Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

Sklep internetowy

• Please log in to reply
25 replies to this topic

#21 GośćDarius_89_*

GośćDarius_89_*
  • Goście

Napisany 12 październik 2011 - 07:33

Zapamiętam, jak się już zdecyduje nie omieszkam napisać :)

#22 GośćFiksacz_*

GośćFiksacz_*
  • Goście

Napisany 18 październik 2011 - 15:26

Co do samego sklepu internetowe, zacząć od pomysłu na bazie platformy. Zwłaszcza, że takie warianty jak click shop mają niezłą ofertę:
http://home.pl/sklep-rewolucja Przynajmniej nieźle jak na nową platformę, stosunkową, nie uwzględniając jej poprzednika. W każdym razie opcja w wersji premium już mnie jakoś przekonuje. Z drugiej strony działania stricte marketingowe, programy partnerskie itp. tu raczej muszą zostać wpisane w strategię komunikacji danej firmy - sklepu. Ja tak czy owak jestem zdania, że poza funkcjonalnościami i ofertą, w dużej mierze liczy się sam layout sklepu, jego usability.

#23 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 19 październik 2011 - 07:36

Reklama ?

W żadnym wypadku sklepy kupowane od dostawców typu home.pl Pracowałem na tym - straszne - słaba funkcjonalność, intuicyjność, słaba obsługa zaplecza itd.

#24 GośćDariusz_22_*

GośćDariusz_22_*
  • Goście

Napisany 29 listopad 2011 - 09:08

Z programami tego typu nie będzie problemu, mój brat miał kiedyś firmę i kupił parę programików z licencją dożywotnią :)

#25 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 29 listopad 2011 - 09:32

Oprogramowanie firmy Comarch to solidne wykonanie, dbałość o szczegoły i wysoka niezawodność. O tyle na e-PR muszą popoprawiać. Na kolejnym forum widzę ten sam wpis (tylko 1 post użytkownika i to czysto reklamowy). Wysilcie się trochę:)

#26 Karmazynowy99

Karmazynowy99

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 34 Postów:

Napisany 07 listopad 2012 - 19:12

Jak już zdecydujesz jakie oprogramowanie itp. nie nalezy zapomnieć o marketingu! Dobra promocja to już połowa sukcesu!
Polecam serdecznie!

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników