Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Zestawienie Netgear Intel

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Baki_WaWa

Baki_WaWa

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 30 październik 2007 - 20:39

Witam. Czy ktoś posiada może konfigurację Netgear WGR614 v6 z Intel ® PRO Wireless 2200BG ? Czy działa ona poprawnie u Was ? Żeby nie zabierać czasu i miejsca krótko napisze o co chodzi. Mam router Netgear WGR614v6 skonfigurowany do korzystania z internetu, łączę się z siecią bezprzewodową udostepnioną z routera za pomocą karty Intel ® PRO Wireless 2200BG i mam duże problemy z internetem. Strony sie nie ładują, a jeśli już to baaaardzo wolno. Próbowałem wszystkiego. Helpdesk netgeara nie wiedział co jest nie tak, nie potrafili mi pomóc. Wypowiedzcie sie jeśli wiecie cokolwiek na temat tej konfiguracji.

#2 hatanek

hatanek

ostatnio smutniejszy

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3339 Postów:

Napisany 30 październik 2007 - 20:43

no a dlaczego mialoby nie dzialac? standard to standard, netgar musi obslugiwac wszystkie karty wifi a intel musi sie dac podlaczyc do kazdego ap ktory spelnia standardy b/g ;]
nie wiem jak z netgarem [ dla mnie noname ] ale z intelami nie ma klopotow;]
edit: zainstaluj najnowsze stery do karty ze strony intela i napisz czy pomoglo
www.google.pl LUDZIE TO NIE BOLI POMYSLEC I WPISAC PROBLEM, SERIO MOWIE w sensie pisze...
Nie będę pisać "krok po kroku", komputer wymaga czasem pomyślenia, jeśli używasz go od ponad roku a jedyne co potrafisz zrobić na nim to włączyć film, empetrójke i zalogować się na naszą klasę to oddaj go biednym, są ludzie, którzy wykorzystają go lepiej. Nie lubię dzieci neostrady, nie lubię jak na końcu zdania oznamiającego stawiasz "????", nie znoszę jak odpowiedź na Twoje pytanie, dokładnie tak jak je zadałeś, wpisana w google, daje odpowiedz w pierwszym linku. Nie odpowiem na pytanie jeśli nie jesteś w stanie określić czego chcesz i jaki posiadasz sprzęt. Nie ośmieszaj się swoją sygnaturka i wypisywaniem w niej wszystkiego [ z błędami w języku angielskim i polskim ], co posiadasz w pokoju czy domu, nas to naprawdę nie obchodzi, że masz 2 laptopy z celeronem, wieże daewoo i telewizor marki Zyzol. Jeśli musisz, wpisz tam sprzęt warty tego.

#3 Baki_WaWa

Baki_WaWa

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 30 październik 2007 - 20:52

Mam najnowsze sterowniki do zarówno do karty jak i do routera. Netgear ma nawet certyfikacje intela ale tak jak mówiłem nawet koleś z helpdesku netgeara konfigurując router i mojego kompa zdalnie poprzez LOGMEIN nie potrafił mi pomóc.

Tak na marginesie to próbowałem wszytskich wersji sterowników w dowolnych konfiguracjach.

Sorry ale nie chce marnować Twojego czasu, szukam ludzi, którzy posiadają taką właśnie konfigurację. Pozdrawiam.

#4 hatanek

hatanek

ostatnio smutniejszy

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3339 Postów:

Napisany 30 październik 2007 - 21:56

a czy po podlaczeniu przez kabel wszystko dziala dobrze? moze wina lezy w samym routerze ew dostawcy
www.google.pl LUDZIE TO NIE BOLI POMYSLEC I WPISAC PROBLEM, SERIO MOWIE w sensie pisze...
Nie będę pisać "krok po kroku", komputer wymaga czasem pomyślenia, jeśli używasz go od ponad roku a jedyne co potrafisz zrobić na nim to włączyć film, empetrójke i zalogować się na naszą klasę to oddaj go biednym, są ludzie, którzy wykorzystają go lepiej. Nie lubię dzieci neostrady, nie lubię jak na końcu zdania oznamiającego stawiasz "????", nie znoszę jak odpowiedź na Twoje pytanie, dokładnie tak jak je zadałeś, wpisana w google, daje odpowiedz w pierwszym linku. Nie odpowiem na pytanie jeśli nie jesteś w stanie określić czego chcesz i jaki posiadasz sprzęt. Nie ośmieszaj się swoją sygnaturka i wypisywaniem w niej wszystkiego [ z błędami w języku angielskim i polskim ], co posiadasz w pokoju czy domu, nas to naprawdę nie obchodzi, że masz 2 laptopy z celeronem, wieże daewoo i telewizor marki Zyzol. Jeśli musisz, wpisz tam sprzęt warty tego.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników