Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Obowiazkowa rejestracja po zakupie programow?

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 mareklasy

mareklasy

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 330 Postów:

Napisany 01 wrzesień 2008 - 12:38

W Polsce zakupiłem sobie wiele programów jak karta TV, bym mógł sobie oglądac tv w laptopie, tłumacz angielskiego itp.Jednak nic nie zainstalowałem bo wszędzie prosi się o rejestracje. Czy ja naprawdę muszę podawać tam wszystkie moje dane? Nie znam się na komputerach i boję się że kiedyś te informacje wpadną w czyjeś ręce nieporządancy, Jednak moje pytanie ukierunkowuje do jakiej granicy muszę podawać moje dane, czy imie wystarczy czy cały adres? I jak zmienię adres czy kupie nowego laptopa mam podać nowy potem? Dziękuje.

#2 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5481 Postów:

Napisany 05 wrzesień 2008 - 13:46

Ja zazwyczaj podaję prawdziwe tylko imię i miasto. Reszte opuszczam, a jeżeli nie mogę, to wpisuję jakieś dane z sufitu (nieprawdziwe, nieistniejące). I jak do tej pory nie miałem problemów :)
Intel Q6600 2,4GHz @ 3,00GHz + BOX // MSI P35 Neo3-F // 2x1GB KingMax DDR2 // EVGA e-GeForce 8800GT 512MB // Seagate 500GB // Seagate 20GB // NEC DVD-RW // WinFast DTV1800H // Rasurbo DLP 535 // LCD LG Flatron L225WT// Logitech G7 - moja recenzja // Microsoft Sidewinder X8 // MS Windows Vista Home Premium 64bit

redakcja_forum
:"Dbamy o jakość komunikacji w Internecie pielęgnując społeczności, by głos użytkownika miał znaczenie." - Wy se kpicie, czy naprawdę w to wierzycie?

#3 mareklasy

mareklasy

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 330 Postów:

Napisany 06 wrzesień 2008 - 18:18

Dziękuję, jak tylko znajdę czas biorę się za rozpakowywanie mych nowych programików,
:)
sam jeszcze nie wiem czy moge zaliczyc je do udanych zakupów :?
Pozdrawiam.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników