Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

SubiektGT i nierozliczone faktury

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 mawi

mawi

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 17 October 2007 - 16:47 PM

Witam,
mam pytanie co gdzie i jak ustawic, zeby przy wypisywaniu faktur sprzedazy pod spodem wypisywal liste nierozliczonych dokumentow i laczna kwote zaleglosci.
chodzi o to ze co miesiac drukuje fakturki abonamentowe i chce zeby klient wiedzial czy ma jakies zaleglosci wobec mnie i jednoczesnie zebym ja mial podkladke czemu pewnego pieknego dnia ogranicze swiadczenie uslug tej osobie.
Pozdrawiam

#2 fashXX

fashXX

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 162 Postów:

Napisany 08 November 2007 - 09:19 AM

Witam,
mam pytanie co gdzie i jak ustawic, zeby przy wypisywaniu faktur sprzedazy pod spodem wypisywal liste nierozliczonych dokumentow i laczna kwote zaleglosci.
chodzi o to ze co miesiac drukuje fakturki abonamentowe i chce zeby klient wiedzial czy ma jakies zaleglosci wobec mnie i jednoczesnie zebym ja mial podkladke czemu pewnego pieknego dnia ogranicze swiadczenie uslug tej osobie.
Pozdrawiam

Jest to niemożliwe, chyba że insert wyda jakąś poprawkę, która doda taką funkcję.

Pozdrawiam
naglowek db "Zapamiętaj!",0
info db "Im więcej wiemy tym bardziej wydaje nam się, że zbyt mało wiemy!",0

invoke MessageBox, NULL, addr info, addr naglowek, MB_OK
invoke ExitProcess, NULL

#3 mawi

mawi

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 12 November 2007 - 14:23 PM

Witam,
nie wiem jak to jest zrobione ale dostalem ostatnio faktury z pewnej firmy i oni maja to zrobione.
Na dole dokumentu jest adnotacja:
Lista nierozliczonych faktur i wypisane wszystkie lacznie z ta ktora wlasnie zostala wypisana.
Pozdrawiam.

#4 birds22

birds22

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1332 Postów:

Napisany 12 November 2007 - 14:49 PM

Fajnie, że jest ale czy ta faktura to aby jest z Subiekta GT ? Możemy się bawić w edycję wzorca faktury np za pomocą Crystal Reports ale z tego co wiem (może nie wiem za dużo :) ) to mamy do dyspozycji tylko te dane, które zwróci Subiekt dla danego wzorca zapytania.

Pozdrowienia
Sławek

#5 mawi

mawi

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 12 November 2007 - 20:52 PM

Faktura na 100% jest z subiekta gt,zastanawia mnie jak to ustawili :)

#6 fashXX

fashXX

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 162 Postów:

Napisany 13 November 2007 - 09:43 AM

Faktura na 100% jest z subiekta gt,zastanawia mnie jak to ustawili :)

Napisałeś, że przy tworzeniu dokumentu chciałbyś mieć podgląd nierozliczonych faktur, jest to niemożliwe, natomiast wzorzec wydruku w Crystalu Reports to zupełnie inna sprawa. Tam można praktycznie wszystko ;) . Widocznie tamta firma zadziałała właśnie w ten sposób. Pokombinuj w CR i zobaczysz jakie to banalne. Wystarczy pod dany wzorzec podpiąć z tabeli nz__Finase wszystkie nierozliczone rozrachunki danego kontrahenta występującego na dokumencie i wyświetlić w stopce faktury dodatkowy nagłówek i detale z listą tych rozrachunków.

Pozdrawiam
naglowek db "Zapamiętaj!",0
info db "Im więcej wiemy tym bardziej wydaje nam się, że zbyt mało wiemy!",0

invoke MessageBox, NULL, addr info, addr naglowek, MB_OK
invoke ExitProcess, NULL

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników