Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Prince of Persia - wątek główny

• Please log in to reply
421 replies to this topic

#41 GośćPiotrek_CJ_*

GośćPiotrek_CJ_*
  • Goście

Napisany 31 styczeń 2006 - 20:20

A jaka gra ? <_<

• Goście

Napisany 02 luty 2006 - 12:46

zwalniaj czas jak bendziesz sie do niej zblizal a potem lancuchy w ruch i tak pare razy na koncu jak bedzie miala malo zycia ona zostanie i bendziesz musial nawalac w ten przycisk co robisz speedkilla !!! potem filmik i koniec idziesz dalej

#43 klmnopq

klmnopq

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 02 luty 2006 - 15:29

zatrzymalem sie na misji gdzie ludzi jakis mam uwolnic i przeuwam taki wielki posag , jak go mam przesunac ?

#44 socolpl

socolpl

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 03 luty 2006 - 18:56

Hej mam taki problem-jest taka plansza gdzie prince wpada w "pułapkę" czyli ze trzeba przesuwać taki duzy posag takiego goscia(chyba). I tu pojawia sie moje pytanie dokąd mam go przesunąć? czy po nim mam gdzies wejsc? Bo w pewnym momencie jak ten posąg mam przesunięty i jest między tymi "poketłami to nie chce dalej jechac jesli ktos moze mi pomóc to bardzo proszę:0
Pozdro
P.S.
Jakby co to jest już po tym wielkim bossie z fast killem, po tej różowej ninja,i po tym co sie "ujeżdżało" tego odpowiednika giganta z pop ww.

#45 Gośćslaw_87_*

Gośćslaw_87_*
  • Goście

Napisany 03 luty 2006 - 22:27

Mam problem z misją która nazywa sie THE ARENA jest taki wielki ziomek. I wydłubuje mu jedno oko a jak skacze na niego z drugiej strony to prince zwisa na jego ramieniu. Ten mnie łapie w reke i żuca. Co mam zrobić żeby wydłubać mu oko pomóżcie plees

#46 socolpl

socolpl

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 04 luty 2006 - 10:53

Jego musisz zalatwiac speed killami-czyli idziesz z jednej strony wciskasz "e" czekasz az zaswieci sie sztylet klikasz lewym myszki znowu czekasz az zaswieci sie sztylet i klikasz lewym a za 3 razem on juz jest przy oku i sztylet sie zaswieca-klikasz i traci pierwsze oko z drugim tak sdamo-musisz czekac az sztylet sie zaswieci,obraz zrobi sie szarawy i czas na chwile zwolni(ale nie mozesz sie spoznic,bo wielkolud cie zlapie i sobie polatasz:))
Mam nadzieję ze pomoglewm ale ja sam nadal mam problem:(

P.S.
Jak juz przejdziesz cala gre to mi powiesz jak przejsc misje z wielkim obracanym posągiem:P

Jakby co to juz nie trzebapomocy - udalo mi sie juz przeksc cala gre

#47 Gośćhunter4444_*

Gośćhunter4444_*
  • Goście

Napisany 05 luty 2006 - 20:33

może ajkiś magiczny napój jak Galowie?:D

• Goście

Napisany 07 luty 2006 - 18:42

:ninja:

Hej mam taki problem-jest taka plansza gdzie prince wpada w "pułapkę" czyli ze trzeba przesuwać taki duzy posag takiego goscia(chyba). I tu pojawia sie moje pytanie dokąd mam go przesunąć? czy po nim mam gdzies wejsc? Bo w pewnym momencie jak ten posąg mam przesunięty i jest między tymi "poketłami to nie chce dalej jechac jesli ktos moze mi pomóc to bardzo proszę:0
Pozdro
P.S.
Jakby co to jest już po tym wielkim bossie z fast killem, po tej różowej ninja,i po tym co sie "ujeżdżało" tego odpowiednika giganta z pop ww.

<{POST_SNAPBACK}>

Słuchaj ten posąg musisz tak obracać biegając jak smutny gwizdek w tą i spowrotem aby tą platformą którą trzyma rozwalił drzwi na końcu pomieszczenia.
Jestem troszkę dalej na tych dwóch braciach szok.

• Goście

Napisany 07 luty 2006 - 18:43

:ninja:
Słuchaj ten posąg musisz tak obracać biegając jak smutny gwizdek w tą i spowrotem aby tą platformą którą trzyma rozwalił drzwi na końcu pomieszczenia.
Jestem troszkę dalej na tych dwóch braciach szok.

<{POST_SNAPBACK}>

widzisz nawet nie doczytałem ok. Ja walczę dalej

#50 Gośćtomekzelek_*

Gośćtomekzelek_*
  • Goście

Napisany 07 luty 2006 - 20:21

pomorz mi przes tegowielkiego goscia co trzeba wydłubac oczy, powiedz po koile co zrobic, bo wciz mnie łapie i wyrzuca

#51 Blood-omen

Blood-omen

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 11 luty 2006 - 09:55

Jak wykonasz pierwszego speed-killa mosisz naciskac przycisk odpowiadajacy za bieg po scianie, po chwili ekran powinien pulsowac i wtedy go dziabiesz w lape, pozniej robisz to samo jak wejdzie na glowe albo sie jej chwyci(zalezy od rampy).

PS. Moze ktos napisac gdzie zajduja sie life upgrady???

#52 Dahaka

Dahaka

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 12 luty 2006 - 13:18

Siemka!!! jestem nowym użytkownikiem tego fora:D mam problem ......z przejściem....no więc nawiąże kawałek do tego momentu.... po pokonaniu takiej babki w fioletowym czytam granatowym wdzianku(2boss) zamieniam się w tego heh tą drugą postać..... przechodze sobie spokojnie....później wchodze do takiego pomieszczenia i tam jest woda na podlodze....odmieniam się....podchodze do fontanny...pije wode....zapisuje..... i tu zaczyna się mój problem:( niewiem co dalej gdyż mam tam taką skrzynie dużą na której jest jakaś balka stercząca do góry coś jak litera "T" (heh niewiem jak to opisać) ale niemoge ją przesunąć bo ma wytyczony właśny tor gdzie to można zrobić lecz jest przyblokowana i niewiem co zrobić w tej sytuacji!!!!!!! prosze o pomoc mój mail to ziajekmt@o2.pl z góry dzieki!!!!! jak możecie to piszcie na forum też

#53 Mankutpl

Mankutpl

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 12 luty 2006 - 14:24

Mam pytanie o prince (chodzi o tego wielkiego kolesia) wchodze na niego robi sie szary erkan zadaje mu 2 ciosy wchodze na glowe i mnie zrzuca. Niewiem co mam robic (jak wydlubac mu oko) nic nie skutkuje ani blok ani atak a ni dwa na raz;( help me!!

#54 Sotom20

Sotom20

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2764 Postów:

Napisany 12 luty 2006 - 14:26

a poczytaj pare postów wczesniej a sie dowiesz....

Toshiba NB520
Windows 7 Home Premium

#55 Mankutpl

Mankutpl

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 12 luty 2006 - 14:33

Mam pytanie o prince (chodzi o tego wielkiego kolesia) wchodze na niego robi sie szary erkan zadaje mu 2 ciosy wchodze na glowe i mnie zrzuca. Niewiem co mam  robic (jak wydlubac mu oko) nic nie skutkuje ani blok ani atak a ni dwa na raz;( help me!!

<{POST_SNAPBACK}>

Czytałem i nic. Ma sie zrobic szary ekran a tu nic wyrzuca mnie w poowietrze a póxniej juz tylko napis ze juz za późno. Pierwsze dwa ciosy to bez problemu tylko jak juz jestem na glowie to c*** wi jak to zrobic????

#56 Sotom20

Sotom20

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2764 Postów:

Napisany 12 luty 2006 - 14:51

musisz w odpowiednim momencie nacisnac klawisz odp za speed killa..wystarczy ze choc sekunde sie spoznisz i lipa....
innego sposobu na niego nie ma jak zadawanie mu ciosow speed killem...

Toshiba NB520
Windows 7 Home Premium

#57 Mankutpl

Mankutpl

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 12 luty 2006 - 14:56

musisz w odpowiednim momencie nacisnac klawisz odp za speed killa..wystarczy ze choc sekunde sie spoznisz i lipa....
innego sposobu na niego nie ma jak zadawanie mu ciosow speed killem...

<{POST_SNAPBACK}>

Speed kill to e co nie?? ja tak dawłem ale ekran powinien sie zrobic szary tak jak przy poprzednich ciosach.Tylko spadam na na jego glowe a on mnie zrzuca i nic nie moge zrobic ;/

#58 Sotom20

Sotom20

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2764 Postów:

Napisany 12 luty 2006 - 15:00

Speed Killa nalezy wykonac w momencie gdy wlasnie ekran sie zrobi szary i princowi sie sztylet zaświeci....wtedy naciskasz klawisz Speed killa a czy "e" to nie wiem bo ja gram na padzie...
Jednym słowem musisz wyczekac moment kiedy Proncowi sie sztylet zaświeci i juz..wtedy Speed Kill i po ptakach...

Toshiba NB520
Windows 7 Home Premium

#59 Mankutpl

Mankutpl

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 12 luty 2006 - 15:05

Speed Killa nalezy wykonac w momencie gdy wlasnie ekran sie zrobi szary i princowi sie sztylet zaświeci....wtedy naciskasz klawisz Speed killa a czy "e" to nie wiem bo ja gram na padzie...
Jednym słowem musisz wyczekac moment kiedy Proncowi sie sztylet zaświeci i juz..wtedy Speed Kill i po ptakach...

<{POST_SNAPBACK}>

Pierwsze dwa atki to normalnie robie robir blok potem robi sie szary ekran atak w drugim ciosie to samo kiedy mnie chce z ramienia zwalic gdzy mniue podrzuca do góry to nie bardzo działa sztylet sie nie zaświca przynajmniej ja nie zauwazam. A w kótrym miej wiecej momęcie sie zaświeca?

#60 Sotom20

Sotom20

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2764 Postów:

Napisany 12 luty 2006 - 15:09

NIestety nie pamietam...a jesli masz problemy z przejsciem tego typka to sciagnij sobie save'a z neta bo po nim jest nowa plansza...wiec duzo nie stracisz:):)

Toshiba NB520
Windows 7 Home Premium

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników