Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
* * * - - 2 Głosów

FIFA czy PES ?

• Please log in to reply
342 replies to this topic

#81 jasiopatryk

jasiopatryk

Pasjonat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5041 Postów:

Napisany 27 April 2007 - 12:17 PM

d*** Ale głupoty opowiadacie, co wy widzicie w tej Fifie przecież to jak nic widać ze Fifa to Arcade a Pes Symulator... przed świętami zassałem sobie Fife 2007 i szczerze mówią grafika była świetna ale aż zabardzo ją Urozmaicili.  A jestem za Pesem:  -Lepszy symulator  -Ruchy  -Rotacja Piłki  -Zachowanie Komputera  -Tworzenie nowych postaci  -Można wybrać z pośród 76 rodzajów "cieszenia się po golu"  -7 typów rodzaju uderzania z wolnego, 6 z karnego  -Buty ,twarz itp.  -Bardzo Świetny Multiplayer  -Nie trzeba wymieniać się IP lecz wystarczy wejść na serwer Polsko/Włoski i Poczekalnie polską poczym stworzyć lub wybrać pokój  -Max Osób w pokoju 4 lecz jak na każdym kompie będą 2 osoby (Pad i klawiata) wtedy może grać 8 Osób!!!

Z półki chyba sie bierze a nie zasysa !
nieosiagalny.

#82 GośćRyWiNs_*

GośćRyWiNs_*
  • Goście

Napisany 27 April 2007 - 14:24 PM

Z półki chyba sie bierze a nie zasysa !

nie po to mam kompa żeby wydawać tysiące na każdą gre która mi się podoba

#83 jasiopatryk

jasiopatryk

Pasjonat

• Forumowicze
  • 5041 Postów:

Napisany 27 April 2007 - 16:13 PM

Po 1 gry nie kosztują tysiace tylko ok 150zł a po 2 piractwo jest nielegalne!
nieosiagalny.

#84 Saw___

Saw___

Uzależniony

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4445 Postów:

Napisany 27 April 2007 - 16:16 PM

Gra nie powietrze można bez niej przeżyć.
Ja jestem Pan, nie Pani ;) ... a Czarny ma nierówno w... ;)

#85 GośćRyWiNs_*

GośćRyWiNs_*
  • Goście

Napisany 01 May 2007 - 20:15 PM

Było mineło na piracie przetestowałem, spodobało się, kupiłem orginała.
Ogólnie PES górą!

PS. Powinno się porównywać Pes 6 z Fifą 06 :PP

#86 MaRciNchoc

MaRciNchoc

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1330 Postów:

Napisany 02 May 2007 - 11:41 AM

fifaaaaaaaaa!!!! i wszystko :P :P :P

#87 jasiopatryk

jasiopatryk

Pasjonat

• Forumowicze
  • 5041 Postów:

Napisany 02 May 2007 - 15:03 PM

fifaaaaaaaaa!!!! i wszystko :P  :P  :P

<{POST_SNAPBACK}>

Dlaczego tak uważasz.Napisz coś więcej.
nieosiagalny.

#88 MaRciNchoc

MaRciNchoc

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1330 Postów:

Napisany 02 May 2007 - 16:46 PM

Dlaczego tak uważasz.Napisz coś więcej.

<{POST_SNAPBACK}>

oki
1.przejrzystei łatwe w obsludze menu :P :P
2.lepsze murawy :P :P
3.wiecej lig
4.odglosy kibicow

#89 Saw___

Saw___

Uzależniony

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4445 Postów:

Napisany 02 May 2007 - 16:53 PM

A to PES ma trudne w obsłudze menu ?

#90 MaRciNchoc

MaRciNchoc

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1330 Postów:

Napisany 02 May 2007 - 16:55 PM

A to PES ma trudne w obsłudze menu ?

<{POST_SNAPBACK}>

no dla mmnie tak bo jest jeszcze opisane jak trzeba sie poslugiwac padem i to mnie wkurza

#91 Saw___

Saw___

Uzależniony

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4445 Postów:

Napisany 02 May 2007 - 16:58 PM

Można się przyzwyczaić. Mi trudniej jest w Fifie, bo po najechaniu na opcję otwiera się boczny panel.

#92 MaRciNchoc

MaRciNchoc

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1330 Postów:

Napisany 03 May 2007 - 16:41 PM

Można się przyzwyczaić. Mi trudniej jest w Fifie, bo po najechaniu na opcję otwiera się boczny panel.

<{POST_SNAPBACK}>

no tez ale fifa jest najlepsza!!!! :D :D :D

#93 Qaroll

Qaroll

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 69 Postów:

Napisany 04 May 2007 - 16:08 PM

ooOo taaak FifA Buahahahahahaha weź mnie człowieku nie śmiesz i nie wyskakuj tutaj z tą arcadeówką dla dzieciaków... Ostatnia FIFA która mi się podobała to była 2003. Potem EA co roku wydawała to samo tylko z nową dodaną pierdółką. Powiedz mi czym się różni zasadniczo FIFA04 od 05??? hę? Najbardziej mnie rozwaliło to jak się EA cieszyło nad tym Off The Ball Control czy coś w tym stylu no normalnie żal.pl bo w PESie to było już od dawna. Popatrz sobie na strzały w FIFIE - 99% leci w bramkę... nie ma to jak realizm, nie? Albo idziesz sam na sam, tuba w dolny róg, a gk rzuca się i bez problemów odbija... Rozumiem - żeby to się zdarzało raz na parę meczy, ale to się zdarza po paręnaście razy w ciągu jednego!!! Szkoda, że tego nie zapisałem bo bym się wam pochwalił swoim pięknym golem z FIFY06 - strzeliłem TOTTIM obok bramki a komentator zaczął cieszyć twarz że jest gol i.... gol został uznany...

#94 cRonaldo

cRonaldo

.::ManU 4ever::.

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 716 Postów:

Napisany 06 May 2007 - 16:00 PM

racj fifa ma bugów od groma. ja np. wyszedłem bramkarzem z piłka za linie bramkowa i co nie było roznego dla przeciwników, albo murek na połowie boiska, piłka uderzona z rzutu wolnego w poprzeczke jak kamien spada na murawe i zatrzymuje sie na lini bramkowej itd. a i pes 6 ma bugów troche np. bramkarz odbil piłke przed siebie i chciałem dobic ale przyciagnał piłke do siebie jak magnes, a kiedy wykonywałem rzyt wolny... zamach...patrze gdzie jest piłka i co nie trafiłem w nia. obie gry maja bugi ale pes wychodzi po fifie wiec najpierw pykam sobie w fife. i co z tego ze fifa ma wiecej lig niz pes przeciez i tak nie grasz ligi dunskiej co nie?? co z tego ze w fifie sa fajne sztuczki a w pes nie ma. w pesie jest lepsza grywalnosc niz w fifie. co z tego ze ma licencje a pes nie?? wystarczy sciagnac patcha i masz nowa gre.
Płyta główna:ASUS P5Q SE Procesor:Intel Core 2 Duo E8400 3.00GHz Pamięć RAM:OCZ Reaper 2x2GB RAM 1066MHz Karta graficzna:PowerColor Radeon 4870 HD Zasilacz:Chiftec 560W Dysk Twardy:Segate 500GB i Samsung 500GB

#95 Sylwek_siwY

Sylwek_siwY

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2827 Postów:

Napisany 06 May 2007 - 16:05 PM

Tu jest jedna zasada:
EA sport robi dużo rzeczy na skróty, stad tyle "bugów". Co do PES to wg mnie, jest wiele razy lepsza od fify, jedyne do czego można sie przyczepić to sterowanie.
Przykład: w fifie Carlos wygląda jak Carlos, w Pro Evo również kopie jak On.
:)
Wszystko, co dzieje się z dźwiekiem zanim pojawi się w głośnikach.
Debian user =)
Dodaj obrazekGG 8001666 (Nie odpowiadam w sprawach gier)
Zaglądnę tutaj może w 2012...
Kontakt wyłącznie na gg i itpc.

#96 cRonaldo

cRonaldo

.::ManU 4ever::.

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 716 Postów:

Napisany 06 May 2007 - 16:30 PM

to zalezy bo jak strzelasz z rzutu wolnego to strzałka w przód i jak sie ładuje strzał to wdus trójkat czyli podanie na dobieg to idzie siepa. :D
Płyta główna:ASUS P5Q SE Procesor:Intel Core 2 Duo E8400 3.00GHz Pamięć RAM:OCZ Reaper 2x2GB RAM 1066MHz Karta graficzna:PowerColor Radeon 4870 HD Zasilacz:Chiftec 560W Dysk Twardy:Segate 500GB i Samsung 500GB

#97 MaRciNchoc

MaRciNchoc

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1330 Postów:

Napisany 06 May 2007 - 16:55 PM

nie zgadzam sie z wami :mad: :mad: :mad: no moze te strzaly to rzeczywiscie mogliby dopracowac ale reszta ok i fifa jest lepsza od pesa pod wieloma wzgledami

#98 jasiopatryk

jasiopatryk

Pasjonat

• Forumowicze
  • 5041 Postów:

Napisany 06 May 2007 - 17:00 PM

Pes 6 ma kilka rzeczy kóre mozna by było poprawic. A fifa 07 to poprostu fifa 2003 z nowymi składami. Wiele jej jeszcze brakuje do PEs. Taka jest moja opinia :P
nieosiagalny.

#99 Sylwek_siwY

Sylwek_siwY

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2827 Postów:

Napisany 06 May 2007 - 19:40 PM

nie zgadzam sie z wami  :mad:  :mad:  :mad:  no moze te strzaly to rzeczywiscie mogliby dopracowac ale reszta ok i fifa jest lepsza od pesa pod wieloma wzgledami

<{POST_SNAPBACK}>

Napisz mi 10 względów, dlaczego Fifa jest lepsza od pro Evo. Bo niestety Fifa to zwykła gra typu "arcade", Pro Evo wymaga czegoś więcej niż kombinacji klawiszy "A"+"D"+"D"+"D"= gol (wrzutka i przewrotka). W fifie sytuacja sam na sam to pewny gol, w pro Evo samo wypracowanie takiej sytuacji jest trudne, a To dopiero połowa sukcesu...
Pozdrawiam i życzę miłej gry w Fife...
Wszystko, co dzieje się z dźwiekiem zanim pojawi się w głośnikach.
Debian user =)
Dodaj obrazekGG 8001666 (Nie odpowiadam w sprawach gier)
Zaglądnę tutaj może w 2012...
Kontakt wyłącznie na gg i itpc.

#100 demmo_

demmo_

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 06 May 2007 - 21:34 PM

To moze i ja sie wypowiem:

Na poczatku gralem w FIFE. Zaczelo sie od swietnej, i chyba jednej z lepszych (IMHO) edycji RTWC 98 (gralem dniami i nocami). Potem byly takie jak '99, 2000, 2001, czy 2002. FIFA 2003 jest moim zdaniem najlepsza pod wzdledem... MENU. Proste, przejrzyste, i ciekawa muzyczka w tle. FIFA 2004 - totalna porazka... Hehe, najlepsze w niej byly bramki strzelane z rogu pola karnego (wpadaly zawsze, bez wyjatkow). Wtedy nastapil przelom: FIFA 2005, ktora podobnie jak RTCW 98 wywarla na mnie ogromne wrazenie. FIFA 2006 - kolejny koszmar (denerwowalo mnie menu i to kiwanie zawodnikow przeciwnej druzyny).

Potem zaciekawilem sie PES-em. Wielu ludzi go zachwalalo, czytalem o tym w wielu pismach i kiedy gra wyszla wkoncu na PC musialem sprobowac.
Pierwsze wrazenie: trudna, a zarazem swietna gra. Nigdy niepowtarzajace sie akcje, doskonale odzwierciedlone ruchy zawodnikow, i... powtorki, ktore wprost uwielbiam. :D Nie przeszkadzal mi nawet brak licencji - Master League to zrekompensowalo moim zdaniem.

A co z FIFĄ 2007? Pogralem chwile (jakies 5 minut), by potem powrocic do Pro Ecolution (6).

Ogolnie rzecz biorac: uwielbiam PES'a, a o FIFIe juz chyba zapomnialem. Nalezy tutaj dodac, ze ekipa EA Sports zaczyna tworzyc FIFy wykorzytujac system rozgrywki w PESie. Recenzenci gry uznaja to za plus wiec... :)

pozdrawiam,
demmo

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników