Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Skąd mam wziąśc zdjęcia

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 voodoo_85

voodoo_85

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 18 marzec 2008 - 20:21

Witam! Mam zamiar otworzyć sklep internetowy. Jednak mam kilka wątpliwości np. gdybym chciał otworzyć sklep z bielizną i chciałbym pokazac produkty które oferuje to skąd mam wziąść zdjęcia z tymi artykułami, czy mogę je poprostu skopiowąć z innej strony czy muszę zdobyć jakieś pozwolenie. Pozdrawiam :)

#2 GośćAdam_D_*

GośćAdam_D_*
  • Goście

Napisany 17 kwiecień 2008 - 15:48

możesz po prostu samemu sfotografować artykuły – o ile dysponujesz dobrym sprzętem, lub jeżeli chcesz brać ze stron internetowych – to najlepiej od producenta. Zauważ, że sklepy często na zdjęciach dodają własne sygnatury – zatem jak najbardziej to pozwolenie jest wymagane.

#3 bociek666

bociek666

Nie mam nic mądrego do powiedzenia

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1102 Postów:

Napisany 07 maj 2008 - 22:18

Każde zdjęcie ma swojego autora. Jeśli autor przekazał prawa autorskie firmie dla której robił te zdjęcia - spytaj ich o zgodę. Jeśli prawnym właścicielem zdjęć jest nadal fotograf - musisz skontaktować się z nim.

#4 Theron

Theron

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 636 Postów:

Napisany 07 maj 2008 - 22:31

Często na zdjęciach widnieje znak wodny firmy/osoby która to zdjęcie zrobiła. Jeśli chcesz osiągnąć efekt taki jak jest na zdjęciach sklepów internetowych, tj. idealnie białe tło, to pozostaje zabawa w programie graficznym lub zakup namiotu bezcieniowego.
*Mateusz
Registered Linux User: #462802
Dodaj obrazek

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników