Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
* * * * * 1 Głosów

Notebook HP 6720s C540 15,4" 1GB 120GB VHB

• Please log in to reply
134 replies to this topic

#1 Hakeron

Hakeron

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 121 Postów:

Napisany 02 wrzesień 2007 - 12:56

Witam!
Jako że mamy nowy miesiąc pojawiła się nowa oferta w sieci sklepów Vobis. "Podjarałem" się tym laptopem:
>> TUTAJ <<

Parametry są dla mnie OK, nawet karta graficzna w rankingach wypada "smakowicie". Laptop będzie służył do multimediów, Internetu (głównie Wifi), gry marginesalnie (czytaj -> wcale).

Założyłem ten wątek w celu otrzymania odpowiedzi na kilka pytań:
1. Notebook ma Vistę, czy są problemy przy instalacji XP, ponieważ dysk jest Serial-ATA?
2. Czy Vista na tym sprzęcie chodzi płynnie? Widziałem Fujitsu-Siemiensa o "opłakanych " parametrach i Vista chodziłą płynnie.
3. 6 komorowa bateria? Czyli ma te 4000 mAh prznajmniej... tak myślę...
4. 2.299 zł z VAT myślę że to dobra cena, za HP z 2-letnią gwarancją.

Najbardziej zależy mi na odpowiedzi na pytanie nr 2, nie to żebym przechodził na XP ale warto wiedzieć...

Pozdrawiam
Mój konfig:
CPU: Intel Celeron M540@ 1,86 GHz @ 1 MB L2 64 bit | HDD: Hitachi 120 GB | RAM: 2048 MB DDR2 667 MHz | Grafika: Intel X3100 | Wifi: Broadcom 802.11b/g | Mysz: Logitech v500 | Net: 1024 kbit/s | OS: MS Vista Home Basic |

#2 ksysiu16

ksysiu16

Początkujący maniak

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1288 Postów:

Napisany 02 wrzesień 2007 - 22:16

Witam!

Ja akurat miesiąc temu kupowałem lapka z Vobisu. Kupiłem HP nx7300, miałem na oku troche gorszego takie same specyfikacje prawie jak ten na którego się najarałeś:). Sprzedawca powiedział mi, że bardzo opłaca się dołożyc troszkę pieniędzy kupić już niestety procesor intel core 2 duo, wytłumaczył mi bardzo jasna jaka jest równica i skusiłem się dołożyć i naprawde jst olbrzymia różnica w użytkowaniu, prędkości itp. Intel celeron M odchodzi tak naprawde w zapomnienie... Dołożyłem sobie 512 mb ramu i Vista chodzi bez jakichkolwiek problemów, tzn. bardzo płynnie. Dlatego proponowałbym Ci zastanowić się nad tym głeboko, poczytać tematy tutaj na forum i myśle, że dojdziesz do takiego samego wniosku jak ja:) Niestety, w jeden dzień ,,najarałem" się, że chce mieć laptopa, drugiego dnia już go kupiłem, nie rozglądając się, żałuje ponieważ za takie same pieniądze mógłbym dostać te same parametry co w HP, ale dostałbym już IBM, czyli moim zdaniem rarytas, a równicy w parametrach itp. nie ma. Na koniec chciałbym powiedzieć, że lepiej abyś się zastanowił bardz głeboko, a później kupował bo wiem co to znaczy najarać się na coś, a później możliwe żałować, choć nie mówię, że jestem nie zadowolony, wręcz odwrotnie. Tylko nie ma tego znaczka IBM :( Pozdrawiam gorąco!!

Intel Core 2 Quad Q9650 + Thermalright Ultra 120 Extreme + NOCTUA NF-P12
Asus P5Q-E
DDR2 2x2048MB PC-1066 OCZ Reaper EPP CL5 5-5-5-12
Nvidia GeForce GTX 295 | Iiyama 24'' E2407HDS-B1
Samsung SpinPoint F1 500 GB HD502IJ | LG DVD+/-RW GH22LS30
Chiftec CFT-650-14CS | Logitech G9
Antec Three Hundred + 2xXthermal BTF 120 mm PRO LED (przód)
Honda Civic D14Z4
MB2 99'

#3 Hakeron

Hakeron

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 121 Postów:

Napisany 02 wrzesień 2007 - 22:25

Niestety u mnie słabo z kasą, mogę sobie pozwolić na max tego HP. Będzie to najlepsze rozwiązanie ponieważ poza tym HP mam na oku tylko Acer'y które nie cieszą się zbytnio pozytywną opinią :/
Mój konfig:
CPU: Intel Celeron M540@ 1,86 GHz @ 1 MB L2 64 bit | HDD: Hitachi 120 GB | RAM: 2048 MB DDR2 667 MHz | Grafika: Intel X3100 | Wifi: Broadcom 802.11b/g | Mysz: Logitech v500 | Net: 1024 kbit/s | OS: MS Vista Home Basic |

#4 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 04 wrzesień 2007 - 09:00

czesc,
dzisiaj odbieram HP6720s i juz jestem wkurzony, ze go wzialem.
1. 3xUSB- wydaje sie ok, ALE te porty sa z lewej strony!! gdybym byl leworeczny to ok, ale jestem praworeczny i lubie podlaczyc sobie myszke do komputerka, a jak wiadomo, myszki te maja bardzo krotkie przewody. I prosze, nie piszcie, ze mam sobie kupic przedluzenie do USB, bo nie o to chodzi.

2. Naszczescie jest opcja DOS bezsystemowa, bo Vista z tego co widze spisuje sie tragicznie:/ przynajmniej przy moim uzytkowaniu jeszcze Vista sie nie nadaje.

3. Gwarancja producenta 12 mcy. Po 10 miesiacach go sprzedaje, bo niby czemu dali tylko 12 mcy?;) jesli bedzie sie dobrze sprawowal, a ja bede przyzwyczajony do niego, to ewentualnie moge przedluzyc gwarancje.

4. LightScribe- bede grafikiem CD-ROMowym !:) a tak szczerze....szkoda ciezaru na taki "bajer"

5. X3100- nie wiem, co mam sadzic o tej karcie, bo zdania sa bardzo podzielone, a ja sie z nia nie spotkalem. Mam nadzieje, ze bedzie potrafila bez "zastanowenia" obsluzyc 3DS maxa albo obrobke filmu w dwoch aplikacjach jednoczesnie.

PISZCIE jesli macie tego komputerka, co w nim piszczy i gdzie kopnac jak nie chce dzialac ;)

P.S. Ad 2
Wersja z XP jest dostepna, ale wole swoja wersje systemu;)

Z gory dzieki, pzdr

#5 A_D_R_I_A_N

A_D_R_I_A_N

*&*()#)@*!+#*#!

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2723 Postów:

Napisany 04 wrzesień 2007 - 09:12

Moja rada jest taka ze lapki z celeronem lepiej sobie daruj :glare:

#6 Hakeron

Hakeron

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 121 Postów:

Napisany 04 wrzesień 2007 - 09:35

1. 3xUSB- wydaje sie ok, ALE te porty sa z lewej strony!! gdybym byl leworeczny to ok, ale jestem praworeczny i lubie podlaczyc sobie myszke do komputerka, a jak wiadomo, myszki te maja bardzo krotkie przewody. I prosze, nie piszcie, ze mam sobie kupic przedluzenie do USB, bo nie o to chodzi.

Mi to nie przeszkadza, musze kupić laptopa z 3, 4 portami, byle nie dwa. Myszkę mam porządną Logitecha bezprzewodową (for notebooks)

3. Gwarancja producenta 12 mcy. Po 10 miesiacach go sprzedaje, bo niby czemu dali tylko 12 mcy?;) jesli bedzie sie dobrze sprawowal, a ja bede przyzwyczajony do niego, to ewentualnie moge przedluzyc gwarancje.

Vobis na swojej stronce podaje że promocyjnie rozszerzają gwarancję do 2 lat

5. X3100- nie wiem, co mam sadzic o tej karcie, bo zdania sa bardzo podzielone, a ja sie z nia nie spotkalem. Mam nadzieje, ze bedzie potrafila bez "zastanowenia" obsluzyc 3DS maxa albo obrobke filmu w dwoch aplikacjach jednoczesnie.

Patrzyłem się na testy tej grafiki i wypadają znacznie lepiej niż GMA 950 oraz ATI X200 i inne popularne grafy.
Mój konfig:

#7 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 04 wrzesień 2007 - 12:09

Moja rada jest taka ze lapki z celeronem lepiej sobie daruj :glare:

Nie daruje, bo tak naprawde najczesciej pracowalem na notach z celeronem i w porownaniu z syfkami amd potrafi sie spiac i swietnie pracuje w kazdych warunkach ( nie pogodowych;) ).

Hakeron: tez kiedys mialem bezprzewodowa:) moja cierpliwosc zniszczyla ta technologie i do dzisiaj mam slad na scianie :ninja:

Apropo Vobisu, niech sobie rozszerzaja co tylko chca:) ja po niecalym roku mam zamiar sie tego pozbyc, szczegolnie, ze wtedy juz beda ciekawsze opcje do wyboru.

Mozesz mi podac linki do testow tych grafik? najlepiej podaj jakies porownania, zebym mogl sie czyms pocieszyc :)

#8 Hakeron

Hakeron

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 121 Postów:

Napisany 04 wrzesień 2007 - 12:30

http://www.notebookc...gow.1174.0.html

Na tej stronce możesz również wybrać wg czego ma sortować wyniki tabelka.
Mój konfig:

#9 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 04 wrzesień 2007 - 12:56

Heh no dzieki ,to mnie jeszcze pocieszyles;p ale zawsze moze byc gorzej:)

#10 Hakeron

Hakeron

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 121 Postów:

Napisany 04 wrzesień 2007 - 13:11

Bierzesz go w Vobisie? Powiedz mi ile dokładnie za niego dasz/dałeś. Druga sprawa, od razu odczytaj z akumulatora ile ma mAh, ile wytrzymuje. Jak się zachowuje matryca przy świetle słonecznym.
Właśnie wróciłem z Vobisu, sprzedawcy nie mają zielonego pojęcia o sprzęcie... kurcze jaki jest naprawdę procesor, czy ma 1,7 GHz czy 1,86 GHz, co innego jest w ich ulotkach a co innego na necie oraz specyfikacji producenta :/

Tak czy inaczej jak mi udzielisz odpowiedzi na dręczące mnie pytania - zdecyduję się na zakup tego laptopa.
Mój konfig:

#11 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 04 wrzesień 2007 - 13:42

No dobra, prawda jest taka, ze pracuje w firmie komputerowej i sprzedaje innym firmom sprzet jaki tylko sobie zażyczą. U mnie cena tego nota to okolo: 2164,51 brutto. Nota kupilem w sklepie zwyklym, bo daja tam na raty, a ja nie moge sobie pozwolic na wiekszy jednorazowy wydatek. Przeplacam w tym momencie jakies 300zl brutto, ale spokojnie, nie przejmuje sie tym.

Jesli chcesz specyfikacje, to masz tu najwazniejsze dane. Jednak wszystko wychodzi w praktyce;) Przeraza mnie ten odblaskowy ekran :o

Producent Hewlett-Packard
Klasa produktu Notebook
Rodzina produktów. HP Compaq 6720s
Klasa procesora Intel Celeron M
Kod procesora 530
Prędkość procesora 1,73 GHz
Częstotliwość szyny FSB 533 MHz
Pojemność pamięci podręcznej 1 MB
Technologia Hyperthreading Nie
Technologia Centrino Nie
Technologia Centrino Duo Nie
Pojemność dysku 120 GB
Zainstalowana pamięć 1024 MB
Rodzaj pamięci SODIMM DDR2
Częstotliwość szyny pamięci 667 MHz
Maksymalna wielkość pamięci 2048 MB
Ilość banków pamięci 2 szt.
Ilość wolnych banków pamięci 1 szt.
Przekątna ekranu LCD 15,4 cali
Typ ekranu TFT WXGA BrightView
Maksymalna rozdzielczość LCD 1280 x 800
Typ karty graficznej Intel Graphics Media Accelerator X3100
Dodatkowe informacje n/t zainst. pamięci Przydzielana dynamicznie do 384MB
Karta dźwiękowa Intel High Definition Audio
Napędy wbudowane (zainstalowane) DVD±RW Super Multi (+ DVD-RAM) Dual Layer LightScribe
Typ gniazda rozszerzeń 1 x Express Card 54/34
Urządzenia wskazujące Touchpad + scroll zone
All-in-one Nie
Rodzaj baterii Li-Ion (6 Cells)
Złącza zewn.
• 15-stykowe D-Sub (wyjście na monitor)
• wejście na mikrofon
• wyjście słuchawkowe
• RJ-11
• RJ-45
• 3 x USB 2.0
• Wejście zasilania (DC-in)
Bezprzewodowa karta sieciowa Tak
Typ bezprzewodowej karty sieciowej IEEE 802.11b/g
Bluetooth Nie
IR (podczerwień) Nie
Czytnik kart pamięci Tak
Typy odczytywanych kart pamięci
• SecureDigital Card
• MultiMedia Card
Wyposażenie standardowe
• 1x10/100BaseTX FastEthernet (RJ45)
• Modem 56K V.92
• głośnik mono
Zainstalowany system operacyjny Free DOS
Gwarancja/rękojmia Gwarancja producenta 12 msc
Szerokość 358 mm
Głębokość 266,8 mm
Wysokość 32,3 mm
Masa brutto 2,49 kg
Dokumentacja techniczna www.hp.pl

P.S.
Znasz szczegoly korzystania z niezabezpieczonej sieci WiFi? oraz jak sie dostac do zabezpieczonej? chodzi mi tylko i wylacznie o dostep do Internetu.

#12 Hakeron

Hakeron

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 121 Postów:

Napisany 04 wrzesień 2007 - 17:22

Znasz szczegoly korzystania z niezabezpieczonej sieci WiFi? oraz jak sie dostac do zabezpieczonej? chodzi mi tylko i wylacznie o dostep do Internetu.

hehe, nie pisałem tego wcześniej ale... trochę się chcę pobawić wardrivingiem :-), pochodzę po mieście z lapem szukając sieci bezprzewodowych niezabezpieczonych a jak będą zabezpieczone to też nie problem bo jest tyle poradników i oprogramowania na necie do szybkiego łamania zabezpieczeń że szok :-)
Mój konfig:

#13 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 07 wrzesień 2007 - 08:46

Wejscie do takiej sieci to jest pikus, ale korzystanie z netu to juz dla mnie inna sprawa. Nie mam pojecia, jak mam sie za to zabrac. Komputery w sieci spokojnie widac, ale jak uzyskac dostep do internetu??Oto jest pytanie:)

Wracając do tematu HPka. Wyświetlacz tak ja to już pisalem wczesnie jest po prostu tragiczny! Nie da się nim pracowac w słońcu albo chociaz Tylem do okna, bo widac swoja twarz albo koszulke zamiast tego co nam wyswietla kochana Vista (Viśta vio) chciałoby się powiedziec, ale niestety. Jeszcze wiele programow bardzo często uzywanych nie dziala jeszcze na tym systemie, wiec czemu nie daja ludziom wyboru?? Chodzi mi o to ,ze zakupiony HP 6720s ma tylko Viste, a jeśli kupimy wersje DOS i chcemy zainstalowac XP…to polecam kupic jeden z najgorszych notkow ACER. Będzie z nim mniej kłopotów. Na stronie producenta widnieja tylko sterowniki do sprzętu pod system Vista. Zadzwoniłem gdzie trzeba i okazalo się, ze sprzet był testowany tylko na OS Vista i nie daja gwarancji, ze będzie działać na XP. Sterowniki.. jeśli już da się kiedys znaleźć, mogą sprawiac klopoty. A wydawaloby się, ze sprzet to sprzet Taki zwykly (niezwykly) system może spieprzyc cala sprawe.Wiecie, ze ten notek nie ma zaczepow??:) nie zwróciłem na to uwagi, ale musze przyznac, ze to akurat mi odpowiada. Dobre zawiasy, które trzymaja klape w każdej pozycji, a nie trzeba się martwic przy otwieraniu czy zamykaniu, ze pekna zaczepy. Naprawde wygodne. No i nie ma tych wszystkich światełek, które maja chyba udawac przenosna dyskoteke. Dwie lampki pod moniorem i jedna po włożeniu wtyku ladowania. A ze monitor jest szklany, to nawet te dwie lampki się odbijaja genialne rozwiązanie Odtwarzacz…cos pieknego…lightscribe, multi itp. ALE!! Jest zamontowany z prawej strony i do tego jakby odwrotnie, mam na mysli to, ze wciecie, które powinno być „od przodu” jest „od tylu”, czyli ze trzeba złapać płytkę z drugie strony!
Ale ja wiem dlaczego tak jest Projektanci malowali go na szybie. Kiedy już skonczyli prace, to od razu było widac, ze ten model przyniesie sukces. Genialnie zaprojektowany. Postanowili oczywiście „oblac” swoje osiagniecie. Po upojnej pracy nie zauważyli, ze stoja z drugiej strony lustra (wszystko odwrotnie). No i tak powstal nasz genialnie zakręcony notebook HP compaq 6720s.

P.S.
Wtyczka od zasilania jest prosta!! Nie jest katowa tylko prosta!! Ktos ma pomysl jak do tego doszli??:)

#14 Hakeron

Hakeron

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 121 Postów:

Napisany 08 wrzesień 2007 - 20:16

Dzięki coyote za obszerną opinię. Twoim zdaniem - jest sens brania tego HP'ka ? Bo poza nim tylko Acer wypada ale nie chcę Acera, to nie to samo co HP.
Dla mnie lampki, wtyczki czy obrócony napęd DVD to pikuś. Ważne jest czy komfortowo idzie pracować na tej Viście. Teraz do każdego lapka dają Vistę więc i tak na tym nocie powinna chodzić NAJLEPIEJ z tych modeli/firm co wcześniej wypatrzyłem.
Odnośnie ekranu - czy mocno przeszkadza ta szklana powłoka? Każdy lapek teraz ma szklaną, mało który matową.... Kontroli nie są problemem bo jeśli będą mocno uciążliwe zakleje je sprytnie czymś (miałem pada na usb to kompa z mocno świecącą kontrolką power - niebieską, zakleiłem ją bo nie szło pracować)
Możesz opisać dokładniej o co chodzi z tymi zaczepami ?

Jak możesz to wyślij mi kilka fotek tego sprzętu na maila k150@wp.pl, będę wdzięczny.

Zakup tego notebooka mam zaplanowany na sobotę 15 września 2007 roku.

Co zrobić po zakupie? Co z tą ukryta partycją?
Ja myślałem od nowa zainstalować Vistę z klucza z nalepki spod pala bo pożyczę od sąsiada + sterowniki ze strony HP bo są...
Mój konfig:

#15 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 10 wrzesień 2007 - 10:20

Trudno odpoweidziec, czy jest sens brania tego nota, bo to zalezy do czego chcesz go uzywac (standardowa odpowiedz). Napewno jesli zastanawiasz sie miedzy acerem a hp, to wybor jest oczywisty...HP! Dla Ciebie pikus, a dla mnie wazne sprawy;) jestem dosyc wymagajacy. Zaczynam sie przyzwyczajac do szklanej powloki, ale nie ma szans na prace w sloncu:/ po prostu nie da sie kur... nic zobaczyc. Nie rozumiem czlowieka, ktory to wymyslil. Chyba projektowal to w ciemni...
Zaczepy- noty maja z reguly z przodu zaczepy, zeby otworzyc klape trzeba je zwolnic, przesunac lub wyrwac;) ten notek nie ma nic takiego.Czysto.
"Co zrobić po zakupie?"?? Zaczac uzywac nota. Najpierw sgormatowac bateryjke. Niestety producent podaje 4h pracy, ale widze, ze dziala tylko 2 godziny. Sprobuje jeszcze pracowac na najmniejszej wydajnosci, moze wtedy pociagnie te 4h, ale szczerze mowiac to watpie w takie cuda.
O jaka ukryta partycje Ci chodzi? Nie wiem co masz na mysli, wszystko jesst ok z dyskiem i dziala poprawnie, a nie wiem nic o ukrytej partycji, wiec mozesz mi to przyblizyc.

Obys sie nie musial natchnac w trakcie pracy z Vista na program, ktory bardzo chcesz uzywac, a okazuje sie, ze nie dziala jeszcze na Viscie:) wlasnie dziwne, ze instaluja Viste i do konca roku beda tylko Visty, jeszcze sa notki z XPkami. Dziwie sie, ze tak robia, bo przeciez jeszcze nie jest dopracowany ten "wspanialy" system.

Jak nie znajde odpowiednich sterownikow na XP, to zainstaluje sobie piracka Viste i mojego kochanego XPka jako drugi system. Zawsze znajdzie sie jakies wyjscie.

P.S.
Jak moge zmieniac dane w swoim profilu? Mam wrazenie, ze mam zablokowany dostep do szczegolowego edytowania profilu.

#16 maly_kasiak

maly_kasiak

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 16 wrzesień 2007 - 15:59

Hej
Ja nie do pomocy, tylko z prośbą o pomoc. Przerobiłam tego lapatopa z visty na xp, udało się zainstalowac wszystko poza kartą dźwiękową... Może ktos wie, jak sterownik trzeba zamontować??
Będę wdzieczna za pomoc, bo cierpliwość juz mi siada, 2 dni sie z tym męczę  :(

#17 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 17 wrzesień 2007 - 09:42

Haj mały kasiak,

Napisz mi jakie sterowniki do tej pory zainsalowalas na XP i gdzie je moge znalezc? Jesli nie mozna ich znalzec, to moze mi je przeslesz? Karta dzwiekowa to bardzo wazna sprawa w komputerku, wiec wspolczuje;) Jeszcze chwila ciepliwosci i wszystko juz z tym komputerkiem bedzie wporzadku;) Napisz mi, czy dokladnie wszystko zainstalowwalas i czy dobrze to wszystko dziala. Jesli sa jakies problemy, to napisz o tym.

Z gory dzieki,
pozrawiam

#18 tklima

tklima

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 17 wrzesień 2007 - 11:18

do wifi http://h10025.www1.h...=reg_R1002_USEN
do audio http://h10025.www1.h...=reg_R1002_USEN

znalazlem to tu: http://sklep.vobis.p...zakl=3#zakladki

Skoro ma juz wszystko poza audio moglabys podzielic sie linkami do pozostalych driverów ;)
POzdrawiam
Tomek

#19 Gośćcoyote_*

Gośćcoyote_*
  • Goście

Napisany 17 wrzesień 2007 - 11:31

Z tego co wyczytałem na stronie vobisu, to pomimo instalowania tych sterownikow jeszcze sa problemy. Chcialbym widziec czy to prawda, a jesli tak, to jakiego rodzaju sa te problemy. Narazie ciagne na Viscie bez aktywacji i zostalo mi jeszcze jakies 20 dni, wiec jesli przez ten czas nie bede mial pewnosci, ze po instalacji XPka wszystko bedzie ok, to kupje Viste box.

Widze jednak, ze wspolnymi silami mozna jakos dac temu rade;)

I kto jest silniejszy? Microsoft czy userzy? ;)

#20 Garlur

Garlur

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 17 wrzesień 2007 - 16:36

hm, a ma ktoś model 6720s GR645EA ( http://www.znak.pl/i...otHP6720GR645EA )?
Jedni piszą że jest możliwość rozszerzania ramu do 4 gb, inny ze do 2 8| Wie ktoś jak to w końcu jest?
A poza tym, nawet jęsli ktoś ma ten model, ale nie ma pojęcia do ile można rozszerzyć ram, niech i tak się odezwie, z chęcią dowiem się jaki jest w użytkowaniu, bo mam zamiar na dniach to sobie kupić...

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników