Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

The Longest Journey

• Please log in to reply
560 replies to this topic

#41 _qlus_

_qlus_

__ _qlus_ __

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3712 Postów:

Napisany 17 styczeń 2005 - 22:11

Jak znam zycie to "the longest journey".
Na marginesie mam propozycje zeby zalozyc watek o takim temacie i rzucic tam linki do wszystkich watkow zwiazanych z ta gra, bo sie czasem powtarzaja pytania.

#42 lpkorn33246

lpkorn33246

...

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2526 Postów:

Napisany 17 styczeń 2005 - 22:11

Alvin ie wiesz gdzie były wodorosty ??? ... ja też prawdę mówiąc to w sporo gier grałem ale zeby spotkaćgdzieś wodorosty
----------------------------------------------------------------------------

DFI Infinity UltraII-M2 + Pentagram NP-40 Cu + AC Fan 3 TC @1800 rmp || X2 4600+ F3 @3 GHz 1.3V + AC Freezer 64 Pro || 2,5 GB DDR2 Geil 667/Kingmax 1066 @4-4-4-12 || Galaxy 9600GT 512MB 650/1625/1800@750/1875/2000 || Samsung HD321KJ 320 GB SATA-II + Pentagram Silent HDD || DVD-RW Lite-on || NeoTec Maximus 440W || Samsung 19' 931BW

#43 BABELEC

BABELEC

Jestem tu tylko przejazdem

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8148 Postów:

Napisany 17 styczeń 2005 - 22:16

Wodnik szuwarek?

#44 Gośćmyszaa3_*

Gośćmyszaa3_*
  • Goście

Napisany 17 styczeń 2005 - 22:18

The longest journey, a jakze. ile mozna sie meczyc z glupimi roslinkamiszok! pytania moze sie powtarzaja ale odpowiedzi na moje wodorosty nie ma

#45 GośćAlvinR_*

GośćAlvinR_*
  • Goście

Napisany 17 styczeń 2005 - 22:21

No... w Quake'u były... i w "jedynce" ... i w "dwójce"...

W "trójkę" już nie grałem

#46 Gośćmyszaa3_*

Gośćmyszaa3_*
  • Goście

Napisany 17 styczeń 2005 - 22:26

Wszystko fajnie, ze takie rozeznanie macie w wodorostach, ale ja dalej sie z nimi mecze chyba zakoncze ta swoja niezadluga podroz na 7 rozdziale,bo juz nabralam odrazy do podwodnego swiata

#47 lpkorn33246

lpkorn33246

...

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2526 Postów:

Napisany 17 styczeń 2005 - 22:40

yyy to może zajrzyj do solucji ?
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,27,223,566,-1
----------------------------------------------------------------------------

DFI Infinity UltraII-M2 + Pentagram NP-40 Cu + AC Fan 3 TC @1800 rmp || X2 4600+ F3 @3 GHz 1.3V + AC Freezer 64 Pro || 2,5 GB DDR2 Geil 667/Kingmax 1066 @4-4-4-12 || Galaxy 9600GT 512MB 650/1625/1800@750/1875/2000 || Samsung HD321KJ 320 GB SATA-II + Pentagram Silent HDD || DVD-RW Lite-on || NeoTec Maximus 440W || Samsung 19' 931BW

#48 AK-acja

AK-acja

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 18 styczeń 2005 - 18:36

Cześć mam problem z bibloteka gdzie ona jest nie moge jej nigdzie znaleść help
AK_acja

#49 Gośćtsumi_alias__*

Gośćtsumi_alias__*
  • Goście

Napisany 18 styczeń 2005 - 20:21

dzieki wielkie, mi udalo sie znalezc na http://www.krzysiak.kgb.pl/ i to chyba nawet polskie;*

#50 anna-tulipan

anna-tulipan

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 19 styczeń 2005 - 13:34

kochani moi....ale jak kurna przez te cholerne wodorosty przejsc? bo one mi sie w ogole odsunac nie chca....

drugi raz przez ta gre przechodze i nie wiem jakim sposobem wtedy to zrobilam, w kazdym razie teraz ta sztuka nie dala sie powtorzyc.

anna-tulipanna

#51 Gośćkatemoss_*

Gośćkatemoss_*
  • Goście

Napisany 20 styczeń 2005 - 23:23

nie pamietam dokladnie jak przeszlamznalazłam wejście do jaskini ;D ale musicie klikac na te wodorosty i z królową pogadac o krysztale który jest w holu i potem wrócic pod wodorosty i spóbowć jeszcze raz.

#52 Gośćkatemoss_*

Gośćkatemoss_*
  • Goście

Napisany 20 styczeń 2005 - 23:30

ekhmn popatrz na inne wątki tam masz odpowiedz czyataj a znajdziesz ;P

#53 Gośćkatemoss_*

Gośćkatemoss_*
  • Goście

Napisany 20 styczeń 2005 - 23:39

to jest solucja do 7 rozdziału jakby ktoś miał problemy nie tylko z wodorostami ;]Pogadaj z Krukiem. Kiedy odleci, poczekaj, aż na prawo od tratwy pokaże się mała głowa. Spójrz na nią, spróbuj do niej przemówić, a potem sięgnij ku niej ręką. Cha! Zdradzieckie skur... a może jednak nie? Znalazłszy się w podwodnej grocie, spójrz na lewy rysunek, potem na prawy rysunek. Dowiesz się, jak oddychać pod wodą i jak zrozumieć język Mermenów. Spójrz na jedną ze ścian i... przyłożywszy usta do błękitnej plamy przekonaj się, że jest to jakiś polip wydzielający tlen. Weź polipa i każ April wziąć go w usta [Yiiikes!]. Teraz dziewczyna może oddychać pod wodą. Dobra...nie wystarczy oddychać pod wodą, trzeba jeszcze rozumieć, co mówią. Zakłuj się pineską, by wytoczyć krew. Daj nura w okrągły otwór pośrodku groty. Przepłyń w lewo i otwórz muszlę. Weź czarną perłę. Popłyń ku miastu i weź ze ściany nieco zielonych wodorostów. Wróć do czerwonego Polipa i dodaj krwi do wodorostu, a potem połącz wszystko z czarną perłą i połknij całość [złotą perłę]. Popłyń do miasta i przemów do Syreny [Merperson]. Wyjaśniwszy wszystko - a trzeba rzec, że twoja sytuacja jest pochyła! Jesteś ni mniej, ni więcej, tylko niewolnikiem, który ma zbierać jakiś tajemniczy surowiec dla Syren - weź kryształ ze ściany, pokaż go Syrenie [biorąc coś wypada zapytać, czy można] i wypłyń przed okrągły otwór. Spójrz na wodorosty [seawed] po lewej i spróbuj je rozsunąć. Okaże się, że w gąszczu leży jeszcze jeden kryształ, a za wodorostami jest jakaś podmorska pieczara. Wpłyń do pieczary i podnieś z dna jeszcze dwa kryształy pierwszy z lewej strony ołtarza, potem ten dalszy. I spójrz na ołtarz. Kryształy trzeba umieścić w odpowiednich miejscach i odpowiednio obrócone. Pierwszy z kryształów powinieneś wetknąć w prawy dolny otwór i obróć go raz. Drugi kryształ trzeba wetknąć w lewy górny otwór i obróć go raz. Trzeci kryształ włóż w prawy górny otwór i obróć go dwa razy. Czwarty kryształ włóż w otwór lewy dolny i obróć go dwa razy. Teraz trzeba ci obrócić wewnętrzne pierścienie. Ogień - lewo i góra, ptak prawo i góra, Maerun prawo i dół. Ołtarz rozbłyśnie i oświetli jaskinię.

Obejrzyj rzeźby na ścianach, a potem przypatrz się symbolowi po lewej. Wypłyń na zewnątrz i wróć do miasta. Powiedz Syrenie o swoich odkryciach. Okaże się, że - być może! - jesteś osobą z proroctwa, i jako taka będziesz miał szansę poprawy swego losu. Weź harpun i popłyń z nim na prawo od Polipa. Dotrzesz do wraku, gdzie czai się Kleszczęk [Snapjaw]. Ciachnij go harpunem, a potem [ikona dłoni] wyłam mu ząb, bez którego nie przekonasz Syreny o Kleszczękobójstwie. Potem wpłyń do wraku i weź Talizman. Wróć do jaskini z ołtarzem i przyłóż swój Talizman do Symbolu. Odsłoni się nisza, z której weź połówkę kamiennego dysku. Wróć do Syreny i pokaż jej kolejno kieł Kleszczęka, połówkę dysku i Talizman. Syreny wyniosą cię na brzeg - teraz trzeba ci odnaleźć Latający Lud.

#54 myszowata

myszowata

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 22 styczeń 2005 - 13:45

Witam! Mam problem już na samym początku gry...W pierwszym rozdziale zebrałam i zacisk i gumową kaczuszkę i sznurek połączyłam to wszystko itp. I gdy chce podnieść klucz April mówi : "Nie sięgnę tak nisko!". Ehh... zaciełam się w takim momencie. Proszę POMÓŻCIE!!!
myszowataa

#55 Gośćmyszaa3_*

Gośćmyszaa3_*
  • Goście

Napisany 22 styczeń 2005 - 14:37

Jestem na XI rozdziale i nie mam pojęcia skąd mam wykombinować pudelko od pizzy! podobno trzeba je wyciągnąć z jakiegoś kosza na śmieci, ale jak znalazłam jeden koło automatu z pizzą, to April tylko looka i mow"to kosz na smieci" za nic nie chce tam pogrzebac! orientujecie sie gdzie moge znaleźć to pudelko??

#56 Gośćkatemoss_*

Gośćkatemoss_*
  • Goście

Napisany 22 styczeń 2005 - 22:52

droga myszowata;] tez mialam z tym problem, musisz zdjąc plaster z kaczki i szybko spuścić "cały mechanizm" na dół, jak to nie pomorze to hmmn nie pamietam jak to przeszłam, ale wydaje mi sie że

chodziło o ten plaster

#57 Gośćkatemoss_*

Gośćkatemoss_*
  • Goście

Napisany 22 styczeń 2005 - 22:53

co do XI rozdziału ja siedze w X heheh ale niebawem dotre do jedenastego ;P

#58 Madziula

Madziula

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 23 styczeń 2005 - 16:13

Cześć wam !!! Mam problem w ósmym rozdziale !!!! Z tymi głupimi słupami telefonicznymi nie umiem sobie z nimi poradzić !!!! Prosze was pomużcie !!!!!!!

Jeśli ktoś bedzie miał problem z chęcią pomoge !! Jeśli sama bede umieć rzecz jasna !!!!!!!

Przeszłam już te ''telefony'' teraz jestem w 12 rozdziale uwolniłam Adriana i co dalej ?? nie umiem odwołać strażnika śluzy !!! CO JA MAM ZROBIĆ POMOCY !!! PROSZE WAS PMUŻCIE MI

Megi

#59 ArekkerA85

ArekkerA85

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 307 Postów:

Napisany 24 styczeń 2005 - 22:56

No mam ten sam problem i nie wiem co z tymi zasr***mi wodorostami trza robic , w solucji nic nie pisze
Arek

#60 Gośćmyszaa3_*

Gośćmyszaa3_*
  • Goście

Napisany 25 styczeń 2005 - 17:12

Ja już skonczylam gre musisz pokazać niebieski krysztal krolowej maerum(czy jak ona sie nazywa) ona Ci powie skad go ma, i wtedy wodorosty dadza sie odslonic

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników