Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Konto młodzieżowe w ING.

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 er-zet

er-zet

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 16 sierpień 2008 - 19:57

Mam 15 i zamierzam założyć konto w banku. Myślałem o mBanku, niestety, mieszkam w małej mieścinie, nie ma tu bankomatów, z których mógłbym za darmo wypłacać pieniądze, a 5 zł prowizji, to dla mnie dosyć sporo...Dlatego postanowiłem, że założę konto w innym banku. Mama, która posiada konto w Banku Śląskim stwierdziła, że chyba najlepiej będzie mieć w jednym banku konto a i taki tego plus, że akurat ten bank ma placówkę w moim mieście (jest bankomat też). Jest tylko jedno ale. Na stronie internetowej Banku Śląskiego, podane jest, że przeznaczone jest dla osób w wieku od 18 do 26 lat oraz osób małoletnich (pełny opis tu: http://www3.ingbank....235/navi/31346). I zastanawia mnie jak mam rozumieć to pojęcie 'osoba małoletnia'. Oznacza to, że konto może założyć osoba od 13 lat jak w innych bankach? Czy mógłbym założyć tam konto? Bardzo proszę was o informacje na ten temat. Pozdrawiam serdecznie.

#2 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40386 Postów:

Napisany 17 sierpień 2008 - 04:43

Ściągnij plik PDF Regulaminu banku:
http://www3.ingbank....in_01102006.pdf
lub ze strony:
http://www3.ingbank.pl/u235/navi/34019
przeczytaj stronę 10.

Dodaj obrazek Dodaj obrazek Dodaj obrazek

[color=#0000ff;]Linkman M-24[/color]

#3 er-zet

er-zet

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 17 sierpień 2008 - 17:19

Czyli rozumiem, że rachunek otworzyć mogę? Z tego co wywnioskowałem co pisze w regulaminie nie mogę otworzyć tylko konta wspólnego (co mnie oczywiście nie interesuje) natomiast muszę mieć zgodzę rodzica co jest oczywiste i o czym wiedziałem. W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie aby utworzyć konto?

#4 Gośćlka900_*

Gośćlka900_*
  • Goście

Napisany 20 kwiecień 2013 - 18:49

Naprawdę są lepsze i korzystniejsze konta niż w ING.

#5 wojtczak666@wp.pl

wojtczak666@wp.pl

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 10 sierpień 2013 - 13:27

A ja polecam mBank. Fajne konto za 0zł. Karta również za darmo. Jedynie za ubezpieczenie płacisz bodajże 2zł miesięcznie ale ono nie jest wymagane. Wszystko jasno i przejrzyste, przelewy szybko wychodzą i dochodzą.

#6 Maxi11

Maxi11

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 23 sierpień 2013 - 09:16

Teraz jest dużo dobrych ofert kont młodzieżowych. Można skorzystać z porównywarki, by sprawdzić oferty i wybrać konkretne konto dla siebie. Ja bym zwrócił uwagę ile się płaci miesięcznie w sumie za konto, czy można potem aktywować konto walutowe i jak szybko księgowane są płatności w sklepach internetowych. 

#7 Jexo11

Jexo11

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 03 wrzesień 2013 - 09:56

Ja w sumie ogólnie bank ING mogę polecić, jak otwierałem swój biznes to brałem u nich kredyt. Założyłem hotel w Warszawie po części korzystałem z dofinansowań, po części z kredytu właśnie. Mogłem pożyczkę szybciej spłacić.

#8 zusano

zusano

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 27 wrzesień 2015 - 17:36

Zanim założymy Nasze pierwsze konto młodzieżowe lub zdecydujemy się na przeniesienie, zajrzyjmy do rankingów. Przeczytajmy kilka opinii.

#9 syrenka78

syrenka78

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 21 październik 2015 - 20:18

Moja córka ma konto w ING i bardzo sobie je chwali, ma 16 lat

Pozdrówka Sylwia

#10 Rikojer

Rikojer

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 12 styczeń 2016 - 12:50

Obecnie może tak, ale to z racji tego, że opodatkowano banki i niektóre opłaty zostały podniesione.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników