Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

Gry bez płyty

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
12 replies to this topic

#1 Gośćprocek_*

Gośćprocek_*
  • Goście

Napisany 24 maj 2003 - 11:42

Czy da się coś zrobić, żeby gry Colin McRae Rally 1, FIFA 2000 i FIFA 2001 nie chciały płyty? Zainstalowałem wszystko, co się dało, nic się nie doczytuje z płyty, chcą ją tylko "dla zasady". Virtual Drive nic nie dał. CMR nie ma crack-a, a Fifa 2000 i 2001 mają.

-----------------
player

#2 dada_n

dada_n

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 24 maj 2003 - 20:13

JAK SIĘ UŻYWA PIRACKIEGO OPROGRAMOWANIA TO TAK JEST...

dada_n

#3 Gośćprocek_*

Gośćprocek_*
  • Goście

Napisany 25 maj 2003 - 10:00

Colin nie jest piracki - oryginał...

-----------------
player

• Goście

Napisany 28 maj 2003 - 21:43

Jest taka możliwość, zrób sobie Obraz płyty za pomocą programu Nero - Burning Rom. Nie musisz mieć zainstalowanej nagrywarki w pececie. Pamiętaj aby zainstalować Image Disc.

Jeśli Ci ta opcja odpowiada napisz do mnie, a opiszę Ci całą procedurę tworzenia takiego obrazu, oraz konfiguracji programu aby to wszystko działało. kitsan@poczta.onet.pl

-----------------
kitsan

#5 Gośćprocek_*

Gośćprocek_*
  • Goście

Napisany 29 maj 2003 - 12:13

Próbowałem robić obraz płyty Virtual Drive 7, a Nero już mi się nie zmieści, bo mam zapchany dysk.

-----------------
player

#6 smolki

smolki

Użytkownik

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3738 Postów:

Napisany 30 maj 2003 - 11:57

To jak masz zapchany dysk to i tak Ci sie nie odpali bo gry potrzebują plików tymczasowych, a Windows swap-file. Skasuj jakas gre albo katalog Windows i po klopocie

-----------------
Smolki

Płyta MSI 6380E
Athlon 1800+
2x256 DDR 266 Kingston C25
HD Seagate Barracuda ATA IV
MSI GF3 Ti 200 (MS-8851)
Dets 30.82
DirectX 8.1
Win 2K Server

#7 Gośćprocek_*

Gośćprocek_*
  • Goście

Napisany 25 czerwiec 2003 - 08:57

najlepiej zrobić od razu format c: ...

-----------------
player

#8 mutant

mutant

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 283 Postów:

Napisany 26 czerwiec 2003 - 08:37

To se odepchaj A jak jush się odepcha dobrze to można spróbować tak: najpierw poszukaj w rejestrze wpisu gry, np. colina (nie jest to wcale takie trudne) jeśli będzie we wpisie colina wpis Data Drive czy cóś w tym stylu (qrcze nie pamiętam co to było), po prostu coś z tekstem D: (wstaw zamiast D literę twojego cdromu) to jesteśmy w domu. Należy wtedy skopiować wszystkie pliki z płyty colina do jednego folderu a w rejestrze zamiast D: wstawić ścieżkę dostępu do folderu z przekopiowanymi plikami. I albo ruszy bez płyty albo nie. No ale jak nie masz miejsca i/lub nie masz tego wymaganego wpisu w rejestrze to to ci nic nie pomoże. Zresztą to jest porada dla zawansowanych. (ale czasami działa, np. z grą Planescape: Torment, jak się umie zrobić...)

-----------------
H@st@
================
Cel 433 mhz
SDRAm 64 mb
Riva TNT2 m64

#9 smolki

smolki

Użytkownik

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3738 Postów:

Napisany 26 czerwiec 2003 - 18:47

Chyba lepszym rozwiązaniem jest wypalenie obrazu płytki na dysku. Wtedy system widzi taki dysk jak napęd cd-rom.

#10 mutant

mutant

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 283 Postów:

Napisany 27 czerwiec 2003 - 14:08

A najlepszym rozwiązaniem jest granie z płytą. Chyba, że gry pożyczyłeś i kcesz skopiować na dysk, żeby nie musieć ich pożyczać co miesiąc :D

-----------------
H@st@
================
Cel 433 mhz
SDRAm 64 mb
Riva TNT2 m64

#11 Gośćprocek_*

Gośćprocek_*
  • Goście

Napisany 27 czerwiec 2003 - 15:48

Bardziej chodzi o to, że mój CD-ROM nie jest w najlepszym stanie, a niedługo kupuję sobie nowy komputer i nie warto kupować nowego CD-ROMU...

-----------------
player

#12 smolki

smolki

Użytkownik

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3738 Postów:

Napisany 27 czerwiec 2003 - 15:51

Jeśli tylko masz orginalną płytę, to możesz spokojnie wypalić obraz na jednej z partycji. System traktuje wtedy taką partycję jak cd-rom. Z pewnością zauważysz wzrost wydajności, szczególnie w grach posiadających zabezpieczenia sprawdzające poprawność cd-romu, a także w tych, które muszą doczytywać dane z płyty.

#13 Gośćprocek_*

Gośćprocek_*
  • Goście

Napisany 27 czerwiec 2003 - 16:29

Wypaliłem obraz i... DZIAŁA !!!

Dzięki !

-----------------
player

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników