Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Prince of Persia - wątek główny

• Please log in to reply
421 replies to this topic

#1 miki_aha

miki_aha

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 24 listopad 2004 - 08:48

Potrzebuje strasznie pomocy w Prince of Persia: Piaski Czasu , stoje na 81% gry i nie wiem jak mam wykonać pewną sekwencje ruchu aby bohater był szybki w doskakiwaniu do przeciwników, bez tego ani rusz,jest tam winda, musisz obronić kobiełke która z tobą jedzie bez tego czaru zawsze mi ją zatłuką i the end. Nie chce mi sie szperać po necie za kodami bo wtedy cała gra traci sens,zawsze męcze sie sam do końca . Help

#2 GośćIfrit123_*

GośćIfrit123_*
  • Goście

Napisany 16 marzec 2005 - 14:07

Gdzie moge znależć filmiki z Prince of Persia 2?

#3 quarion

quarion

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 13 lipiec 2005 - 12:04

W zapowiedziach 3 części PoP pisze że "...fabuła trzeciej odsłony przygód perskiego księcia rozpoczyna się w chwili, gdy po ciężkich walkach na Wyspie Czasu, Prince of Persia wraca do Babilonu ze swoją ukochaną - Kaileeną.", a przecież na końcu 2 części Kaileenę wsysa Dahaka. Czy ktoś potrafi to wyjaśnić ?!?

#4 Gattse

Gattse

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 05 grudzień 2005 - 14:41

tak potrafi bo jak sie przejdzie gre na drugi ciezszy sposob to ja ratujesz a zabijasz daihake :)

#5 Gośćspirit24_*

Gośćspirit24_*
  • Goście

Napisany 14 grudzień 2005 - 18:32

Mam problem z przejściem jednej misji w Prince Of Persia The Two Thrones.chodzi mi o misje kiedy mamy przyjemnosc stoczyć bój z jakims wilekoludem na wielkiej arenie.Wiem tyle ze musze sie wdrapac na jedną z dwóch platform i wskoczyć na potwora.I tu pojawia sie proble bardzo zadko udaje mi sie go uczepic a jak juz sie czepiam to odrazu mnie zrzuca z siebie.
Ktoś moze wie od czego zalezy czy czepiam sie go czy nie, i jak sie na tym wielkoludzie poruczać tak zeby nas niezłąpał

#6 sbstn_s

sbstn_s

bezsamogłoskowicz

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5017 Postów:

Napisany 14 grudzień 2005 - 19:18

IGN: Prince of Persia: The Two Thrones - walkthrough, FAQ
Sebastian
---
amd athlon 64 x2 4600+ (windsor jh-f3) // scythe ninja+ rev. b // abit ax78 // a-data extreme edition ddr2 800+ 2x2gb // samsung hd403lj // nec nd-4571a // lg ced-8120b // twintech geforce 9600gt // arctic-cooling accelero s1 rev 2 // akasa amber ak-183-l2b // zalman fanmate 2 // tagan tg380-u01 // logic concept 402k black // 2x fander fx 120-b
dell studio 15

#7 Gośćspirit24_*

Gośćspirit24_*
  • Goście

Napisany 14 grudzień 2005 - 20:15

dzix z tego dowiedziałem sie chociaz jak mam na niego zakazdym razem wskakiwać ale ciagle niemam zielonego pojecia co mam zrobić zeby mnie z siebie nie zrzucił

#8 malcur

malcur

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 14 grudzień 2005 - 20:49

Nie skacz na niego tylko mu wydłub oko!

#9 Gośćspirit24_*

Gośćspirit24_*
  • Goście

Napisany 14 grudzień 2005 - 20:52

no to ja wiem ale jak to zrobic??? wałsnie oto mi choidzło tylko ja tak kombinowałem z tym przeskakiwaniem w nawiazaniu do poprzedniej cześci gdzie zabijałeś w podobne sposób takie duze stwory

juz sobie poradziałem poprostu było trzeba wyczekac az princ bedzie mógł wykonać quick atack

#10 Przem0

Przem0

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 24 grudzień 2005 - 12:34

Siema hehe mam dokładnie ten sam problem z tym wielkoludem wchodze na te platforymy i jak na niego skacze to od spada albo mnie zzucza z siebie był bym bardzo wdzięczny za pomoc GG 2492266
Albo opiszcie na forum jak to dokładnie przejść z góry dzięki Wesołych świąt
Dodaj obrazek

#11 GośćLewus_18_*

GośćLewus_18_*
  • Goście

Napisany 26 grudzień 2005 - 11:18

MAM PROBLEM!!! NIE MOGE POKONAC WIELKOLODA NA ARENIE.WIEM ZE TRZEBA WCHODZIC NA PLATFORMY I NA NIEGO SKAKAC,JEDNAK ON CIAGLE MNIE ZRZUCA.
JAK MAM GO POKONAC???? MOJE GG ******

Ten post był edytowany przez Quadro dnia: 26 grudzień 2005 - 11:23

#12 Quadro

Quadro

Modern Life

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 28281 Postów:

Napisany 26 grudzień 2005 - 11:22

Po pierwsze: Nie krzycz
Po drugie: Zapoznaj sie z Etykietą - odpowiadamy tylko na Forum. Wiec podawanie numeru gg jest bezcelowe
Sony Vaio VGN-NW21SF

#13 OwCy85

OwCy85

...nie mylic z baranem!

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3852 Postów:

Napisany 26 grudzień 2005 - 12:07

Zastosuj sie do rady Barta S.: :D
Dodaj obrazek
Tu znajdziesz rozwiazanie!
Kamil "OwCy"
PentiumIV 2,6 ; GA-8IP775 ; RAM 2,5GB DDR ; HDD WD 160GB JD ; DVD-RW LG4163B ; Ati Radeon X800 256MB ; Enermax EG365AX-VE(G)FMA 353W
Win XP Pro + SP2 ; Firefox; ThunderBird ; Tlen.pl
SE C702 (nr`u nie podam...;P )

• Goście

Napisany 26 grudzień 2005 - 12:10

Quadro.....a mam takie pytanie.....czy takich ostrzeżeń nie można na PW przesyłać ?

I w ogóle przy rejestracji pokazywany jest regulamin i etykieta ?
Bo niepamietam....jeśli tak to przydałby sie jakiś czasowy ogranicznik,np. przez 10 min pokazuje sie regulamin....i nie można dac dalej .....tak żeby ludzie czytali to....:)

#15 Gośćmanieczki_*

Gośćmanieczki_*
  • Goście

Napisany 28 grudzień 2005 - 17:03

jezli moze mi ktos pomoc przy uruchomieniu tej gry ??z gory wielkie dzieki

#16 OwCy85

OwCy85

...nie mylic z baranem!

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3852 Postów:

Napisany 28 grudzień 2005 - 18:17

Oryginalna?!
Kamil "OwCy"
PentiumIV 2,6 ; GA-8IP775 ; RAM 2,5GB DDR ; HDD WD 160GB JD ; DVD-RW LG4163B ; Ati Radeon X800 256MB ; Enermax EG365AX-VE(G)FMA 353W
Win XP Pro + SP2 ; Firefox; ThunderBird ; Tlen.pl
SE C702 (nr`u nie podam...;P )

#17 GośćPiotrek_CJ_*

GośćPiotrek_CJ_*
  • Goście

Napisany 28 grudzień 2005 - 18:39

A oprócz tego czy oryginalna - dowiemy się w czym dokładnie problem , jakiego masz kompa itd

Etykieta pkt 6
Postaraj się o jak najrzetelniejszy opis problemu. Scharakteryzuj sytuacje, w których występuje. Nie zapomnij także o podaniu informacji o konfiguracji swojego sprzętu, producencie poszczególnych części, wersji systemu operacyjnego

#18 Sotom20

Sotom20

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2764 Postów:

Napisany 28 grudzień 2005 - 18:50

Bardzo wątpie w to ze oryginalna bo z oryginałami zazwyczaj (prawie w 100% ) nie ma problemu z uruchomieniem.....ale zaraz sie przekonamy jaka to wersja

Toshiba NB520
Windows 7 Home Premium

#19 GośćQWERT1834_*

GośćQWERT1834_*
  • Goście

Napisany 29 grudzień 2005 - 09:54

Musisz w momęcie kiedy on chce cie złapać nacisnąć ten przycisk za pomocą którego biegasz po ścianach i zatrzymujesz ciosy. Kiedy go naciśniesz zrobi ci się taki szarawy ekran i wtedy naćsi atak. Kiedy tak zrobisz wydziubiesz mu jedno oko. Nasępnie musisz wejść na drugą platforme, która znajduje się naprzeciwko i powturzyć akcje. Potem unikaj ciosów i ciachaj mu nogi aż on się przewróci. Wtedy wskakujesz mu na plesy i zaczynasz go ranić w ten sam sposób (naciskając blok). Potem jest filmik i konies planszy.
P.S
U mojego kolegi tak nie działało, ale mam nadzieje, że to pomoże.

#20 Gośćseblit_*

Gośćseblit_*
  • Goście

Napisany 29 grudzień 2005 - 13:50

Witam. Jestem na planszy z Bliźniakami i łupią mnie niemiłosiernie. Nie mogę zadać ani jednego ciosu. Jaki jest na nich sposób? W tym angielskim poradniku doczytałem, że trzeba tak unikać tego z siekierą aż on zablokuję siekierkę w podłożu. Niestety nic takiego nie mogę zrobić. Jeśli ktoś byłby tak miły i mi pomógł? Pozdrawiam
PS. Gra, jak wszystkie pozostałe części, zwala z nóg. Szkoda tylko, że filimików nie można kasować tak jak w poprzednich PoP. Scenę z tym wielkim Bossem musiałem chyba z 50 razy oglądać.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników