Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

The Longest Journey

• Please log in to reply
560 replies to this topic

#1 Gośćkatemoss_*

Gośćkatemoss_*
  • Goście

Napisany 11 grudzień 2004 - 21:18

mam problem z jedną niby banalna rzecza. Jestem w II rozdzile kolo kina. jest tam skrzynka z bezpiecznikami. musze ją otworzyc ale nie wiem gdzie jest klucz. mam solucje i 1 raz do niej zajrzałam jest tam napisane ze klucz jest w metrze a ja za chiny nie moge go znaleść!! pomóżcie ślepej w potrzebie

#2 _qlus_

_qlus_

__ _qlus_ __

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3712 Postów:

Napisany 12 grudzień 2004 - 00:38

Ponoć klucz znajduje się na torach metra. Więcej informacji na http://www.cdprojekt...kst.asp?tid=218]

#3 Gośćkatemoss_*

Gośćkatemoss_*
  • Goście

Napisany 15 grudzień 2004 - 16:50

wielkie dzięki, teraz dopiero znalazłam czas na PC ;( Ide teraz atakowac Newport !!! ;]

#4 Gośćkatemoss_*

Gośćkatemoss_*
  • Goście

Napisany 15 grudzień 2004 - 17:16

jestem beznadziejna znalazłam owszem miejsce w którym znajduje sie klucz ale jest on koło kabla wysokiego napiecia i kochna April oznajmia ze nie moze tam zjeść bo sie spali; mówi ze musze znalesc inny sposób a ja nie mam pomysłu .... co za porażka jeszcze nigdy suie tak nie zacięłam w przygodówce : D może ktoś wie ?

#5 _qlus_

_qlus_

__ _qlus_ __

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3712 Postów:

Napisany 15 grudzień 2004 - 17:39

sprawdź http://www.solucje.t...index.php?ID=96
jest tam coś o sznurku zacisku i kaczce

#6 Gośćkatemoss_*

Gośćkatemoss_*
  • Goście

Napisany 15 grudzień 2004 - 20:12

O nie, tego już za wiele, sny to sny, ale żeby mieć zwidy na jawie, czy to już nie przesada! Musze natychmiast porozmawiać z Cortezem. Ale gdzie go szukać? Fiona trochę mi pomogła, ale niestety muszę spotkać się z Zakiem. Porozmawiałam z nim i uzyskałam potrzebne mi informacje, ale ceną była randka. Celem mojej podróży było Metro Circle, więc szybko udałam się do metra i wysiadłam na odpowiednim przystanku. Niestety kino, w którym mogłabym znaleźć Corteza było zamknięte. Stał przed nim mało inteligentny sprzątacz, oraz koleś, który wyglądał na tajniaka [oczywiście do niczego się nie przyznał]. Trzeba było jakoś dostać się do kina. Porozmawiałam jeszcze raz z gliną i niemalże wmówiłam mu, że ma ochotę coś zjeść. Poczęstowałam go cukierkiem, który z chęcią przyjął. Odsunęłam kosz na śmieci i następnego cukierka nasączyła trującymi oparami. Poczęstowałam nim tajniaka. Ale się działo!!! Pobiegłam za nimi i zabrałam jego kapelusz. Wróciłam później przed kino i podeszłam do skrzynki przy słupie. Otworzyłam ją kluczem znalezionym w metrze. - to tyle o kluczu nie ma powiedziane jak ;D ale dobra napisałes coś o sznurku zacisku i kaczce wiem gdzie to jest ale nie mam sznurka, musze poszukać te solucje są niedokładne ... moze mi sie uda .........

#7 _qlus_

_qlus_

__ _qlus_ __

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3712 Postów:

Napisany 15 grudzień 2004 - 21:01

"Jakiś klucz utknął w torach wysokiego napięcia. Trzeba go jakoś wydostać. Hmm, przywiązałam sznurek do zacisku, następnie nadmuchałam kaczuszkę. Za pomocą takiej konstrukcji wydostałam klucz z torów." to jest tekst z tamtego linka. co do sznurka to chyba chodzi o "Wcześniej jeszcze wróciłam do swojego pokoju. Otworzyłam okno, a w kanale na dole zobaczyłam gumową kaczuszkę. Odczepiłam sznurek, ale ten wpadł niestety do kanału. Na kaczuszkę rzuciłam skruszoną bułkę. Nachalna mewa z zachłanności aż przebiła gumowe zwierzątko. Użyłam zwisającego z boku łańcucha, aby wydostać sznurek z kanału. Teraz trzeba tylko odnaleźć kaczuszkę, która z rozpędu dopłynęła aż do kanałów przed kawiarenką, skąd ją zabrałam. Zdjęłam z niej plaster." to tez tam bylo. czytaj dokładniej

#8 Gośćkatemoss_*

Gośćkatemoss_*
  • Goście

Napisany 15 grudzień 2004 - 21:54

jejku nie zalważylam to bylo na pierwszej stronie, ja przeszlam od razu na nastepną. Dzięki wielkie [ mam 5 z przcy z tekstem ;/ ;d] postaram sie dobrze kozytsac z materialów mi przekazanych. mam nadzieje ze teraz juz spokojnie przejde do 3 rozdziłu

#9 kokus_

kokus_

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 25 grudzień 2004 - 18:56

no dobra. mam problem. w sumie utknęłam w tak banalnym miejscu że aż płakać się chcę nad swoim losem. ale do rzeczy. w końcu musiałam zajrzeć do tych solucji i podobno mam teraz wyciagnac pudelko po pizzy z kosza na smieci. jest jeden problem. chyba nie mały. bo tam do cholery nie ma żadnego pudełka! szukałam różnych koszy na śmieci ale nigdzie nie ma. [wtf] więc niech ktoś mi powie gdzie jest to cholerne pudełko bo mnie krew zalewa jak po raz setny mam tekst: to jest kosz na śmieci. a już nawet nie mam z kim rozmawiać
kokus

#10 _qlus_

_qlus_

__ _qlus_ __

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3712 Postów:

Napisany 25 grudzień 2004 - 19:32

"...Jedź do Metro Circle i wjedź windą na górę. Weź pudełko po pizzy z kosza..." to fragment ze strony http://gry.wp.pl/cor...a,27,223,566,-1

#11 kokus_

kokus_

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 25 grudzień 2004 - 19:37

tak wiem czytalam to setki razy ale wlasnie w tym problem ze zagladajac do tego kosza ona mowi ze to kosz na smieci i to wszystko i tego pudelka tam nie ma. wrrr

rozmawialam z recepcjonista ze wszystkimi z kim sie dalo bo sobie pomyslalam ze moze wtedy sie pojawi. ale tego pudelka nie ma w koszu? wtf nie rozumiem juz

kokus

#12 kokus_

kokus_

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 25 grudzień 2004 - 20:47

nadal kosz jest pusty

http://pesymizm.fm.i...ia.pl/kosz2.JPG

http://pesymizm.fm.interia.pl/kosz.JPG

screeny z tego momentu. bylam wszedzie gdzie mozna gadalam z kim mozna patrzyla na co mozna a kosz i tak pusty wtf

kokus

#13 KAHA007

KAHA007

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 26 grudzień 2004 - 22:02

POMÓŻCIE MI!!!!!!!!!!!!!!!! Zatrzymałam się w drugiej częście przy tergu. jak mam zmusic tego handlarza map żeby mi dał pracę???? Wykożystałam już wszystkie wątki do rozmowy, a on nawet nie wspomniał o pracy!!!!!!!!!!!!! CO JA MAM ZROBIĆ?????????

#14 KAHA007

KAHA007

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 26 grudzień 2004 - 22:13

Błagam pomóżcie mi!!!!!!! Zatrzymałam się w drugiej części!!! jak mam przekonać tego handlarzam żeby dał mi pracę???? Gadam z nim i gadam, a on nawet nie wpomniał o pracy!!! Co ja mam zrobić??? Nie wiem jak mam przejśc dalej!!! Help!!!!!

#15 _qlus_

_qlus_

__ _qlus_ __

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3712 Postów:

Napisany 26 grudzień 2004 - 23:58

"Sprzedawca map nie da ci pracy dopuki po rozmowie z nim nie pojdziesz z powrotem do tobiasa." To ze strony http://free4web.pl/3...96F11EAB5F130E5

#16 GośćKONIK-13_*

GośćKONIK-13_*
  • Goście

Napisany 30 grudzień 2004 - 11:28

Zeby dostac prace od tego typa z targu nalezy pogadac z tym kaplanem w swiatyni

#17 Gośćkatemoss_*

Gośćkatemoss_*
  • Goście

Napisany 01 styczeń 2005 - 21:02

ehhh to znowu ja ... jestem w VII rozdziale ;] podwodny świat i mam problem z tym ołtarzem poukładałam dobrze krysztaly i te tabliczki a i tak nic sie nie dzieje podobno mam zobaczyć jakieś malowidła na ścianach a nic nie widzę ... sięgnełam po solucje i mam dokładnie tak samo jak w niej ułorzone ;/ pomóżcie

#18 _qlus_

_qlus_

__ _qlus_ __

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3712 Postów:

Napisany 01 styczeń 2005 - 21:29

Zeby odczytac malowidla trzeba wpierw "Ukłułam się pinezką i zmieszałam perłę, niebieską substancję z własną krwią, tak przygotowane "coś" połknęłam. Teraz mogę zrozumieć ludzi morza - Maerum" zrobilas to?

#19 Gośćkatemoss_*

Gośćkatemoss_*
  • Goście

Napisany 01 styczeń 2005 - 21:50

tak to trzeba było na poczatku samym rozdzialu zrobic. Gadałam z tym syrenem (królową) i wziełam kryształ który był koło niej. potem pozbierałam reszte koło wdorostów jest szczelina tam ejst wejście do gropty i tam jest w sródku ołtarz) tam trzeba 4 krysztaly ułorzyc ja mam dobrze je (według solucji ;d) i nie wiem co robić

#20 Ehel0n

Ehel0n

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 01 styczeń 2005 - 23:10

Nie wie ktos przypadkiem , gdzie u diabla jest pod pokladem siekeira , ktora mam roztrzaskac skrzynie z klodka? nie widze jej , a moj ekran ejst ciremny jak diabli co utrudnia szukanie , pomocy, gdzie dokladnei jest ten toporek

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników