Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

CHECK SP CABLE ? ;/

• Please log in to reply
63 replies to this topic

#61 bubu87

bubu87

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 139 Postów:

Napisany 29 październik 2008 - 12:00

wczoraj doszła do mnie Yamaha RX797:)
muszę przyznać że jestem bardzo mile zaskoczony...
teraz wszystko na swoim miejscu...niskotonowe jak i wysokotonowe...
bas łupie wtedy kiedy powinien... nie ma buczenia i rozlazłego basu jak wezmę naprawdę głośno...
niesamowita moc amplitunera !!!

wie może ktoś czy da radę zrobić tak aby dało się widzieć poziom głośności na wyświetlaczu?
taki szczegół ale fajnie by było:)

jak zrobić żeby działał drugi pilot : ZONE 2?

pozdrawiam
p.s.
jeżeli ma ktoś ciekawe wskazówki co do obsługi Amplitunera RX 797 to poproszę o parę zdań na ten temat

#62 bubu87

bubu87

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 139 Postów:

Napisany 22 grudzień 2008 - 17:09

wie ktoś może jak zaprogramować DVD S661 Yamahy do pilota od RX-797?
próbowałem kodami z instrukcji obsługi ale coś nie załapuje...
mogę prosić o dokładną instrukcję co i jak zrobić?
możliwe, że popełniam gdzieś błąd..
p.s.
tak w ogóle do czego jest ten pilot zone2?
jak go używać?

#63 Altarus

Altarus

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 371 Postów:

Napisany 22 grudzień 2008 - 17:29

Co do programowania pilota, to proponuję dokładnie przeczytać instrukcję. Ja miałem programowalny pilot Pioneera i nie miałem z nim żadnych problemów. Wystarczy chwila cierpliwości, żeby przebrnąć przez wskazówki zawarte w instrukcji i robić wszystko co tam napisano po kolei.
Pilot "Zone2" służy do obsługi drugiej strefy. Czyli jak podłączysz do odpowiednio oznakowanych zacisków w amplitunerze kolumny, które stoją w drugim pokoju i wybierzesz odpowiedni tryb pracy, możesz za pomocą tego pilota sterować głośnością tych kolumn. Nie wiem, jak dokładnie wygląda sprawa w Twojej Yamasze, ale być może są jeszcze inne funkcje, z których można korzystać przy pomocy pilota drugiej strefy.
Pioneer DV-696AV (iście audiofilski :P) -> Technics SU-V670 -> Procab LS25 -> Magnat Altea 5

#64 RADUL1

RADUL1

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 688 Postów:

Napisany 22 grudzień 2008 - 19:42

Sprawdź, czy masz możliwość "firmowego" połączenia kabelkiem IR (końcówki przypominają pojedynczego jacka).
Pilot wzmacniacza (jeżeli ma możliwość obsługi odtwarzacza DVD) powinien działać na domyślnych ustawieniach, jeżeli użyjesz analogowych połączeń audio (RCA).
STEREO AUDIO ACADEMY PHOEBE IIS+DNM RESON/ALPHARD DA VINCI SL8+NAD C352+DA VINCI HE8CR+ARCAM DIVA CD82 KINO DOMOWE ONKYO TX-SR702e+LG DVX9700 +NEXTON M100+MAESTROII 100c+TONSIL PREMIUM S+KODA SW-1211;

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników