Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Dane na Fat32 sformatowane na NTFS

• Please log in to reply
28 replies to this topic

#21 okzo_okzo

okzo_okzo

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 952 Postów:

Napisany 13 listopad 2007 - 11:29

PW ;)

#22 netsyndrom

netsyndrom

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 13 listopad 2007 - 17:08

dd miał problemy z wielkościa dysku, więc mam gotowy obraz z r-studio demo (14godzin).

#23 okzo_okzo

okzo_okzo

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 952 Postów:

Napisany 13 listopad 2007 - 17:11

PW . Ja juz dawno tam napisalem, tak i nie odczymal odpowiedzi . Nadal czekam poki kolega zwroci na to uwage.
Kolega wie co to jest PW?

#24 netsyndrom

netsyndrom

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 13 listopad 2007 - 19:38

PW . Ja juz dawno tam napisalem, tak i nie odczymal odpowiedzi . Nadal czekam poki kolega zwroci na to uwage.
Kolega wie co to jest PW?

Udało mi sie z PW i LBA range ->PW

#25 okzo_okzo

okzo_okzo

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 952 Postów:

Napisany 13 listopad 2007 - 20:16

Nic tak bywa jak rzadko zaglada na forum, ja tez na poczatku gubilem sie. ;)

#26 netsyndrom

netsyndrom

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 15 listopad 2007 - 13:47

Informacja dla sledzacych watek ze dzięki uzytkownikowi okzo-okzo odzyskałem wszystkie dane oprocz 30MB nadpisanych przez antywirusa. Bardzo dziekuje za pomoc, zaangazowanie i siedzenie po nocach nad moimi danymi. Wielki szacunek dla okzo-okzo.

#27 troudyl

troudyl

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 26 styczeń 2008 - 14:58

witam ma problem podobny jak kolega. Przeinstalowując windowsa zmieniłem formatowanie partycji z fat 32 na ntfs . najpierw usunąłem wszystkie partycje i podzieliłem je na nowo ale na te same rozmiary. wcześniej skopiowałem wszystkie dane które potrzebowałem poza jednym małym plikiem tekstowym który miał dla mnie dużą wartość. jeśli jest jeszcze jakaś szansa i nadzieja to proszę o pomoc. na tej partycje na której wcześniej były te dane jest mało zapisane i nie jest ona w tej chwili używana. z góry dziekuje za pomoc. jestem laikiemw tych sprawach.

#28 okzo_okzo

okzo_okzo

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 952 Postów:

Napisany 28 styczeń 2008 - 05:08

Kolega pamięta sam tekst? dokładnie jakiś kawałeczek tekstu zeby można było to wykorzystać .
=> Dodaj obrazek
http://www.elektroda...4704785#4704785

#29 Seva

Seva

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 07 grudzień 2009 - 15:02

Mam podobny problem. Wgrywałem nowy system XP, i w jego obcjach zaznaczyłem zmiane formatu dysku na NTFS. Moje zdziwienie było ogromne gdy zobaczyłem że zmienione zostały wszystkie dyski, i dane na nich utracone. Jesli zrobie obraz programem R-Studio, to odzyskam pliki z Fat32? Szczególnie zależy mi na na zdięciach. Ponad 500 sztuk. Nadpisane zostało niecałe 6% dysku. Jestem newbie w tym temacie więc prosze o łopatologiczne wytłumaczenie.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników