Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Korzyści z AdNet

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Piotrus_

Piotrus_

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 22 sierpień 2007 - 09:07

Witam,

prowadzę duży serwis , 'duży' z znaczeniu popularny, miesięcznie odwiedza mój serwis ponad 200 tys. uq (1,200 tys. odsłon),
jakie miałbym korzyści finansowe z wyświetlanych reklam AdNet w moim serwisie,

Pozdrawiam

#2 Piotrus_

Piotrus_

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 23 sierpień 2007 - 19:08

Jakoś nie odpowiada Wasz ekspert ... dziś miał być w godzinach 14 - 17 ... ehhh

#3 krishna

krishna

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1085 Postów:

Napisany 23 sierpień 2007 - 19:29

nie ma eksperta to moze ja podpowiem. Dostajesz poprostu kase, ale lepsze Google Adsense:)

#4 Piotrus_

Piotrus_

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 18:18

czyli od google/adsense można więcej zarobić niż od AdNet ma się rozumieć , tak ?

dużo osób pisze, że z tych 60 zł za tysiąc wyświetleń banera to tak na prawdę jest 10 zł ... czy rzeczywiście tak jest ?

#5 BartłomiejJ

BartłomiejJ

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 46 Postów:

Napisany 25 sierpień 2007 - 14:20

To na pewno już kwestia indywidualnych ustaleń z Domem Mediowym - zwracam jedynie uwagę, że Domy teraz chętniej rozmawiają z indywidualnymi, nawet mniejszymi, ale dobrze targetowanymi serwisami.

Adsense - tu ciekawa sprawa. Spotkałem się już na dwóch serwisach (co prawda uu raczej mniejsze niż tu wskazane), że istotnie serwisy te wola wyświetlać Adsense niż reklamy reklamodawców, stornię też od rabatów załasniajac się właśnie większym zyskiem na Adsense niż na reklamie po rabacie.
Czy zysk jest więskzy? Cóż, tego nie wiem - tu polecam by wypowiedziały się osoby, które to porównywały, ale też i w moim przekonaniu współpraca z Domem Mediowym, plus samodzielna sprzedaż reklam (jeśli serwis jest popularny zapytania powinny się pojawiać - sam czesto szukam dla swoich Klientów ciekawych miejsc reklamowania ich produktów/usług) plus ewentualnie jako dodatek Adsense - dobrze umiejscowione, choć nie - agresywne i nachalne.

Powodzenia.
Bartłomiej Juszczyk Agencja Marketingu Zintegrowanego GRUPA ADWEB

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników