Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Shade: Gniew Aniołów

• Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 mmitos

mmitos

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 03 marzec 2005 - 22:57

Ludzie pomocy!!!! Zakupilem orginalna polska wersje i mam taki problem:gra sie odpala po tym ktotkim filmiku na samym starcie-niestety nie widac postaci nie moge sie ruszac nic nie moge zrobic. Najzabawniejsze jest to ,ze u wszystkich moich znajomych ona dziala a u mnie nie ( Tak dla formalnosci trosze o moim sprzecietak wiem to na granicy wymagan minimalnych tej gry) amd850,ram256,gf64mg

#2 Legolas8

Legolas8

INŻYNIER

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6281 Postów:

Napisany 03 marzec 2005 - 23:08

a koledzy jakie maja maszyny podobne czy lepsze ??

jaki windows .. jaka wersja stera ??

"Nauczyłem się umierać w sobie nauczyłem się ukrywać cały strach nie do wiary że tak bardzo płonę nie do wiary że rozumiem każdy znak"

#3 mmitos

mmitos

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 03 marzec 2005 - 23:28

Maszyny -i lepsze i gorsze.

Obecnie jade na XP

#4 Legolas8

Legolas8

INŻYNIER

• Forumowicze
  • 6281 Postów:

Napisany 03 marzec 2005 - 23:36

Rozumiem że ten Gf to jest 2 mx ??
jaką masz wersje sterownika do niego ??
"Nauczyłem się umierać w sobie nauczyłem się ukrywać cały strach nie do wiary że tak bardzo płonę nie do wiary że rozumiem każdy znak"

#5 mmitos

mmitos

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 03 marzec 2005 - 23:52

GF 4 mx440.probowalem juz odpalac gre z standardowymi sterownikami do tej gry jak i z najnowszymi nvidi

#6 Gośćgwiazdka19_*

Gośćgwiazdka19_*
  • Goście

Napisany 18 kwiecień 2006 - 16:43

Cześć mmitos. Mam też grę Shade... Może poprostu pobierz STARSZE STEROWNIKI?? Ja mam NVidię Geforce 2MX/MX 400 i gra mi śmiga jak ta lala. Pobierz sobie "Detonatory 40.41/72". Ja miałam najnowsze sterowniki pobrane i mi się grafika spieprzyła jak jasna cholera, a brat mi poradził, że te stare sterowniki są najlepsze. I owszem, są, grafika może nie olśniewa ale zawsze jest. Mogę ci wysłać Detonatory na emaila, tylko napisz że je chcesz. Pozdrawiam. :D

#7 Gośćgwiazdka19_*

Gośćgwiazdka19_*
  • Goście

Napisany 18 kwiecień 2006 - 16:46

Proszę o pomoc w przejściu pewnego poziomu w grze Shade:Gniew Aniołów. Utknęłam na bagnach. Doszłam do sali, w której stoi bodajże 5 postumentów, na każdy trzeba położyć ankh. Znalazłam tylko jeden, powiedzcie mi proszę jak i gdzie znaleźć pozostałe. Wzamian oferuję swoją pomoc przy przechodzeniu wcześniejszych poziomów gry. Za pomoc thx. !!

#8 sbstn_s

sbstn_s

bezsamogłoskowicz

• Forumowicze
  • 5017 Postów:

Napisany 18 kwiecień 2006 - 17:21

Tu są dwie solucje do tej gry.
http://faqs.ign.com/...481/481806.html
Sebastian
---
amd athlon 64 x2 4600+ (windsor jh-f3) // scythe ninja+ rev. b // abit ax78 // a-data extreme edition ddr2 800+ 2x2gb // samsung hd403lj // nec nd-4571a // lg ced-8120b // twintech geforce 9600gt // arctic-cooling accelero s1 rev 2 // akasa amber ak-183-l2b // zalman fanmate 2 // tagan tg380-u01 // logic concept 402k black // 2x fander fx 120-b
dell studio 15

#9 Gośćgwiazdka19_*

Gośćgwiazdka19_*
  • Goście

Napisany 18 kwiecień 2006 - 17:43

Tu są dwie solucje do tej gry.
http://faqs.ign.com/...481/481806.html

<{POST_SNAPBACK}>

Poprosze o ich tlumaczenie

#10 Illindur

Illindur

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 03 lipiec 2006 - 13:52

WItam! Uprzejmie proszę użytkowników forum o spolszczenie do gry Shade: Gniew Aniołów. Posiadam oryginalną rosyjską wersję gry. A po rosyjsku nic nie umiem i to spolszczenie byłoby bardzo pomocne. A jeżeli nie ma sposlzczenia do nakładka anglojęzyczna tez będzie mile widziana. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich użytkowników.

#11 firekage

firekage

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3687 Postów:

Napisany 03 lipiec 2006 - 15:48

Soreks ale nie bardzo wieze ze ta gra jest oryginalna.Jesli tak bylo by to albo cenega lub cdp by ja spolszczyla albo byla by wydana po angielsku.

A co do tego....poszukaj na google.
Tylko swinia potrafi taplac sie w szambie....

#12 Illindur

Illindur

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 03 lipiec 2006 - 22:09

Jest oryginalna bo moja rodzina mieszka w Rosji i właśnie stamtąd mi ją przywieźli. Niestety... bardzo fajna gra ale po rosyjsku. Szukałem na gogle i nic nie moge znaleźć. Prosze pomożcie.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników