Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

reklama wideo

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 GośćPatryk1000_*

GośćPatryk1000_*
  • Goście

Napisany 31 August 2007 - 12:00 PM

czy reklama wideo będzie się miała coraz lepiej? czy jest nią zainteresowanie?

#2 BartłomiejJ

BartłomiejJ

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 46 Postów:

Napisany 03 October 2007 - 06:36 AM

Naturalnie - problem jest jedynie w chęci/niechęci firm. Jesli reklama video sprowadza się jedynie do tego, że przenosi się spot telewizyjny do Internetu - na czemuż miałaby być szczególnie skuteczna? Kluczem jest realizownaie kampanii video na potrzeby Internetu - ze wszystkimi korzyściami z tego wynikającymi, z czego korzystał np. Żywiec wypuszczając filmy tylko na potrzeby Sieci (podobnież Axe).
Bartłomiej Juszczyk Agencja Marketingu Zintegrowanego GRUPA ADWEB

#3 2brothers.pl

2brothers.pl

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 256 Postów:

Napisany 18 October 2007 - 11:12 AM

Jak widac telewizja także zaczęła rozwijać skrzydła w internecie co na pewno zacznie wpływać na formę emisji reklam. Pomalu zaczniemy przyzwyczajac sie do reklam video, ktore beda zastepowaly statyczne banery.

#4 BartłomiejJ

BartłomiejJ

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 46 Postów:

Napisany 28 October 2007 - 13:43 PM

Popieram. Choć to musi zmienić swoje oblicze. Dzisiejsza noc i komputer który krzyczał co 10 minut "czas na zupę!!!" ilekroś odwiedzałem jakiś większy portal - to chyba nie o to chodzi :)

Pozdrowienia
Bartłomiej Juszczyk Agencja Marketingu Zintegrowanego GRUPA ADWEB

#5 2brothers.pl

2brothers.pl

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 256 Postów:

Napisany 29 October 2007 - 15:39 PM

Wg mnie to strzal samobojczy. Jesli wchodze na portal, gdzie jest 20 banerow i jeden z nich 'krzyczy' (i nie wiem ktory) to automatycznie wychodze z takiego portalu. Sa inne, alternatywne, bardziej dopasowane...

#6 amneasia

amneasia

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 22 Postów:

Napisany 29 October 2007 - 16:23 PM

z reklam video najskuteczniej broni się viral, nieprawdaż? dobra interentowa reklama to taka, która nie jest postrzegana jak intruz (krzyczące bannery) lecz jako ciekawostka którą warto przekazać dlaej.

#7 muzykoznawca

muzykoznawca

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 32 Postów:

Napisany 12 November 2007 - 22:35 PM

chodzi wam o reklamę internetową na portalach (zamiast bannerów)
czy o reklamy umieszczane np na YT typu viral itd?
bo to duuża różnica

#8 PanSosi

PanSosi

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 21 November 2007 - 09:58 AM

Wracając do reklamy video. Wydaje mi się, że przyszłość reklam video odnosi się do nieco innych form niż mamy obecnie. Film trwający 20 sekund (niedawno taką reklamę Forda Rangera dostałem z sieci) emitowany na warstwie to jakiś koszmar. Zdecydowanie bardziej interesują mnie reklamy video emitowane w oknie playera - w tzw. telewizjach internetowych. Taki system mają już na przykład w forbes.com. I taki system zamierzam wprowadzić w b2btv.pl, który to projekt obsługuje. Czy ktoś z was zna produkt mający cechy adserwera a który potrafiłby dawać wiarygodne staty jeśli idzie o ilość wyemitowanych w ten sposób reklam i np. średni czas oglądani reklamy przez użytkownika? Na chwilę obecną mam sposóbn polegający na sprzężeniu reklamy video pomiędzy filmami z rectangle emitowanym z adserwera. Dzięki temu wiem ile miałem odsłon filmu - choć ten pomiar jest mało precyzyjny bo w przypadku blokad reklam film mi sie emituje a adserwer nie zlicza odsłony filmu.
Ale się rozpisałem! :lol: pozdro

#9 conder

conder

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 10 December 2007 - 13:45 PM

Na razie raczej nie ma porządnych stat do wideo..

#10 mouk80

mouk80

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 14 January 2008 - 13:40 PM

sadze ze raklama na yt moze byc calkiem skuteczną forma reklamy. Google adwords tez od jakiegos czasu zezwala na reklamy video:)

#11 Lucasf80

Lucasf80

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 14 January 2008 - 13:42 PM

czy reklama wideo będzie się miała coraz lepiej? czy jest nią zainteresowanie?

Rynek reklamy wideo w Polsce dopiero się rozwija. Ale np. Google oferuje już ciekawe programy reklamowe z możliwością umieszczania reklam wideo adsense/adwordsw na stronach www. W programach tych ważna jest kwestia powstania wartościowych portali z punktu widzenia biznesu, który reklamujesz - wtedy wybierasz sobie taką stronkę, umieszczasz reklamę wideo i patrzysz jaki daje ci ruch.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników