Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

NHL - wątek główny

• Please log in to reply
59 replies to this topic

#21 busiu_m

busiu_m

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 507 Postów:

Napisany 04 September 2006 - 10:43 AM

Tak chyba zrobie.
Dzieki
Intel Core 2 Duo E8400, Gigabyte S775 Intel X38 DDR2 ATX, Crucial 4x1GB PC2-6400 CL4, Gigabyte GeForce 8800GT 512MB GDDR3 PCIE, Western Digital Caviar 500GB S300 16mb, 2xLG DVD-RAM SATA, Corsair Memory 520 Watt, Samsung 22" SM2232BW, CoolerMaster COSMOS 1000, Hauppauge Win TV, Microsoft Wireless Laser Keyboard and Mouse 6000 v2.0, XP Pro, Win7 Ultimate

#22 bucu1984

bucu1984

Powiedz jak to jest,kiedy wszystko już masz i nic nie cieszy cię

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 16166 Postów:

Napisany 26 September 2006 - 14:10 PM

no wiec niedawno ukazala sie nowa wersja NHL ,ktora przynajmniej mnie zadziwila strasznie poniewaz wymagania sa nastepujace:
1.0 GHz Intel Pentium III or equivalent
256 Megabytes of RAM for Windows 2000 and Windows XP
DirectX 9.0c Compatible 3D accelerated 64 MB video card or equivalent
(see supported chipsets in section 6)
2.41 GB free hard disk space (additional space required for DirectX 9.0c
installation and for saved games)
8X Speed DVD-ROM
DirectX 9.0c Compatible Sound Card
Broadband connection for online gameplay
MS compatible mouse
Keyboard
ja na swoim sprzecie gram na full detalach(dziwne strasznie):),jedyne co mnie dziwi ze gra ta obsluguje radeona 7500 a nie obsluguje serii geforce mx.a co wy sadzicie o tej grze??

#23 Saw___

Saw___

Uzależniony

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4445 Postów:

Napisany 26 September 2006 - 14:34 PM

Ja w 10 stopniowej skali daję 8. Gra jest fajna, grafika niezła ale prawdę mówiać nie przepadam za hokejem.

POZDRAWIAM
Ja jestem Pan, nie Pani ;) ... a Czarny ma nierówno w... ;)

#24 bucu1984

bucu1984

• Forumowicze
  • 16166 Postów:

Napisany 26 September 2006 - 15:56 PM

a grales w 06,bo jest niestety jedna wada,poza skladami i menu zadnych zmian nie mowiac juz o graficznych bo pozostaly niezmienione,ale to powinno cieszyc ludzi z troche gorszym sprzetem bo tez pograja bez problemow:)

#25 Saw___

Saw___

Uzależniony

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4445 Postów:

Napisany 26 September 2006 - 16:03 PM

a grales w 06,bo jest niestety jedna wada,poza skladami i menu zadnych zmian nie mowiac juz o graficznych bo pozostaly niezmienione,ale to powinno cieszyc ludzi z troche gorszym sprzetem bo tez pograja bez problemow:)

<{POST_SNAPBACK}>

W 06 nie grałem zle miałem klika filmików z gry.

#26 Travis92

Travis92

Strong

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2805 Postów:

Napisany 26 September 2006 - 16:13 PM

-Prawie 0 zmian szaty graficznej, jak i dźwiękowej (ćoś podobnego jak Fifa 06>07 ;))
-ciężkie sterowanie na klawiaturze
-ogólnie najlapszą częścią jest 04 :)
Sprzęt:
Benq Joybook R53EG
Urządzenie wielofunkcyjne:
HP PSC 1510
Telefon:
SE K850i

#27 Saw___

Saw___

Uzależniony

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4445 Postów:

Napisany 26 September 2006 - 16:15 PM

Mi sie najbardziej podoba 2001 ;)

#28 bucu1984

bucu1984

• Forumowicze
  • 16166 Postów:

Napisany 26 September 2006 - 16:58 PM

generalnie racja travis 04 bylo chyba najlepsze, o 01 sie nie wypowiadam bo juz nie pamietam jak wygladalo bo za dawno to bylo:) ale przytlacza mnie to ze robia nowa gre i nie potrafia zmienic nic z grafie,ale muza z kolei podoba mi sie bardzo zreszta w 06 tez byla super

#29 Saw___

Saw___

Uzależniony

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4445 Postów:

Napisany 26 September 2006 - 17:08 PM

generalnie racja travis 04 bylo chyba najlepsze, o 01 sie nie wypowiadam bo juz nie pamietam jak wygladalo bo za dawno to bylo:) ale przytlacza mnie to ze robia nowa gre i nie potrafia zmienic nic z grafie,ale muza z kolei podoba mi sie bardzo zreszta w 06 tez byla super

<{POST_SNAPBACK}>

Ja w 01 grałem jeszcze na PSX

#30 puha1916

puha1916

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 08 October 2006 - 00:33 AM

Ja w 01 grałem jeszcze na PSX

<{POST_SNAPBACK}>

elo mam taki maly problem z gra zwiazany...mianowicie nie wiem czemu bramkarz mi schodzi z pola gry:(nie mam pojecia czemu i nie wiem co robic

#31 Saw___

Saw___

Uzależniony

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4445 Postów:

Napisany 11 October 2006 - 13:05 PM

Spróbuj zmienic konfigurację przycisków. Moze masz bramkarza na innym guziku którego uzywasz.

#32 KrawieC_et

KrawieC_et

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 14 October 2006 - 15:01 PM

Witam

Zainstalowalem pożyczoneg NHL 06(oryginalnego). U mojego kumpla jest wszystko ok smiga aż miło popatrzeć :P A u mnie właczam i wszystrko jest OK. Menu działa wszystko. Problem się zaczyna gdy chce zagrać. Właczam "Play Now" wybieram drużyne itp. OK włączam mecz, zaloadowało się leci początkowy filmik jak drużyny wychodzą z szatni i wtedy zaczyna się problem. Drużyny wychodza na lód i widze tylko twarz i niektóre elementy ubioru zawodników. Po chwili tafla zaczyna migać na czarno i gra się zawiesz. Sterowniki mam NVIDIA ForceWare 56.72.
Z Góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam

#33 driven

driven

games support

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 783 Postów:

Napisany 15 October 2006 - 23:42 PM

Witam

Zainstalowalem pożyczoneg NHL 06(oryginalnego). U mojego kumpla jest wszystko ok smiga aż miło popatrzeć :P A u mnie właczam i wszystrko jest OK. Menu działa wszystko. Problem się zaczyna gdy chce zagrać. Właczam "Play Now" wybieram drużyne itp. OK włączam mecz, zaloadowało się leci początkowy filmik jak drużyny wychodzą z szatni i wtedy zaczyna się problem. Drużyny wychodza na lód i widze tylko twarz i niektóre elementy ubioru zawodników. Po chwili tafla zaczyna migać na czarno i gra się zawiesz. Sterowniki mam NVIDIA ForceWare 56.72.
Z Góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam

<{POST_SNAPBACK}>

Co nam po sterownikach jak nie wiemy jaki model posiadasz karty graficznej :P
Podaj konfigurację komputera (procesor, płyta główna, karta graficzna, pamięć, zasilacz)

Zaktualizuj sterowniki do płyty głównej, karty graficznej, karty dzwiękowej, DirectX.

Jeżeli nie pomoże to być może nie spełniasz wymagań minimalnych gry lub coś Ci się grzeje w kompie albo za słaby zasilacz.
Dodaj obrazek

Ten post nie może być powielany bez mojej zgody.
Copyright © 2006-2008 Wszystkie prawa zastrzeżone abym poczuł się wyjątkowy. :-)

#34 KrawieC_et

KrawieC_et

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 16 October 2006 - 18:48 PM

Co nam po sterownikach jak nie wiemy jaki model posiadasz karty graficznej :P
Podaj konfigurację komputera (procesor, płyta główna, karta graficzna, pamięć, zasilacz)

Zaktualizuj sterowniki do płyty głównej, karty graficznej, karty dzwiękowej, DirectX.

Jeżeli nie pomoże to być może nie spełniasz wymagań minimalnych gry lub coś Ci się grzeje w kompie albo za słaby zasilacz.

<{POST_SNAPBACK}>

Mam Athlona1.4 ,GeForce2 Ti :) , 256 mb RAM a sterowniki aktualizowalem. Jeszcze co do sprzetu znalazlem taka stronke gdzie testuje sie komputer pod wzgledem wybranej gry. I testowalem pod wzgledem NHL 06 i wykazalo mi ze powinno smigac :?

#35 kriss_23

kriss_23

Pasjonat

• Forumowicze
  • 10447 Postów:

Napisany 16 October 2006 - 21:47 PM

Według mnie masz za mało pamięci ram. Korzystasz z XP? Wgrywałeś najnowsze ForceWare?
Fujitsu Siemens Esprimo Mobile V5535, Windows 7 Ultimate

#36 driven

driven

games support

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 783 Postów:

Napisany 17 October 2006 - 01:49 AM

Mam Athlona1.4 ,GeForce2 Ti :) , 256 mb RAM a sterowniki aktualizowalem. Jeszcze co do sprzetu znalazlem taka stronke gdzie testuje sie komputer pod wzgledem wybranej gry. I testowalem pod wzgledem NHL 06 i wykazalo mi ze powinno smigac :?

<{POST_SNAPBACK}>

Gdybyś tak jeszcze udzielał pełnych odpowiedzi. No chyba, że masz komputer bez zasilacza i płyty głównej ;) Sterowniki wszystkie aktualizowałeś o których pisałem czy tylko od grafiki?

Wymagania minimalne gry są następujące:

The minimum system requirements for running the game are as follows:

*      Windows XP or Windows 2000 operating systems.
    *      1 GHz Intel Pentium III or equivalent with SSE.
    *      256 MB or more RAM.
    *      At least 1.7 GB free hard disk space.
    *      Supported DirectX 9.0c compatible 3D accelerated 32 MB video card.
    *      56K or faster connection for online play.

The supported video chipsets are listed below:

*      ATI Radeon 7500 (64 MB) series, 8500, 9000 series, x600 series, x700 series, and x800 series.
    *      NVIDIA GeForce 2 (GTS, Ultra), 3, 4 (MX, Ti), FX series, 6000 series.

Więc je spełniasz chociaż nie wiem czy gra na Twoim komputerze będzie przyjemna.

Sprawdz czy nie pomoże ustawienie trybu 16bit i rozdzielczości 800x600 w systemie, następnie uruchamiasz grę.

Przetestuj czy nie pomoże zmniejszenie przyspieszenie sprzętowego dzwięku:

Start >>> Uruchom >>> dxdiag >>> zakładka Dzwięk >>> sekcja Funkcje DirectX >>> zmniejszyć (lub wyłączyć) Poziom sprzętowego przyspieszenia dźwięku (przesunąć suwak w lewo)

Czy w ogóle szukałeś jakiegoś patcha do gry i starałeś się ją aktualizować.

Prubowałeś reinstalcji gry?

Dalej nie wiemy co z temperaturami w kompie, nic się napewno nie grzeje? Sprawdz czy komputer przejdzie bez zająknięcia test 3DMarkiem 2001.
Dodaj obrazek

Ten post nie może być powielany bez mojej zgody.
Copyright © 2006-2008 Wszystkie prawa zastrzeżone abym poczuł się wyjątkowy. :-)

#37 Tomasz0408

Tomasz0408

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 20 Postów:

Napisany 07 January 2008 - 19:00 PM

Witam.
Zainstalowałem grę NHL 08, ale niestety nie wiem gdzie na dżojstiku jest przyspiszenie i strzał.
Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam :)

AMD Sempron™ Processor 2800+ 1.60GHz, 512MB Ram Microsoft Windows XP Home Edition + SP2, Internet Explorer 7, WMP 11

• Goście

Napisany 07 January 2008 - 20:17 PM

Wiesz że my tez nie wiemy gdzie na padzie są te przyciski. Bo każdy ma innego pada i inaczej się ustawiają.

Dobra rada. Zanim zaczniesz grać w jaką kolwiek grę to wejdź w ustawienia o oblukaj w sterowaniu co do czego albo najlepiej samemu sobie ustaw jak ci pasuje.

#39 Wojtek1906

Wojtek1906

'Da zivota iman dva, ja bi oba tebi da.'

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 493 Postów:

Napisany 11 January 2008 - 20:47 PM

Jesli jesteś zielony to podaj model pada, a wtedy bedę w stanie Ci podać sterowanie "co czym".

#40 Tomasz0408

Tomasz0408

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 20 Postów:

Napisany 19 January 2008 - 17:16 PM

Witam.
Czy nie ma ktoś spolszczenia do NHL 08.
Wiem że EA nie stworzyło polskiej wersji NHL 08, ale może ktoś miałby własnego autorstwa.
Z góry dziękuję ;)
AMD Sempron™ Processor 2800+ 1.60GHz, 512MB Ram Microsoft Windows XP Home Edition + SP2, Internet Explorer 7, WMP 11

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników