Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

vectra a p2p

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 tomitomi

tomitomi

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 25 October 2007 - 16:35 PM

Przymierzam sie do zalozenia neta przez vectre, chcialbym dowiedziec sie jak wyglada sprawa uzytkowania programow p2p u tego providera? Czy mozna korzystac bez ograniczen, poza parametrami sieci wyykupionymi, oczywiscie :rolleyes: itd.
tgapl Dell Latitude D500, P-M 1.3GHz, 1GB RAM uzytkowany juz 4 rok.

#2 wini_007

wini_007

...::: Music Producer :::...

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1281 Postów:

Napisany 16 November 2007 - 11:21 AM

Nie no vectra jest spoko. Polecam ją :) Mój kumpel ma i ją poleca. Wszystkie programiki mu działają. Tylko gorzej jest jak chcesz ją rodzielić np. na dwa kompy. To czasem jest okropny transfer. Ale jak masz pojedyńczą to nie masz się o co martwić :)
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

#3 radziej124

radziej124

спэцйал

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 499 Postów:

Napisany 16 November 2007 - 11:28 AM

Ja mam internet z vectry i nie ma żadnych ograniczeń. Tylko strasznie duży mam ping podczas grania. Ktoś może wie co z tym zrobić? (troszkę sie wcinam w wątek, wybaczcie)

#4 wini_007

wini_007

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1281 Postów:

Napisany 16 November 2007 - 12:36 PM

Wiesz mój kolega ma ping 60. A jego wysyłka wynosi 256kb/s a pobierania 512kb/s

to może masz jakieś obciążenie
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

#5 radziej124

radziej124

спэцйал

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 499 Postów:

Napisany 16 November 2007 - 14:11 PM

Ja mam 512kb/s na pobieraniu i 128kb/s na wysyłaniu :( Zależy tez od serwera (gram w fife 08). Na polskim serwerze bywa, że ping wyskakuje po 5000, a na portugalskim serwerze 150 8|

#6 wini_007

wini_007

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1281 Postów:

Napisany 17 November 2007 - 02:13 AM

A to już nie twoja wina. To już wina jest serwera jaki on ma ping. Im więcej osób jest mających wysoki ping, tym bardziej będą lagi
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

• Goście

Napisany 17 November 2007 - 02:54 AM

Witam; ale podajecie prędkości w kb/s ( to kilo bity na sekundę), a transfer i cała prędkość wymianu danych w internecie faktycznie odbywa się w kB/s ( kilo bajty na sekundę) 8b=1B, 1024B=1KB, czyli jeśli ja mam przyznany 1Mb/s to dzielę przez 8
i mam faktyczną prędkość wymiany danych w internecie. Pingi są zależne od tego ilu graczy w danym momencie wybrało jedną i tę samą np.: postać wtedy nie ma szans na grę. W tym momencie wybierasz rzecz lub osobę o jak najmniejszym pingu i maż szansę na dokopanie każdemu do czasu aż nie wzrośnie ci ping czyli coraz więcej będzie chętnych sterowaniem tym czym ty sterujesz.
Powodzenia

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników