż tak duży, to masz rację, jednak dla mniejszych, tak do 5000 pozycji w asortymencie, świetnie sprawdzi się Super Księga Podatkowa. Ma różne moduły do wyboru, m.in. magazyn właśnie. Zatem w tym przypadku to będzie idealny program magazynowo-księgowy. Tym bardziej, że jego możliwości są nie do przecenienia, a już to, że kupując go płaci się tylko za to, co w danej firmie niezbędne, jest sensownym, oszczędnym i efektywnym rozwiązaniem.

#19 damian1983

damian1983

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 02 października 2015 - 08:17

Witam,
Polecam program Weaver WMS, użytkuję ten program w swojej firmie od roku i jestem bardzo zadowolony, program prosty w obsłudze, przejrzysty, ma wiele przydatnych funkcji, co usprawnia pracę mojej firmy, w łatwy sposob wystawiam FV i inne dokumenty, a odnajdywanie danego towaru zajmuje mi kilka chwil dzięki graficznemu szkicowi magazyn.

#20 Janusz8765

Janusz8765

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 28 grudnia 2015 - 17:39

Ja ze swojej strony mogę polecić programy Symfonii, zarówno do kontroli magazynu jak i prowadzenia księgowości firmy. Moduły można dobierać pod zapotrzebowanie swojej firmy i wszystkie ze sobą oczywiście współgrają, a płacisz tylko za to co wybierzesz.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników