Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

opłata za szkode wyrządzoną podczas imprezy w restauracji

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 7justynka7

7justynka7

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 08 wrzesień 2008 - 15:28

mam takie pytanie , urzadzalam ostatnio 18stke w restauracji . pod koniec imprezy okazalo sie , ze umywalka w lazience damskiej jest lekko uszkodzona ( minimalnie odstawala od sciany ), a kelnerka powiedziala , ze widziala opierajaca sie o umywalke dziewczyne i przypuszcza iz ona ja zepsula . po wydaniu mi rachuku okazalo sie ze musze za ta drobna szkode zaplacic spora sume , czy restauracja miala prawo to zrobic ? dodam , ze dodatkowo musialam zaplacic za wynajem tego lokalu ( okreslona suma za jedna godzine ) . czy jest to mozliwe , ze chudziutka dziewczyna ktora oparla sie o umywalke mogla ja zniszczyc ? czy bylo tak , ze ta umywalka byla juz wczesniej zepsuta i padlo akurat na moja impreze i to ja musze za nia zaplacic ? wydaje mi sie to glupie , gdyz zaplacilam za wynajem , w innych resturacjach nie placi sie za wynajem , a placi sie za szkody wyrzadzone podczas imprezy . nie znam sie na tym , wiec moge nie miec racji , lecz prosze o wyjasnienie moich watpliwosci , pozdrawiam

#2 KasztanPL

KasztanPL

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 142 Postów:

Napisany 21 wrzesień 2008 - 10:08

To zależy wszystko od umowy. Na rachunku nie mogli ci tego dać. Muszą ci to dać na osobnym dokumencie z opisem szkody i wyceną.

#3 7justynka7

7justynka7

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 21 wrzesień 2008 - 17:32

no niestety zapisali to na tym samym rachunku , na ktorym zostaly wypisane koszty za jedzenie i napoje ..

#4 KasztanPL

KasztanPL

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 142 Postów:

Napisany 29 wrzesień 2008 - 15:50

A mieli wycenę? Bez wyceny nic nie mogą zrobić. Możesz odmówić zapłaty.

#5 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5481 Postów:

Napisany 29 wrzesień 2008 - 15:55

A jak było na umowie? Tam masz zapisane wszystkie kwestie w tym stylu.
Intel Q6600 2,4GHz @ 3,00GHz + BOX // MSI P35 Neo3-F // 2x1GB KingMax DDR2 // EVGA e-GeForce 8800GT 512MB // Seagate 500GB // Seagate 20GB // NEC DVD-RW // WinFast DTV1800H // Rasurbo DLP 535 // LCD LG Flatron L225WT// Logitech G7 - moja recenzja // Microsoft Sidewinder X8 // MS Windows Vista Home Premium 64bit

redakcja_forum
:"Dbamy o jakość komunikacji w Internecie pielęgnując społeczności, by głos użytkownika miał znaczenie." - Wy se kpicie, czy naprawdę w to wierzycie?

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników