Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
* * * * * 3 Głosów

Test Drive Unlimited

• Please log in to reply
618 replies to this topic

#41 Gośćhelganin_*

Gośćhelganin_*
  • Goście

Napisany 06 kwiecień 2007 - 16:31

Grając online, na mapce masz ikonkę klubu (jak przejedziesz koło niego) i tam możesz dołączyć do jakiegoś klubu lub założyć swój za chyba 300000

#42 radziej124

radziej124

спэцйал

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 499 Postów:

Napisany 06 kwiecień 2007 - 19:07

Ikonka klubu to taki fotel ;) tam można dołączyć do już istniejącego lub zrobić swój.
A tak na marginesie to też już miałem podbny problem. Przy uruchomieniu bluescreen się zrobił 8| , ale poźniej było wszystko ok

#43 fiten01

fiten01

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 44 Postów:

Napisany 06 kwiecień 2007 - 23:30

a czy da sie tworzyć kluby w trybie offline ??

#44 Gośćhelganin_*

Gośćhelganin_*
  • Goście

Napisany 07 kwiecień 2007 - 09:13

nie

#45 Bahcio

Bahcio

http://bahcio.blog.onet.pl/

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 173 Postów:

Napisany 08 kwiecień 2007 - 22:05

No to dosyć dziwne bo na moim Athlonie 64 podkręconym do 2,750 i 1 Gb RAMu chodzi plynnie jedynie na 800X600 bez hdr i aa :<

A z tymi modami - to nic nie ma. Na tej stronce są podane jakieś unlockery, (chyba coś w rodzaju cracka, a tego nie potrzebuje ) nie ma mod-ów przyspieszających działanie gry :(
1.Gigabyte Ga-P35-DS3L --->Intel Pentium Dual Core 1,60 Ghz @ 2,80 Ghz---> 4 X 512 DDR II 800 MHZ Patriot Signature Line Dual Chanell---> Palit Geforce 8600 GT 256 DDR3 128 Bit 580mhz/1620mhz ----> Creative Sound Blaster Live! 24 bit---> ( wbrew pozorom >patrz Avatar< :)) Windows XP Profesional Edition service pack 2---> Samsung Syncmaster 741 MP LCD TV monitor ---> Creative SBS-580 5.1---> Modecom Feel 400 W 1. PIERWSZY WŁASNORĘCZNIE ZŁOŻONY KOMP :D : (znaczy dopiero zamówione części) :) ASUS A8V-X s.939 ---> AMD Athlon 64 3000+ ---> 512 mb DDR 400mhz ELiXIR ---> GeForce FX 5200 128 DDR / 64 BIT ---> Windows Xp Professional Edition Service Pack 2 ---> Philips 105S ---> Aruwana 2.0 ---> Modecom Feel 350 W

#46 weglus

weglus

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 09 kwiecień 2007 - 21:49

yo. mam problem z grą Test Drive Unlimited. kupuje samochód, jade tam gdzie wskazuje GPS, zaczynam ten "wyści" czyli klikam na start w trybie singleplayer. no i nic sie nie dzieje. nie można kliknąć znowu start, ale gra idzie dalej. kamera sie obraca etc. mieliście taki problem?

#47 Zoszke

Zoszke

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 121 Postów:

Napisany 10 kwiecień 2007 - 11:52

musisz wejsc do swojego byle jakiego garazu i dać "info" i tam kliknąc ktorąś z zakładek w ktorej obrazowo przedstawione jest ile masz punktów a ile potrzeba do nastepnego poziomu, a pod innymi zakladkami pisze ( niestety u mnie nie po polsku) jak zdobyć te punkty aby podwyższyć poziom !!
A jeżeli chodzi o radio to udało Ci sie włożyc tą swoja muzyke, bo ja nie mam pod moimi dokumentami tego folderu "radio" tak jak pisałeś wcześniej i nadal nie wiem jak wżucic swoja muzyke !!

<{POST_SNAPBACK}>

Ściągnołem z innego forum
da sie
wejdz do Moje dokumenty\Test Drive Unlimited\savegame\"nazwa profilu" i (jesli go nie ma) utworz folder "Radio", potem w tym folderze robisz kolejny np. Hip-Hop Radio w ktorym umieszczasz mp3

#48 fiten01

fiten01

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 44 Postów:

Napisany 10 kwiecień 2007 - 13:53

Jeszcze jedno pytanko do graczy :  (w trybie offline )  kiedy łapiesz przeciwnika mrugając mu światłami to czy da sie wtedy wyscigować sie za kase, bo zawsze mam 0$  i nie wiem jak podnieść stawkę i czy wogóle da sie to zrobić

#49 Zoszke

Zoszke

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 121 Postów:

Napisany 11 kwiecień 2007 - 14:12

Jeszcze jedno pytanko do graczy :  (w trybie offline )  kiedy łapiesz przeciwnika mrugając mu światłami to czy da sie wtedy wyscigować sie za kase, bo zawsze mam 0$  i nie wiem jak podnieść stawkę i czy wogóle da sie to zrobić

<{POST_SNAPBACK}>

Ja mam taki sam problem. Zawsze 0$!!!

A udało ci się z tą muzyką?

#50 Zoszke

Zoszke

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 121 Postów:

Napisany 11 kwiecień 2007 - 14:13

yo. mam problem z grą Test Drive Unlimited. kupuje samochód, jade tam gdzie wskazuje GPS, zaczynam ten "wyści" czyli klikam na start w trybie singleplayer. no i nic sie nie dzieje. nie można kliknąć znowu start, ale gra idzie dalej. kamera sie obraca etc. mieliście taki problem?

<{POST_SNAPBACK}>

A jaki masz szprzęt?
Może grafika nie daje rady?

#51 jasiopatryk

jasiopatryk

Pasjonat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5041 Postów:

Napisany 11 kwiecień 2007 - 16:22

Zacznijmy od tego czy masz orginalna gre?
nieosiagalny.

#52 Zoszke

Zoszke

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 121 Postów:

Napisany 12 kwiecień 2007 - 07:37

wiem jak wstawić własne mp3 poprawnie

C:\Documents and Settings\TWOJA NAZWA\Moje dokumenty\Test Drive Unlimited\savegame\TWOJA NAZWA\Radio\techno i tak trzeba stworzyć katalog i muza gra nam

#53 michalzborek

michalzborek

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 211 Postów:

Napisany 12 kwiecień 2007 - 16:18

Heh, a inny sposób na swoje MP3 w grze to po prostu wchodzisz w folder tam gdzie zainstalowałeś -> Euro -> Radio -> wchodzisz w folder któregoś radia i piosenkom które chcesz tam włożyć nadajesz takie same nazwy jak te które znajdują się w danym folderze.

Miłej zabawy! Rozkminiłem ten sposób sam.
Config: procesor: AMD Athlon 2000+ XP // karta graficzna: Palit Radeon x800GTO // płyta główna: Soltek SL75FRN2-L // pamięc: VData 512mb DDR PC 3200 400 MHz // dysk twardy: WD Caviar 80GB // zasilacz: Megabajt 350W // nagrywarka: DVD +/- R/RW NEC ND4550A // drukarka: HP deskjet 3650 // klawiatura: A4 Tech Slim // mysz: Manta Shaman // net: Vectra 512 kb/s stałe //
Dodaj obrazekDodaj obrazek

#54 Zoszke

Zoszke

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 121 Postów:

Napisany 12 kwiecień 2007 - 20:04

No i znów mam problem. Jestem na champion. Mam 670 punktów, 7 domów, 36 samochodów oraz 5 motorów i nie mam rzadnego wyścigu!!!
Wszystko co możliwe przejechane oprócz oczywiście babeczek i podwózek. Chodzi mi o wyścigi. Jeśli się nie mylę to mam prawie 70% gry za sobą.
Proszę o jakąś pomoc!
ps czy jak przekroczę 1000 p to jest jeszcze jakiś kolejny poziom? Widziałem coś o nazwie "ACE"?

#55 weglus

weglus

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 13 kwiecień 2007 - 18:42

A jaki masz szprzęt?
Może grafika nie daje rady?

<{POST_SNAPBACK}>

sprzęt wyrabia. grafika to GF6600 TurboForce

Zacznijmy od tego czy masz orginalna gre?

<{POST_SNAPBACK}>

orginała zamierzałem kupić bo sprawdzeniu gry, no i jak narazie wiem, że byłyby to wyrzucone pieniądze. mój znajomy grał na piracie i było ok.
ściągnałem sobie save'a no i moge podwozić modelki ale nie moge zacząć challenges

#56 jasiopatryk

jasiopatryk

Pasjonat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5041 Postów:

Napisany 13 kwiecień 2007 - 18:49

orginała zamierzałem kupić bo sprawdzeniu gry, no i jak narazie wiem, że byłyby to wyrzucone pieniądze. mój znajomy grał na piracie i było ok.  ściągnałem sobie save'a no i moge podwozić modelki ale nie moge zacząć challenges

To co robisz jest piractwem.Nie pomagamy tu takim.
nieosiagalny.

#57 fiten01

fiten01

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 44 Postów:

Napisany 13 kwiecień 2007 - 22:48

Ja tez jestem na poziomie champion, ale mam jeszcze sporo wyścigów do przejechania, ale tez właśnie mignęło mi gdzieś to "ACE" , wiec nie potrafię Ci powiedzieć przyjacielu co masz zrobić.

Z radiem mi sie udało michalzborek poco tak kąbinowac jak dużo łatwiej i bez problemu można zrobić tak jak mówi Zoszke

A pytanko z innej beczki oco dokładnie chodzi z tym HARDCORE  , kiedy przechodzisz do champion to odblokowuje sie coś takiego ?

#58 weglus

weglus

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 14 kwiecień 2007 - 01:09

To co robisz jest piractwem.Nie pomagamy tu takim.

<{POST_SNAPBACK}>

nie zamierzam kupować gry której nie znam bez uprzedniego sprawdzenia. PESa lub NFSa kupuje odrazu

#59 Krystian970

Krystian970

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 874 Postów:

Napisany 14 kwiecień 2007 - 06:58

tu nie ma co sie zastanawiac ta gra dostaje najlepsze noty np. w CD-Action dostało 10/10 a tam jest to bardzo żadko, ostatnio to pamiętam że Oblivion dostał też 10/10

Lenovo Y570

GSM : iPhone 6s

Audio : NAD 356bee&Yamaha AX-900 & JBL ES90

#60 Bimbekkk

Bimbekkk

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 14 kwiecień 2007 - 15:59

kup oryginał jest naprawde dobry a 16 zł to nie taki majątek a ta gra jest warta tej ceny :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników