Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

SubiektGT -zestawienie sprzedaży wg asortymentu

• Please log in to reply
21 replies to this topic

#21 birds22

birds22

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1332 Postów:

Napisany 11 listopad 2008 - 17:57

Nie było mnie jakiś czas - fajne książki miałem. Musiałem przeczytać...

Co do zestawienia.....:
Zestawienie będzie ok jak będziesz miał jeden magazyn. Przy kilku magazynach zestawienie będzie powielało wpisy. Trzeba albo sumować stan we wszystkich magazynach albo ograniczyć do jakiegoś magazynu.

jak dodać kolumnę z ilością która pokaze np. średnią rotację z ostatnich 6 mies.

Co rozumiesz pod pojęciem "średnia rotacja z ostatnich 6 mies." ? Jak miałoby to wyglądać?
IMHO - jak ruchy magazynowe to tabela która będzie nas interesowała to zdecydowanie dok_magruch
Sławek

#22 mixrad

mixrad

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 11 listopad 2008 - 20:02

Nie było mnie jakiś czas - fajne książki miałem. Musiałem przeczytać...

Co do zestawienia.....:
Zestawienie będzie ok jak będziesz miał jeden magazyn. Przy kilku magazynach zestawienie będzie powielało wpisy. Trzeba albo sumować stan we wszystkich magazynach albo ograniczyć do jakiegoś magazynu.
Co rozumiesz pod pojęciem "średnia rotacja z ostatnich 6 mies." ? Jak miałoby to wyglądać?
IMHO - jak ruchy magazynowe to tabela która będzie nas interesowała to zdecydowanie dok_magruch

rzeczywiście ta tabela chyba wystarczy
średnia rotacja (rozumiana jako sprzedaż na zewnątrz) miesięczna z ostatnich 6 miesięcy
magazyn mam na razie jeden, więc będzie łatwiej :)
chcę tym zestawieniem monitorować m.in., które produkty mam w ilości ponad miesięcznego zapasu,
szczerze mówiąc to dopiero zaczynam z tym zabawę, ale fajnie że Subiekt ma takie możliwości pod tym względem i stosunkowo prostą strukturę bazy

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników