Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Pytanie do wichury1

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
5 replies to this topic

#1 TAZZZO

TAZZZO

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 169 Postów:

Napisany 24 grudzień 2004 - 12:15

MAm pytanie wsprawie mojego wczorajszego postu (okładki na CD i DVD)

Uważajcie panowie to jest naruszanie regulaminu.

Pkt3 Wypowiedzi publikowane przez Użytkowników na Forum nie mogą:
wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy,
zawierać treąci obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad Netykiety,
naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowana

JEzęli posiadam orginalne filmy i gry czesto dodawane do gazet tam niema okładek na DVD i CD . WIec czy łamię prawo autorkie posiadając ich orginalny wyrób więc chyba mogę sobie zrobić okładkę na tą płytę . Mojm zdaniem nie łamię wówczas praw autorskich.

asd

#2 _Robbie_

_Robbie_

Computer Geek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2502 Postów:

Napisany 24 grudzień 2004 - 12:29

To jest pytanie podobne do prośby o program do łamania hasła.
Taki program możesz wykorzystać do odzyskania ważnych dla ciebie dokumentów, które wcześniej zaszyfrowałeś, ale można także go użyć w niecnym celu.

Wszystko zależy od punktu widzenia...

Robbie

"Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach him how to fish, and you feed him for a lifetime"
Laptop: Core Duo T2130//1024MB RAM//HDD160GB//ATI Radeon Xpress 200M
Powered by Ubuntu 7.10

#3 wichura1

wichura1

Mitsumaniak

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3516 Postów:

Napisany 24 grudzień 2004 - 13:23

Łamiesz gdyż na wydawnictwach jest taki mały znaczek © Copyright (Wszelkie prawa zastrzeżone).

Okładka,płyta, oraz zawartość płyty chroniona jest przez prawo autorskie i umowy międzynarodowe. Nieautoryzowane kopiowanie lub dystrybucja całości lub części grozi odpowiedzialnością karną i jest ścigana sądownie z całą surowością prawa.
Zabronione jest kopiowanie wydawnictwa zarówno w całości jak i każdego fragmentu z osobna.

Musiałbyś mieć pisemną zgodę każdego producenta do skopiowania konkretnej okładki. Czy odpowiedź cię satysfakcjonuje?

Komputer: IBM ThinkPad T42/ Pentium M 1.7GHz 2048kB/ RAM SO-DIMM 2x1024MB DDR 333MHZ CL2.5/ ATi Mobility FireGL T2 128MB/ WD Scorpio HDWD1200BEVE 120GB/ Lenovo Ultrabay Slim DVD+/-RW/ Intel 2200BG Mini-PCI/ Windows XP Professional SP3 OEM

#4 TAZZZO

TAZZZO

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 169 Postów:

Napisany 24 grudzień 2004 - 13:50

W moim zamiarze nie było łamanie praw autorskich . Tylko miałem płyty z orginalnymi okładkami i trochęmi się zniszczyło podczas użytkowania .Dlatego szukałem???

Wesołych Świąt wszystkim i większewgo chumorku w Nowym Roku 2005

asd

#5 AlvinR

AlvinR

Amicus Plato...

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14167 Postów:

Napisany 24 grudzień 2004 - 14:36

Nikt nie twierdził, że mialeś zły zamiar ale ignorantio iuris nocet

===================
Psy służą - wilki są wolne !!
===================
A tchórz i tak tchórzem pozostanie...

#6 wichura1

wichura1

Mitsumaniak

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3516 Postów:

Napisany 24 grudzień 2004 - 15:30

I zamykamy wątek
Komputer: IBM ThinkPad T42/ Pentium M 1.7GHz 2048kB/ RAM SO-DIMM 2x1024MB DDR 333MHZ CL2.5/ ATi Mobility FireGL T2 128MB/ WD Scorpio HDWD1200BEVE 120GB/ Lenovo Ultrabay Slim DVD+/-RW/ Intel 2200BG Mini-PCI/ Windows XP Professional SP3 OEM

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników