Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Juiced: Szybcy i Gniewni - wątek główny

• Please log in to reply
47 replies to this topic

#1 habara1

habara1

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 34 Postów:

Napisany 08 August 2007 - 13:24 PM

Kupiłem sobie właśnie grę Juiced zainstalowałem sobie i klikam na ikonkę i wyskakuje mi coś takiego ,,Please remove disc from current CD/DVD drive and insert the orginal Juiced disc in drive E mam napęd DVD I cd i kupiłem orginalnę wersje gierki za pomoc dzienkuje

#2 misiek767

misiek767

.

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1636 Postów:

Napisany 08 August 2007 - 13:38 PM

Komunikat taki jakby to byl pirat, ale skoro mowisz ze to oryginal to moze masz dwa napedy CD/DVD i wkladasz ta plytke nie do tego z ktorego go instalowales.

#3 habara1

habara1

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 34 Postów:

Napisany 08 August 2007 - 14:07 PM

Komunikat taki jakby to byl pirat, ale skoro mowisz ze to oryginal to moze masz dwa napedy CD/DVD i wkladasz ta plytke nie do tego z ktorego go instalowales.

nie instalowałem go na DVD nagrywrce Samsung write master a drugi napęd mam na cd a płyta jest DVD z extra klasyki next

mam dvd nagrywarke write master samsung i jeszcze cd rom a gra jest na płycia dvd

#4 driven

driven

games support

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 783 Postów:

Napisany 10 August 2007 - 09:27 AM

Kupiłem sobie właśnie grę Juiced zainstalowałem sobie i klikam na ikonkę i wyskakuje mi coś takiego ,,Please remove disc from current CD/DVD drive and insert the orginal Juiced disc in drive E mam napęd DVD I cd i kupiłem orginalnę wersje gierki za pomoc dzienkuje

Przeanalizuj i wyeliminuj możliwe przyczyny tego stanu:
https://forum.idg.pl...t...st&p=907836
Dodaj obrazek

Ten post nie może być powielany bez mojej zgody.
Copyright © 2006-2008 Wszystkie prawa zastrzeżone abym poczuł się wyjątkowy. :-)

#5 Kolo186

Kolo186

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 14 October 2007 - 17:51 PM

Witam... planuję zakup gry juiced... powiedzcie czy warto w nia wogole grac. Pojdzie mi na tych:
Celeron D 2.13GHz
DDR 2x512
GeForce FX 5200 128MB
Z gory thx...

#6 Gośćszrama16_*

Gośćszrama16_*
  • Goście

Napisany 14 October 2007 - 17:56 PM

Ja niestety miałem okazję grać w w/w grę. I jakoś nie przekonała mnie do siebie, zdecydowanie wolę serię Need For Speed.
Z NFS Underground 2 nie może się równać... no chyba, że pod względem ilości samochodów. Wydaje mi się, że w Juiced jest ich troszeczkę więcej.

#7 Kolo186

Kolo186

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 14 October 2007 - 18:03 PM

A poszłaby na moim kompie?

#8 Gośćszrama16_*

Gośćszrama16_*
  • Goście

Napisany 14 October 2007 - 18:07 PM

Tu są wymagania sprzętowe:

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.7 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza), 2.5 GB HDD .

Czyli będzie śmigała aż miło. Pozdrawiam

#9 Gośćszrama16_*

Gośćszrama16_*
  • Goście

Napisany 25 October 2007 - 14:18 PM

Gamershell Juiced 2: Hot Import Nights
Niespodziewanie przeglądając z nudów internet natrafiłem na informacje, że na PC ukazało się demko jednego z niewielu rywali serii Need For Speed, a mianowicie Juiced 2: Hot Import Nights.
Demko waży lekko ponad 1.6Gb.
Informacje na temat w/w dema:
Tryby gry: Drift, Drift King, Circuit
Samochody występujące w demie: Nissan 350Z, BMW M3, Holden Monaro i Saleen Mustang.
Życzę miłego grania.

• Goście

Napisany 25 October 2007 - 15:02 PM

Dzięki szrama. Zobaczymy czy może rywalizować z NFS. Tylko teraz te dema tyle zajmują że aż nie chce mi sie ich ściągać.

• Goście

Napisany 25 October 2007 - 19:02 PM

Po pierwszym juicedzie się zawiodłem, ale patrząc na screeny tego juiceda jestem ciekawy co to będzie, więc już ściągam.

#12 Gośćszrama16_*

Gośćszrama16_*
  • Goście

Napisany 25 October 2007 - 19:07 PM

Ten Juiced ma super grafikę... jako taką grywalność (wiadomo oni stawiają na realizm)
Ale do płynnej gry potrzeba dobrego komputera...
Napiszę to co pamiętam z readme.txt bo usunąłem ze względu na to że już się w to nagrałem..
Procek: 3.0Ghz
grafika: 128MB (PS 2.0)
RAM: 1.5GB
Na moim kompie musiałem zmniejszyć detale żeby dało się w miarę płynnie pograć.

• Goście

Napisany 29 October 2007 - 11:53 AM

Dziś zagrałem w demo i powiem że sterowanie jakoś za bardzo mi nie odpowiada. Jakoś tak nienaturalnie się samochody zachowują. Próbowałem w circuit wpaść w poślizg o co w 1 części było łatwo ale nic z tego. Na zakręcie zredukowałem gaz na full a on sobie normalnie jedzie bez żadnego zarzucenia albo coś. W drifcie jest duże poczucie prędkości ale nie można ustawić kierownicy ani pada (też w demo tak macie) bo jazda na klawiaturze nie bardzo mi pasi. I jeszcze a propos płynności gry. Ustawiłem wszystko na maks przy 1024x768 i wygładzanie Level4 16xQ i w menu gry też wszystko na maksa i jest podczas gry 30FPS i to cały czas anie nie spadnie ani nie wzrośnie +/- 1FPS :? Szukałem opcji czy jest jakiś limiter FPS ale nic nie znalazłem.

#14 landrynek

landrynek

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 18 Postów:

Napisany 17 November 2007 - 20:32 PM

ludzi powaga !!!!
myslalem ze nfs jest spoko ale od momentu jak zagralem w juiced to
nawet nie mysle o nfs !
skumajcie
http://www.hyper.pl/...?11921924751031
opis moze nie oddaje gry bo nigdy tak nie jest ale polecam zagrac
zeby zarazic sie tak jak ja !

• Goście

Napisany 17 November 2007 - 20:53 PM

Nie wiem za bardzo czemu służyć ma ten wątek.

I grałeś na konsoli czy w demo na PC? Ja osobiście ci powiem że zagrałem w demo i u kumpla na konsoli i to sterowanie w Juiced 2 to myślałem że mnie do szału doprowadzi. To jest chyba sterowanie dla ludzi którzy jeździć nie umieją. Zero realizmu. Na zakręcie sobie lecę 100km/h zapinam ręczny i jescze po tym N2O dałem i nawet mnie nie chmajta. I to ma być realistyczne. No sory. Dodam jeszcze że te wozy sie gorzej rozwalają niż w pierwszej części Juiced. Walnąłem w ściankę na czołowe z prędkością 243km/h i co.. i nic zderzak się trochę połamał.

Więc Juiced 2 nie ma co się mierzyć z NFS: Pro Street!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#16 logitech94

logitech94

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 903 Postów:

Napisany 17 November 2007 - 23:21 PM

Juiced 2 nie ma się co mierzyć z most wanted,carbonem a co dopiero pro street nfs ma klimat.Nie wiem co mam pisać może napisz czemu ma służyć te wątek.I jeszcze jedno chyba chciałeś powiedzieć że grałeś w demo?
MSI MS-7046||Intel Celeron D346 3,06Ghz+ Pentagram Freezone HP-90 AICu ALPAYA||Galaxy GF 7300GT 256 ddr3||Segate Barracuda 160Gb||OCZ StealthXtreme 500W||1024mb Super Elixir||

#17 tomi315

tomi315

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 21 November 2007 - 17:26 PM

Kupiłem Juiced i zmarnowałem tylko pieniądze.
Najlepsze miejsce dla tej gry jest w koszu na śmieci.

#18 logitech94

logitech94

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 903 Postów:

Napisany 21 November 2007 - 18:42 PM

masz nauczke lepiej najpierw zagrać w demo i ocenić czy warto kupić.
MSI MS-7046||Intel Celeron D346 3,06Ghz+ Pentagram Freezone HP-90 AICu ALPAYA||Galaxy GF 7300GT 256 ddr3||Segate Barracuda 160Gb||OCZ StealthXtreme 500W||1024mb Super Elixir||

• Goście

Napisany 21 November 2007 - 19:54 PM

Chciałem sobie pograć w Juiceda, ale siedziałem pół godziny nad idiotycznym sterowaniem i nie umiałem tego zrobić tak jak chciałem, więc odinstalowałem go i nadal gram w Nfs-y. :P

#20 filus83

filus83

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 13 December 2007 - 21:50 PM

mam do was ogromną prosbe czy nie znacie może stronki co bym mógł ściągnąć pełną wersje tej gry??

Zapoznaj się z Regulaminem korzystania z forum dokładniej.. paragraf 3.3 | szrama16

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników