Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Czy handel w Internecie moze być opłacalny?

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
9 replies to this topic

#1 paulcza

paulcza

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 23 January 2005 - 20:06 PM

Interesuje mnie odpowiedź na pytanie czy handel w Internecie może być opłacalny?

• Goście

Napisany 23 January 2005 - 20:29 PM

tak, może.

#3 Web_Master

Web_Master

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4330 Postów:

Napisany 23 January 2005 - 20:53 PM

Tak, jak najbardziej może być opłacalny.

Zależy przedewszystkim od strategi, twej firmy.

WEB :-)

#4 SławekJ

SławekJ

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 24 May 2005 - 14:29 PM

Witam! Oczywiście, że handel w internecie może być opłacalny. Coraz więcej osób i firm korzysta i traktuje internet jako najważniejsze narzędzie informacji. Sprzedaż w internecie, między innymi dzięki jego zasięgowi, otwiera przed firmami bardzo duży rynek. Pozdrawiam
Sławomir Juchawww.adweb.pl

#5 Czeczeniec

Czeczeniec

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2010 Postów:

Napisany 24 May 2005 - 15:12 PM

Zanim otworzyłem ten wątek przewidziałem dokładnie jaka będzie pierwsza odpowiedź
i7 2700k@4,5GHz, Thermalright HR-02 Macho Black White, Asrock Z77 Extreme4, Patriot G2 2x8GB 1600MHz CL9, BFG GTX 285 666/1242/1512 , Corsair CSSD-F60GB2-A, HD 1,66 TB (Samsung HD103SJ, Seagate ST3500630AS, Seagate ST3160023AS), Pioneer DVR-215BK, Fractal Design Tesla 650W, Antec Three Hundred, Logitech Cordless Desktop Wave, Eizo FS2331-BK, Kyocera FS-1300D, Pentagram Cerberus ADSL2 WiFi 802.11G PLUS.

#6 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40386 Postów:

Napisany 24 May 2005 - 15:59 PM

Czeczeniec... prorok, cy co ?

[color=#0000ff;]Linkman M-24[/color]

#7 husky83

husky83

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 180 Postów:

Napisany 12 September 2006 - 06:58 AM

Do tej pory mój 'handel' polegał na tworzeniu stron www oraz skryptów PHP. Nie napracowałem się bardzo, a 10 dni na wakacjach nad morzem byłem ;) Więc sądzę, że handel w internecie jest opłacalny :)

#8 jezz83

jezz83

Hedgehog

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2663 Postów:

Napisany 12 September 2006 - 09:10 AM

Tak jak i w "realnym" handlu, może, ale nie musi. Jeśli jesteś obrotny, wiesz co i kiedy sprzedawać to się dorobisz. Jeśli się do tego nie nadajesz to lepiej sie nie przymierzaj, bo jesli można zyskac to można też stracić.
JeZZoo

#9 kolekcjonerr

kolekcjonerr

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 02 December 2006 - 13:39 PM

Handel w internecie to nadal tylko handel, tylko, że na innym rynku. I tam jak w rzeczywistym świecie jedni robią fortuny, inni bankrutują tak i tutaj wygląda sprawa podobnie. Zaletą internetu jest to, że często można dobrze prosperować mając dobry pomysł a niekoniecznie duży kapitał. Odchodzi wiele kosztów. No i teoretycznie jest nieograniczony dostęp do klientów... to włąsnie większość uważa za największą zaletę. Trzeba jednak pamiętać, że z tą zaletą wiąże się też i jedna z największych wad - ogromna konkurencja. Tak jak prowadząc sklepik na małym osiedlu nie traktujesz sklepikarza z drugiego końca Polski jako konkurencję, tak w internecie niestety trzeba to uwzględniać, bo tu nie ma ograniczeń odległości.

#10 -MateuszK-

-MateuszK-

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 92 Postów:

Napisany 08 July 2007 - 19:02 PM

Jeśli znasz się na rzeczy - może. Sklep internetowy ma tą zaletę, że można go otworzyć z minimalnymi nakładami pieniędzy. Kamil Cebulski otworzył sklep za pożyczone 300 zł, a teraz jego księgarnia internetowa, jak i kilkanaście innych sklepów przynosi niemałe dochody. Większość takich sklepów zaczyna od zera, a dochodzi do wielkich obrotów. Na przykład partnerzy wydawnictwa Złote Myśli zarobili już 358 050,28 zł, więc ile zarobiło wydawnictwo? 358 tysięcy złotych, to nie kosmiczna suma, przy takiej ilości partnerów.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników