Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Poznań Game Arena 2007 - wybiera się ktoś?

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Fan

Fan

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 146 Postów:

Napisany 10 November 2007 - 13:13 PM

Chciałbym dowiedzieć się, czy ktoś z forum wybiera się na te targi. Może ktoś już był na poprzednich edycjach i wypowie się, jak było?

Poznań Game Arena 2007 24-25 listopada 2007

Największe w Polsce wydarzenie dla młodych ludzi prezentujące atrakcyjny i różnorodny sposób spędzania wolnego czasu – od gier komputerowych, poprzez gry towarzyskie na sportach ekstremalnych kończąc. Z roku na rok coraz większe. Z roku na rok z coraz większą liczbą atrakcji.

Zastanawiam się, czy warto jechać, stąd te pytania. ;)
Nothing's either good or bad but thinking makes it so." - William Shakespeare

#2 Cristo-WTF

Cristo-WTF

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2646 Postów:

Napisany 10 November 2007 - 13:38 PM

Ja byłem na zeszłorocznych edycjach i mam zamiar wybrać się i w tym roku. ;)

Z tym czy warto to pojęcie względne - zależy co kto lubi.

- Generalnie największa uwaga poświęcona jest Digital Arenie - pokazy, turnieje, nowinki ze świata gier i komputerów. To wszystko odbywa się na najwyższym piętrze, gdzie za razem jest bardzo cieplutko i klimatycznie(nie to co piętra niżej). Jednak może nie tyle co mankamentem, jest dość duża ilość osób tutaj przebywających.
- Jeśli ktoś interesuje się światem Fantasy - RPG'ami, karciankami i innymi tego typu smokami wbija na piętro odpowiednio do tego przeznaczone. W ostatniej edycji strefa Fantasy była ubogo wyposażona. Ciekawe jak będzie w tym roku...
- A jeśli interesujemy się sportami ekstremalnymi także znajdziemy coś dla siebie. Sztuki walki, capoeira, kajaki, quady, airsoft, paintball... To tylko początek bo jest naprawdę ciekawie.

No i te hostessy... :D

Jedzonko i dojazd - z tym nie powinno być problemu bo w pobliżu (jakieś 300m od targów) jest dworzec. Podobnie ma się sprawa z żarełkiem - mnóstwo różnego rodzaju sklepów i restauracji (McDonald's :P ) w pobliżu.

Ogólnie na stronce PGA nie ma jeszcze dokładnych informacji co do tegorocznego wydania. Jednak wkrótce powinno pojawić się coś nowego i świeżego.

W zeszłym roku wstęp kosztował bodajrze 12zł (nie pamiętam dokładnie, nie mniej niż 10zł - nie więcej niż 15zł), nie wiem natomiast jak będzie to wyglądać na tegorocznych targach.

#3 Fan

Fan

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 146 Postów:

Napisany 10 November 2007 - 14:46 PM

Informację są już dostępne na stronie (trzeba dobrze poszukać):

Ważne informacje :

TERMIN

24-25 listopada 2007

* sobota 10:00-20:00
* niedziela 10:00-18:00

WSTĘP:

* 9 zł – grupowy (grupy szkolne od 25 osób)
* 13 zł – jednodniowy
* 20 zł – karnet dwudniowy

MIEJSCE:

Pawilony: 1, 15B, 15C
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Nothing's either good or bad but thinking makes it so." - William Shakespeare

#4 jasiopatryk

jasiopatryk

Pasjonat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5041 Postów:

Napisany 19 November 2007 - 14:48 PM

Dzisiaj dostałem info, że kilka osób ze szkoły się wybiera i jade z nimi w sobote. Pierwszy raz będe na takich targach. Mam nadzieje, że mi się spodoba. Najbardziej jestem ciekaw tych hostess ;)
nieosiagalny.

#5 MaRciNchoc

MaRciNchoc

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1330 Postów:

Napisany 19 November 2007 - 18:50 PM

Tez bym se pojechal na takie targi, ale do poznania troche daleko

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników