Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Sysprep I Laptopy Z Mediamarkt

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 thebill

thebill

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 29 Postów:

Napisany 18 czerwiec 2007 - 10:33

Witam!
Od miesiąca walczę z laptopem zakupionym w Media markt z systemem operacyjnym windows Xp Media Center. Chciałem zamienic system na barziej mi odpowiaadający winxP Pro. I tu pojawił się problem - wyskakiwał błąd o treści:Pojawił się problem i system windows zostanie zamknięty aby zapobiec uszkodzeniu komputera. Jeżeli po raz pierwszy widzisz ekran błedu stop uruchom komputer ponownie. jezeli problem, pojawi si e ponownie podejmij następujące kroki:
upewnij się ze na dysku jest dośc miejscajeżeli sterownik jest zidentyfikowany w komunikacie stop wymień go lub skontaktuj się z producentem w sprawie aktualizacji sterownika. spróbuj zamiany karty wideo.
skontaktuj sie z dostawca sprzetu w sprawie aktualizacji bios wyencz opcje pamieci bios takie jak buforowani i przesaieienieie (LOL) jezeli do do usuniecia plików musisz użyc trybu awaryjnego poniownie uruchom komputer nacisnij F8 by wyswietlic zaawansowane opcje staryowei wybierz tryb awaryjny.
informacje techniczne
stop:/0x0000007E (0x0000005, 0xF786B0BF, 0xF7CB7208, 01xF7CB6F08 )

pci.sys - Adress F786B0BF base at F7864000, DateStamp 3b7d855c . Myslałem, że problem zniknie po formacie który z trudem udał mi się go wykonać (choćby system tworzył dyskietki startowe bez komend format czy help :) ) ale problem po formacie sie pononie pojawia. no i sądzę, że winny jest ten Sysprep (mozliwe to?) Możliwe, że laptop jest na wieki przy[pisany do systemu i nie można wgrać innego? Miał juz ktoś taki problem? Wie ktoś jak wgrać w takiej sytuacjio XP Pro?
Semper Fildelis
Celeron D 2.8 Ghz
2GB DDR
Radeon9800PRO
Asus P4P800 E Deluxe
Sb live
Dvd Rw Lite on
Segate barracuda 120 GB
Asus Aspire 5610
intel core duo 1.66 NVIDIA GeForce Go7300 256Mb 120Gb HDD 3Gb Ddr2 802.11a/c/g wireless Lan (intel)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników