Skocz do zawartości


Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Pomocy


 • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 JulianS

JulianS

  Adept

 • Forumowicze
 • Pip
 • 22 Postów:

Napisany 23 maj 2003 - 12:42

W moim kompie uaktywnił się wirus, który nie chce sie odinstalowac przez skanery antywirusowe. Jest perfidny, zawiesza mi woorda po wpisaniu słowa: Włochy i zatwierdzeniu enterem. Proszę o radę bo przeinstalowanie całości przeraża mnie.

#2 prezesp

prezesp

  Adept

 • Forumowicze
 • Pip
 • 4 Postów:

Napisany 23 maj 2003 - 13:21

Spokojnie nie napisales jakiego systemu uzywasz..to po pierwsze po drugie sciagnij z sieci www.f-prot.com
antywira pod dosa.Prawdobodobnie przez to ze wirus dziala w windowsie nie chce ci go usunac(musisz odpalic antywirusa z dyskietki starowej lub z dosa) wiec jezeli masz 98 to urochom sie w trybie dos!! nie okno trzybu msdos w windowsie!! i odpal tego antywira ktorego ci podalem adres.Jest to darmowy pelny antywirus pod dosa!!
Jezeli masz me lub 2000 lub xp to utworz u kolegi nie
u siebie poniewaz twoj jest zarazony dyskietke startowa a nastepnie na pozostale dyskietki nagraj antywirusa.Sposob przygotowania dyskietek z tym antywirem znajdziesz na stronie producenta albo w pomocy programu!!! Sciagnij sobie wersje dla systemu operacyjnego Dos!! nie windows z sekscji home users w razie problemow daj znac na forum.
Strona z Antywirem www.f-prot.com
Pozdraiwiam Prezes

#3

 • Goście

Napisany 23 maj 2003 - 19:23

Jest jeszcze jeden alternatywny sposób pozbycia się wirusa, ale musisz wiedzieć jak się nazywa. Następnie wejdź na stronę Symanteca http://securityrespo...?prodid=nav2003 i go tu poszukaj. Znajdziesz tutaj dokładną instrukcję pozbycia się tego wirusa wraz a z oprogramowaniem go usuwającym (jeśli jest potrzebne).

Pozdrawiam.

-----------------
kitsan


#4 Probe041

Probe041

  Bywalec

 • Forumowicze
 • PipPipPipPipPip
 • 298 Postów:
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 30 maj 2003 - 15:42

Nie masz żadnego wirusa to tylko kłoport z systemem.

wejź na strone www.support.microsoft.com

Po lewej stronie na górze strony wpisz a po co ja to pisze oto rozwiązanie problemu: WD2000: Program Word zatrzymuje się podczas sprawdzania gramatyki z użyciem polskiego modułu do sprawdzania gramatykiInformacje zawarte w tym artykule dotyczą: Microsoft Word 2000Ten artykuł został opublikowany wcześniej pod numerem PL256890 SymptomyPo uruchomieniu modułu do sprawdzania polskiej gramatyki w dokumencie, który zawiera pewne wyrazy w języku polskim, program Word przestaje odpowiadać (zawiesza się). PrzyczynaW wyrazach powodujących ten problem znajduje się polska wersja łacińskiej wielkiej litery L z kreską (U+0141) lub łacińska mała litera L z kreską (U+0142). Rozwiązanie Aby rozwiązać ten problem, należy zaopatrzyć się w najnowszy dodatek Service Pack dla pakietu Microsoft Office 2000. Aby uzyskać dodatkowe informacje, zobacz następujący artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base: 276367 OFF2000: Jak uzyskać najnowszy dodatek Service Pack dla pakietu Office 2000
StanFirma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych na początku tego artykułu. Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Microsoft Office 2000 Service Pack 2. Więcej informacjiAby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące podobnych problemów, kliknij numer artykułu poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base: 279222 WD2000: Program Word przestaje odpowiadać podczas używania polskich narzędzi sprawdzania pisowni Kroki prowadzące do odtworzenia problemu Wykonaj jedną z następujących czynności:

Zainstaluj angielską wersję pakietu Office 2000 z obsługą języka polskiego oraz polskie narzędzia do sprawdzania pisowni (umieszczone na piątym dysku CD dodatku MultiLanguage Pack lub dysku CD z narzędziami do sprawdzania pisowni Proofing Tools). Zainstaluj polską wersję pakietu Office 2000. W nowym dokumencie wpisz wyraz Włochy lub wyraz Suwałki. Litera ł w obu wyrazach jest łacińską małą literą L z kreską (U+0142). Naciśnij klawisz F7, aby uruchomić moduł sprawdzania pisowni i gramatyki.

Wynik: program Word przestaje odpowiadać. Aby zakończyć zadanie, należy użyć Menedżera zadań.

-----------------
Artur
P4 1.7, 512 MB DDR, LG CD-RW CED-8120B, TOSHIBA DVD-ROM SD-M1612, NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 64MB RAM, Win XP Pro

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników