Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
* * * * * 1 Głosów

Notebook HP 6720s C540 15,4" 1GB 120GB VHB

• Please log in to reply
134 replies to this topic

#21 kaffee.group@wp.pl

kaffee.group@wp.pl

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 18 wrzesień 2007 - 09:13

ja mam model 6720s i przeinstalowalem go na xp tylko teraz mam problem ze sterownikiem do grafiki bo nie mam pelnego ekranu podajcie linka do tego sterownika

ps. można dać 4 GB ramu
dałem za niego 2250 z vista

#22 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 18 wrzesień 2007 - 12:21

Garlur:

ten model ma dwa miejsca na pamiec ram, i kazde z tych pamieci moze miec wielkosc 2048 MB, wiec napewno obsluguje 4GB.

Co do teoretycznych parametrow technicznych pomoge kazdemu ;)

P.S.
wlasnie wlasnie podawajcie linki do sterownikow pod XPka do tego komputerka, bo czas sie konczy;)

#23 krayczek

krayczek

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 18 wrzesień 2007 - 18:21

Hej,

Tu znalazłem jakieś sterowniki X3100 pod XP: http://www-307.ibm.c...MIGR-67978.html . Niewiem czy dobre bo kompa odbieram we czwartek dopiero...Jeżeli ktoś będzie je testował, dajcie znać.

#24 piochu_wita

piochu_wita

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 804 Postów:

Napisany 18 wrzesień 2007 - 18:26

krayczek a jakiej firmy masz notebooka?
BUDA |Athlon XP Mobile 2500+ | GA-7N400-L | Geil Dual 2x256MB CL2.5-3-3DDR 400MHz | SAPPHIRE RADEON 9600 PRO ATLANTIS | CHIEFTEC 450W | SAMSUNG SP1213N & SAMSUNG SP2514N | LG GSA-4163B & LITE-ON LTR-52246S | MOBILE |IBM THINKPAD R51 |

#25 krayczek

krayczek

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 18 wrzesień 2007 - 21:29

kupiłem ten o którym mowa w temacie. HP 6720S, T5470

#26 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 19 wrzesień 2007 - 08:20

Nieee no Panowie i Pani!

Jak tak dalej pojdzie, to jeszcze damy rade WIN95 zainstalowac :D

Brawo dla wszystkich!

Tylko wlasnie niech ktos da znac, jak wszystko dziala po zainstalowaniu wszystkich sterownikow na XP.

Krayczek, ja mam gorszego kompa :( Masz wyzszy model, troszke szybszy itp.;)

#27 kaffee.group@wp.pl

kaffee.group@wp.pl

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 19 wrzesień 2007 - 08:40

mi działa wszystko tylko nie instalowalem sterów do karty wlan bo mam zewnętrzna na usb i tak wszystko chula!

szkoda że nie można zaistalować wersji 64 bity to by sie jeszcze z niego dało wiecej wycisnąć

jedyne co mnie uwiera to te wejścia USB po lewej stronie( no wiem że samochody maja kierownice po różnych strona ale takie cos powinni unormować:P)

i wyjątkowo mnie cieszy długi kabel zasilacza:)

tylko zastanawiam sie czym różni sie model bez "S"

#28 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 19 wrzesień 2007 - 08:48

Ok, to juz mnie przekonuje coraz bardziej do tego, zeby zainstalowac XP i chyba zabiore sie do tego jutro.
No faktem jest, ze USB po lewej stronie ogranicza. Myszki do notebookow maja bardzo krotkie przewody, wiec praca jest niewygodna. Wyjsciem jest "przedluzacz" USB. Ale przeciez kupujemy notebooki, zeby byc jak najbardziej bezprzewodowi:)

Wyjscie i wejscie audio z przodu tez nie jest za ciekawym rozwiazaniem, bo trzymajac nota na kolanach i majac podlaczone kolumny, przewod sie po prostu zgina i przekrzywia. Moze kiedys gniazda sie urwa?:)

kaffe:
nie ma modelu bez "S" ;)
chyba, ze chodzi Ci o nota w stylu psikuta"s" bez "s" ;)

#29 krayczek

krayczek

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 19 wrzesień 2007 - 08:50

kaffe ale instalowałeś sterowniki z linków w tym temacie czy z innego żródła?

Coyote: jeszcze nie mam, odbieram dopiero jutro. Mam nadzieje że bedzie to co zamówiłem... ;)

#30 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 19 wrzesień 2007 - 09:21

Ok, spokojnie, nie spieszy mi sie. Vista mnie troszke teraz ogranicza, bo nie ruszaja wszystkie mi potrzebne programiki i wogole "kontroluje" kazdy ruch na dysku, co baardzo mnie denerwuje, bo nie moge odpalic tego co chce i pojsc zjesc kolacyjke, tylko co chwile trzeba potwierdzac, ze "tak chce to zrobic" :) Jesli chodzi o zabezpieczenia, to kumam, ze micro chce byc w tym jak najlepsi, ale nigdy im to nie wychodzi:) XP tak naprawde bedzie mi bardzo potrzebny od przyszlego tygodnia, a teraz mam okazje poznac wszystkie minusy Visty:) wspaniala przygoda:)

#31 piochu_wita

piochu_wita

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 804 Postów:

Napisany 19 wrzesień 2007 - 11:04

kupiłem ten o którym mowa w temacie. HP 6720S, T5470

A co mają wspólnego stery z twoim HP od IBM/Lenovo. Są to stery modyfikowane przez producenta notebooka dla swojego sprzętu a nie dla HP. Prędzej poszukaj na stronie Intela (Wątpię że będą poprawnie działać z HP, ale możesz spróbować najwyżej system się wysypie)
BUDA |Athlon XP Mobile 2500+ | GA-7N400-L | Geil Dual 2x256MB CL2.5-3-3DDR 400MHz | SAPPHIRE RADEON 9600 PRO ATLANTIS | CHIEFTEC 450W | SAMSUNG SP1213N & SAMSUNG SP2514N | LG GSA-4163B & LITE-ON LTR-52246S | MOBILE |IBM THINKPAD R51 |

#32 Ktosia

Ktosia

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 19 wrzesień 2007 - 11:15

POTRZEBUJĘ POMOCY!
Właśnie kupiłam laptopa HP 6720S C540 i mam problem, po pierwsze nie mam do niego żadnych płytek, co to oznacza? nie ma w ogóle nic do niego, musze kupić windowsa czy po prostu mi nie dali? i jeszcze jedno, czemu wtyczka na kabel od internetu jest taka mała? chciałam podpiąć się pod kabel z komputera i jest za duża wtyczka;( Jeśli ktoś mi pomoże to będę wdzięczna bo naprawde się nie znam

#33 Ktosia

Ktosia

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 19 wrzesień 2007 - 11:15

POTRZEBUJĘ POMOCY!
Właśnie kupiłam laptopa HP 6720S C540 i mam problem, po pierwsze nie mam do niego żadnych płytek, co to oznacza? nie ma w ogóle nic do niego, musze kupić windowsa czy po prostu mi nie dali? i jeszcze jedno, czemu wtyczka na kabel od internetu jest taka mała? chciałam podpiąć się pod kabel z komputera i jest za duża wtyczka;( Jeśli ktoś mi pomoże to będę wdzięczna bo naprawde się nie znam

#34 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 19 wrzesień 2007 - 11:26

Ktosia kochanie;) heh

To, że nie dostalas do niego zadnych plytek, oznacza tylko, ze kupilas wersje DOS, czyli tansza, bez systemu i sterownikow. Pozostalo Ci kupic jeszcze do tego system operacyjny (najlepiej Viste,bo skoro sie nie znasz, to lepiej dla Ciebie) i posciagac z Internetu sterowniki. Mozesz tez pozyczyc od kogos piracka wersje systemu.

WTYCZKA: ^_^
Jest taka mala, bo zapewne jest ona do podlaczenia do gniazdka telefonicznego. Wtyczki Internetowe do stalego lacza sa wieksze;) tak na chlopski rozum staram sie wytlumaczyc;)
Jesli chodzi o to, ze nie mozesz wlozyc tej wtyczki, bo GNIAZDO jest za male, to poszukaj bardziej z lewej strony:) Tam napewno znajdziesz gniazdo odpowiednie:)

#35 piochu_wita

piochu_wita

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 804 Postów:

Napisany 19 wrzesień 2007 - 11:30

Wszystko jest na ukrytej partycji Recovery no chyba, że to jest golas. System przywraca sie z obrazu. O takie rzeczy to podstawa aby spytać sie sprzedawcy. Może to wtyczka od modemu? Co masz za internet od jakiego providera?

#36 piochu_wita

piochu_wita

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 804 Postów:

Napisany 19 wrzesień 2007 - 11:32

Coyote łamiesz regulamin!!! co to ma być -> Mozesz tez pozyczyc od kogos piracka wersje systemu.

#37 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 19 wrzesień 2007 - 11:49

No i zawsze znajdzie sie jakis kozak, ktory sie czegos uczepi:/

"Mozesz tez pozyczyc od kogos piracka wersje systemu", oznacza to tyle, ze moze od kogos sobie pozyczyc plytke, na ktorej bedzie system operacyjny, ktory bedzie mogla sobie zainstalowac. Proste. Nie wiedziales?? :)

P.S.
Kazdy ma prawo zainstalowac OS, po czym oczywscie trzeba dokupic legalna licencje i wszystko jest cacy. Nie wiedziales?

I jeszcze jedno, jak chcesz sie czepiac taki tesktow z regulaminem, to zapisz sie do forum, gdzie bedzie cos o prawie.

Nie masz nielegalnego oprogramowania? (pyt. retoryczne)

#38 piochu_wita

piochu_wita

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 804 Postów:

Napisany 19 wrzesień 2007 - 12:01

No i zawsze znajdzie sie jakis kozak, ktory sie czegos uczepi:/

"Mozesz tez pozyczyc od kogos piracka wersje systemu", oznacza to tyle, ze moze od kogos sobie pozyczyc plytke, na ktorej bedzie system operacyjny, ktory bedzie mogla sobie zainstalowac. Proste. Nie wiedziales?? :)
P.S.
Kazdy ma prawo zainstalowac OS, po czym oczywscie trzeba dokupic legalna licencje i wszystko jest cacy. Nie wiedziales?

I jeszcze jedno, jak chcesz sie czepiac taki tesktow z regulaminem, to zapisz sie do forum, gdzie bedzie cos o prawie.

Nie masz nielegalnego oprogramowania? (pyt. retoryczne)

Mam legalne. Zapoznaj się lepiej z Regulaminem Forum a dla ciebie Pan Kozak. Licencja systemu Windows nie dopuszcza czegoś takiego jak pożyczanie.

#39 Hakeron

Hakeron

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 121 Postów:

Napisany 19 wrzesień 2007 - 12:08

Wszystko jest na ukrytej partycji Recovery no chyba, że to jest golas. System przywraca sie z obrazu. O takie rzeczy to podstawa aby spytać sie sprzedawcy. Może to wtyczka od modemu? Co masz za internet od jakiego providera?

Ja usunąłęm wszystkie partycje bo mieć jedną 120 GB to lekka przesada. W tej chwili mam podział: 20+30+62 GB. System instaluję z płyty skopiowanej od kolegi. Mam do tego pełne prawo. Kupiłem Vistę z notebookiem a że nie dali płyty tylko partycję recovery - trudno. To moja decyzja w jaki sposób chcę mieć źródło do instalacji.

Odnośnie XP -> Próbowałem: system zainstalował się szybko, sterowniki do grafiki - żaden problem. Reszta porażka, poczekam aż się pojawią..... tylko po co ? Vista płynnie współpracuje. Zainstalowałem wszystko co mi potrzeba i nie widzę spadku wydajności.
Mój konfig:
CPU: Intel Celeron M540@ 1,86 GHz @ 1 MB L2 64 bit | HDD: Hitachi 120 GB | RAM: 2048 MB DDR2 667 MHz | Grafika: Intel X3100 | Wifi: Broadcom 802.11b/g | Mysz: Logitech v500 | Net: 1024 kbit/s | OS: MS Vista Home Basic |

#40 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 19 wrzesień 2007 - 12:09

Czegos takiego jak pozyczanie nie, ALE jesli sie juz ma nielegalne, to jak najbardziej mozna je zalegalizowac.

"Pytanie retoryczne - pytanie zadane nie w celu uzyskania odpowiedzi, lecz w celu skłonienia odbiorcy do przemyśleń na określony temat. "Nie wiedziales?

A wiec Panie Kozak ja juz wiecej nie bede sie rozpisywal na Pana kozacki temat w tym watku, jak chce Pan porozmawiac, to prosze zalozyc nowy watek. No i dalej skupmy sie na HPku.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników