Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
* - - - - 1 Głosów

Praca....

• Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 mlodyYO

mlodyYO

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 07 październik 2007 - 15:30

Witam , jakiej pracy moze podjac sie osoba niepelnoletnia? Pytam sie z ciekawosci , interesowalo by mnie zarobienie troche kasy w wolnych chwilach . Mam 16 lat i nie lubie siedziec bez czynnie Oo . Mysalem sobie , ze moze by mnie ktos zatrudnil do sklepiku komputerowego 9na opl etatu , podkreslam SKLEPIKU) ale nie wiem na ile to jest legalne i czy pracodawca ma o tym swiadomosc. Warto dodac ze moj komputer sobie sam skladalem , znam sie na tym. Pierwszego "peceta" dostalem wieku 8 lat i juz zmienialem bootscreeny (a smieszna sprawa na win 95 ,zupelnie inaczej sie to robilo niz na xp) . NIe wiem , moge nawet zamiatac podlogi , bo jak juz mowilem nie lubie siedziec bezczynnie . Uczeszczam do liceum ale mam duzo czasu wolnego. Ponawiam wiec pytanie czy jest jakas LEGALNA praca dla niepelnoletniego??

#2 mlodyYO

mlodyYO

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 22 październik 2007 - 19:08

dzieki za odpowiedz grupo "profesjonalistow"

#3 GośćFireGL_*

GośćFireGL_*
  • Goście

Napisany 23 październik 2007 - 11:09

Możesz roznosic/rozdawac ulotki, jednym słowem - praca w reklamie :P

#4 piotrus_b

piotrus_b

One pendrive to rule them all...

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6105 Postów:

Napisany 23 październik 2007 - 11:17

mlodyYO - piszesz, że znasz się na komputerach. Czy w takim razie google jest Ci obce?
http://www.google.pl...I... Google&lr=

#5 mlodyYO

mlodyYO

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 23 październik 2007 - 15:51

mlodyYO - piszesz, że znasz się na komputerach. Czy w takim razie google jest Ci obce?
http://www.google.pl...I... Google&lr=

nie jest mi obce ;) chcialem porady od fachowcow ,a to co napisalem w poprzednim poscie bylo celowe ,zeby Was zmotywowac do odpowiedz. dzieki oblukam ;) pozdro

#6 Gośćpracoholik5_*

Gośćpracoholik5_*
  • Goście

Napisany 25 październik 2007 - 13:01

nie jest mi obce wink.gif chcialem porady od fachowcow ,a to co napisalem w poprzednim poscie bylo celowe ,zeby Was zmotywowac do odpowiedz. dzieki oblukam wink.gif pozdro

Wykaż aktywność - dzisiaj jest sporo mozliwosci na autoprezencje.

#7 mlodyYO

mlodyYO

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 25 październik 2007 - 19:38

reklama dopada chyba ze grafika albo cos... chce zarobic nie mniej niz 4,50 / h naje;oeuj przy kompach albo w jakim,s sklepie

#8 CHRISTIUS

CHRISTIUS

Katolik... chyba

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1384 Postów:

Napisany 25 październik 2007 - 20:33

Sklepik internetowy?

Tworzenie stron www na zlecenie. Za jeden projekt mozesz dostac nawet kilkaset zloty. Poszukaj w okolicy malych firm i oferuj im swoje uslugi. Lokalna firma ze slaba stroną internetową.
Co do twoich umiejetnosci "naprawczo- technicznym". Ogloszenie do gazety miejscowej: "Pogotowie Komputerowe do twojego PC".
Kiedys myślałem o dawanie korepetycji dla ludzi np. starszych w obsludze komputere. Zafascynowal mnie 60 letni "koleżka" w empiku, który trzymając w ręku ksiązke "Thinking in C++" zapytal mnie sie, czy moglbym mu polecic jakas niezbyt zaawansowaną książke z obsługi komputera ;)

Pozdrawiam i zycze sukcesów ;)

Krzyś...

#9 CHRISTIUS

CHRISTIUS

Katolik... chyba

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1384 Postów:

Napisany 27 październik 2007 - 12:25

Kolejny przyklad twoich "promocyjno-reklamowych" zamiarów...

Krzyś...

#10 mlodyYO

mlodyYO

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 28 październik 2007 - 10:57

dzieki Wam bardzo :D

#11 Gośćskovi1_*

Gośćskovi1_*
  • Goście

Napisany 20 listopad 2007 - 12:46

Ja wiem że w Polsce ciężko jest się dorobić.. Sam pracowałem za grosze i czułem sie jak biały murzyn.. Ale uwierzcie mi że jak ktoś jest zawzięty to zawsze sobie poradzi!! NAWET TUTAJ! Owszem, że prościej jest uciec tam gdzie można lepiej zarobić i mniej się narobić.. Ale ci co uciekli to chyba jednak nie próbowali wszystkiego.. poszli na łatwiznę. Ja znalazłem sposób na przyzwoitą kasę i wcale mnie to nie męczy, a sądzę że zarabiam więcej niż nie jeden w UK.

Bo gdy swój swojemu nie przestanie wreszcie szkodzić to nigdy tu nie bedzie ameryki... pozdro!

#12 Gośćfrantic20b_*

Gośćfrantic20b_*
  • Goście

Napisany 16 grudzień 2007 - 02:24

Ja tam polecam hazard ale bez wlasnego wkladu ;d jest pelno promocji u buków ale jeszcze lepsze sa na pokera dostajesz np 100$ po wyrobieniu 200pk możesz sobie wyplacic, a zajmie ci to 2-3 dni ...

#13 janekkk3

janekkk3

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 12 styczeń 2008 - 20:02

Jeśli chcesz to ci pomogę. Miałbym dla ciebie prace przy marketingu internetowym. Praca kilka godzin dziennie, a zarobki naprawdę przekroczą twoje oczekiwania.
Przeszkolę cię i dam niezbędne narzędzia.
Jak jesteś zainteresowany to napisz do mnie matgor@vp.pl a podam ci więcej informacji na ten temat.

#14 BOM22

BOM22

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 18 styczeń 2008 - 22:37

Moim zdaniem pisz artykóły rób strony www na zlecenia POZDRO

#15 Łukasz P

Łukasz P

Adept

• Forumowicze