Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Jaki notebook ?

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Vonnegut

Vonnegut

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 21 March 2003 - 14:13 PM

Mam takie pytanie - przymierzam się do kupna pierwszego w życiu notebooka. Nie mam za wiele funduszy porównując skalę cenową tych produktów. Szukam dobrego notebooka w cenie 7000-8000 brutto. Wymagania: Pentium 4 1,8 MHz lub wiecej; 256 DDR RAM, 20-30 GB HDD, DVD-CD-RW (combo), karta graficzna GE FORCE lub RADEON z 64 MB DDR (własnej) oraz z 15" ekranem - najlepiej w lepszej rozdzielczości niż standard...

Zastanawiałem się nad Californią Acces - ale zniechęciła mnie kiepska opinia na rynku (awaryjność). Zastanawiam sie za to mocno nad Gericomami.

Co radzicie? Dzięki za każdą odpowiedź i pozdrawiam.

-----------------
..:: mam swój archipelag / GG 149004 ::..

#2 Gośćjuliuszk_*

Gośćjuliuszk_*
  • Goście

Napisany 23 March 2003 - 09:58 AM

W nowym PCWK jest duzy test notebookow z przedzialu cenowego o ktorym piszesz. Polecam lekture.

-----------------
Konfiguracja redakcyjnej platformy testowej (do płyt i procesorów AMD): Athlon XP 2600+ (FSB 333, TwinBank), 2xDDR333 256 MB Kingston CL 2,5, MSI GeForce4 MX 440-8X, Maxtor D740X-6L 40 GB, Abit NF7-S, Win XP Pro.
Juliusz Kornaszewski - PC World Komputer

#3 Vonnegut

Vonnegut

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 24 March 2003 - 12:15 PM

THX Juliusz Mam już ten numer. Wszytko byłoby OK gdyby nie to, że jednak jakośc wykonania, cena i konfiguracja może w kilku przypadkach być zaskakująca, ale ja chciałbym poznć waszą opinię o markach. O ich awaryjnosci, podejsciu serwisu do klienta itp.

-----------------
..:: mam swój archipelag / GG 149004 ::..

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników