Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Konto osobiste

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
13 replies to this topic

#1 Katan87

Katan87

Ostatni Sprawiedliwy

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 259 Postów:

Napisany 14 maj 2008 - 16:56

Witam,

Szukam konta osobistego, które spełniało by min. takie warunki jak:
- Łatwe wykonywanie transakcji (szybki dostęp do środków, serwis internetowy, dostępne bankomaty)
- Niskie koszty przy wykonywaniu przelewów (także do innych banków)
- Wykonywanie płatności kartą w internecie (wypukła karta) oraz płatności internetowe

Zastanawiam się nad Eurokonto Plus w banku Pekao SA. Co o nim sądzicie ? Może macie jakieś uwagi na ten temat. Interesuje mnie jak najwięcej informacji. Biorę pod uwagę też bank BPH. Nie wiem, który lepszy i na co się zdecydować 8| Z góry informuję, że nie interesują mnie konta Inteligo czy mBank. Zależy mi na czymś bardziej profesjonalnym i tak jak mówie, koszta utrzymania nie są aż tak ważne (powiedzmy w granicach rozsądku :P ).
Póki co nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje :)

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(Rich Cook)

Pytania w sprawie wątków utworzonych przeze mnie lub, na których się wypowiedziałem proszę pisać na forum. PW tylko w uzasadnionych przypadkach.
Jeżeli znalazłeś/aś odpowiedź na pytanie w Twoim wątku lub, po prostu, wystarczającą pomoc - oznajmij to odpowiednim postem.

--------

QuadCore Intel Core 2 Quad Q6700 2,66GHz @ 3,3 GHz | Asus P5K-E Wi-Fi | OCZ Reaper 4096 MB (DDR2-1066MHZ DDR2 SDRAM) | EVGA NVIDIA GeForce 8800 GT (512 MB | Iiyama ProLite E2200WS [22" LCD] | Windows Vista Home Premium 64bit

#2 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40386 Postów:

Napisany 14 maj 2008 - 17:45

Zajrzyj na te konta, wersji Konto24 używam od lat, ma bardzo bogatą obsługę konta przez Internet
oraz dobre zabezpieczenia (szczegolnie w wersji z tokenem)
http://www.bzwbk.pl/41511

Zajrzyj tez do linków w lewym menu:
https://www.centrum2...t...=13&lang=pl

Panel sterowania" po zalogowaniu sie na Konto24:

327343_bzwbkpanel.JPG

[color=#0000ff;]Linkman M-24[/color]

#3 Katan87

Katan87

Ostatni Sprawiedliwy

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 259 Postów:

Napisany 15 maj 2008 - 01:07

Oooo, szybka, konkretna odpowiedź Repylek. Oto mi chodziło i na pewno sie nad tym zastanowie bo tego banku w ogole nie bralem pod uwage, a tu w Katowicach mam go właściwie pod nosem (jak w sumie wszystkie inne banki bo mieszkam w centrum :lol: :rolleyes: )
Poza tym wlasnie ktos mi kiedys mowil ze to dobra rzecz jest...

Tak jak mowie, ze wzgledu na to co robie potrzebuje dosyc duzego profesjonalizmu, wiekszego od kont typu "student".

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(Rich Cook)

Pytania w sprawie wątków utworzonych przeze mnie lub, na których się wypowiedziałem proszę pisać na forum. PW tylko w uzasadnionych przypadkach.
Jeżeli znalazłeś/aś odpowiedź na pytanie w Twoim wątku lub, po prostu, wystarczającą pomoc - oznajmij to odpowiednim postem.

--------

QuadCore Intel Core 2 Quad Q6700 2,66GHz @ 3,3 GHz | Asus P5K-E Wi-Fi | OCZ Reaper 4096 MB (DDR2-1066MHZ DDR2 SDRAM) | EVGA NVIDIA GeForce 8800 GT (512 MB | Iiyama ProLite E2200WS [22" LCD] | Windows Vista Home Premium 64bit

#4 Lukas8

Lukas8

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 357 Postów:

Napisany 30 maj 2008 - 01:06

Co prawda ostatni post był 2 tygodnie temu to jednak napiszę coś od siebie. Posiadam konto w Lukas Banku, które spełnia Twoje wymogi. Jest to konto PRO za które trzeba płacić ale w zamian oferuje całkiem sporo. Choćby to, że przelewy do wszystkich banków są bezpłatne. Można korzystać z bankomatów Lukas, BZWBK i Euronetu. Ostatnio wprowadzili drobne zmiany, który wpłynęły na użyteczność konta. Konto nazywa się PRO. Kosztuje 9zł miesięcznie. Gdy się posiada >5000zł na koncie nie płaci się za prowadzenie konta. Gdy się ma poniżej 26 lat dostaje się wersje studencką i wszystkie opłaty są dwukrotnie mniejsze. Karta nie jest wypukła ale można nią płacić w internecie.

#5 Quadro

Quadro

Modern Life

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 28281 Postów:

Napisany 30 maj 2008 - 07:24

Ciekawe co jest nieprofesjonalnego w mBanku? Chyba tylko nazwa.
Jesli tak, to proponuje Citybank
Sony Vaio VGN-NW21SF

#6 Rocky77

Rocky77

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 07 czerwiec 2008 - 14:19

BZWBK może, chociaż według mnie mbank i inteligo są lepsze, wygodniejsze, przynajmniej bez wychodzenia z domu wszystko załatwisz na infolini.

#7 Gośćjacek1985_*

Gośćjacek1985_*
  • Goście

Napisany 13 lipiec 2008 - 17:34

Teraz jak słyszę, o tym wycieku z PKO SA danych- CV, To na Twoim miesjcu decyzję o założeniu konta bankowego w PKO przemyślałbym bardzo dokładnie...

Z drugiej strony PKO SA to wielki bank... <_<

#8 Magda.N93

Magda.N93

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 18 październik 2013 - 13:14

Wydaje mi się że warto zwrócić uwagę na konta osobiste w Getin Up i mBanku. Obecnie mają najlepsza ofertę na rynku.

#9 kryska22

kryska22

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 24 październik 2013 - 07:42

Trzeba porównać kilka ofert i sprawdzić, które konta są najtańsze i czy da się na nich coś zyskać.

#10 nebesihy

nebesihy

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 45 Postów:

Napisany 12 maj 2014 - 13:07

Kurcze, aż mi wstyd, że w ogóle nie jestem na bieżąco z bankowością i z kontami, od lat mam konto w mbanku, w sumie chyba tylko z przyzwyczajenia, może warto rozejrzeć się za czymś nowym...

#11 beeboob

beeboob

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 22 maj 2014 - 06:52

Ja od lat korzystam z konta Direct w ING. Nie interesuje się na bieżąco w kotnach osobistych, ponieważ w używanym przeze mnie nic się od lata nie zmieniło. Bezpłatne prowadzenie, bezpłatne przelewy, bezpłatne wypłaty z wszystkich bankomatów. Panel bankowości jest bardzo wygodny, w zasadzie najlepszy jakie widziałem (porównywałem ostatnio paroma z innymi).

#12 Memlonek

Memlonek

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 26 sierpień 2014 - 13:46

Kiedyś bez dwóch zdań powiedziałbym mBank - ale w ostatnim czasie sporo się pozmieniało. Liderem stał się Alior Bank który ma naprawdę interesującą ofertę jeżeli chodzi o konta osobiste... A jak się trafi na promocje to można mieć w zestawie np 5 szybkich przelewów miedzybankowy - normalnie kosztuje to około 10 zł - czy jakiś % od wysokości przelewanej kwoty....

#13 marecki098

marecki098

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 17 październik 2014 - 22:19

Mam konto w Bank Smart, które w całości spełnia moje oczekiwania i myślę, że spełni też oczekiwania autorki tematu. Całkowicie bezpłatne smart konto i karta, darmowe przelewy i dostęp do gotówki na terenie całego kraju. Szybkość dostępu do konta zapewnia mi mobilna aplikacja na smartfona, która sprawia, że mogę sobie ''bankować" w każdym miejscu i kiedy tylko zachodzi taka potrzeba.

#14 konarq

konarq

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 31 październik 2014 - 10:48

Jest coś takiego jak comiesięczny test kont bankowych. Wpisz w google, ranking kont np. Październik 2014. Nie pamiętam adresu tej strony, ale ja się nią sugerowałem przy zakladaniu rachunku.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników