Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Jaki aparacik

• Please log in to reply
64 replies to this topic

#61 Tapta

Tapta

Wielki Władca Hadronów

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 21273 Postów:

Napisany 16 październik 2008 - 19:32

Odpowiedziałem na pytanie wprost :) Porównywałeś zapewne jpg i raw - wygląd w kompie, czyli standardowy sposób przeglądania zdjęć? :D
Jeżeli możesz przeczytać powyższą wypowiedź, to siedzisz zbyt blisko monitora. Chroń oczy!

#62 kptYossarian

kptYossarian

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2197 Postów:

Napisany 16 październik 2008 - 19:44

Jeżeli mam być do końca szczery, to za dużym doświadczeniem z plikami RAW pochwalić się nie mogę - ogarnięcie go jest na mojej liście rzeczy oczekujących na zrobienie :D
Wiem nareszcie czym chciałbym być, kiedy dorosnę. Kiedy dorosnę chciałbym być małym chłopcem.

#63 Pomidor84

Pomidor84

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:

Napisany 16 październik 2008 - 20:03

jeszcze jedno małe pytanko znacie jakiś fajny programik do obróbki zdjęć prosty w obsłudze

#64 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5481 Postów:

Napisany 16 październik 2008 - 20:04

GIMP - http://dobreprogramy...p...&GIMP 2.4.4
Intel Q6600 2,4GHz @ 3,00GHz + BOX // MSI P35 Neo3-F // 2x1GB KingMax DDR2 // EVGA e-GeForce 8800GT 512MB // Seagate 500GB // Seagate 20GB // NEC DVD-RW // WinFast DTV1800H // Rasurbo DLP 535 // LCD LG Flatron L225WT// Logitech G7 - moja recenzja // Microsoft Sidewinder X8 // MS Windows Vista Home Premium 64bit

redakcja_forum
:"Dbamy o jakość komunikacji w Internecie pielęgnując społeczności, by głos użytkownika miał znaczenie." - Wy se kpicie, czy naprawdę w to wierzycie?

#65 Pomidor84

Pomidor84

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:

Napisany 17 październik 2008 - 09:42

nie będę zakładał nowego wątku więc spytam się tutaj wyskoczyła mi pewna plamka na starym aparacie canon powershot a610 nie wiecie co to może być ? może spotkaliście się już z takim problemem ? To jakaś malutka smuga widać ja bardzo na jasnych zdjęciach

Załączone pliki

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników