Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Jaki internet wybrać?

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 marcinek12m

marcinek12m

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 28 styczeń 2007 - 16:54

Witam
Mam pytania co Do Neti a miaowicie:

1. Czy to stabilny internet, dziala maxymalnym łączem?

2 Czy w grach Pingi są dobre? (chodzi mi ogólnie czy są stabilne i dobre, oby nie bylo tak ze rano ping 50 a wieczorem 500)

3 IP jest zmienne czy stałe?

4 Awarie sa częste? rzadkie?? wogole wystepuja jakies?

5 Lepsza jest Netia czy Neo ?? ( waszym zdaniem)

6 Wasze zdanie o Neti?

Może polecacie inny internet? jak tak, to jaki? i jaki on jest??
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeszcze jedno pytanie odnośnie nowej rzeczy Neostrady TP-e na Netia...

Czy gdybym zerwał umowe z Neo i podpisał z Netia
To abonamet za telefon by sie nie zmienilmogl bym zostac  W TP SA??

a jeszcze jeden Wariant:

a gdby zerwać umowe z Neostrada TP, i podpisać odrazu z nimi nastepna na korzystniejszych warunkach dalo by rade cos takiego?

#2 intel820

intel820

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2128 Postów:

Napisany 28 styczeń 2007 - 17:01

a gdby zerwać umowe z Neostrada TP, i podpisać odrazu z nimi nastepna na korzystniejszych warunkach dalo by rade cos takiego?

Nie ma takiej mozliwosci wszystkie promocje na Neostrade, ktore trwaja do konca kwietnia sa tylko i wylacznie dla nowych abonentow i ty rezygnujac z neostrady bo niezgadzasz sie z nowym regulaminem jestes starym abonentem i mozesz wziasc neostrade, ale zgodna ze standardowym cennikiem czyli 512 za okolo 97 zl brutto przykladowo.

Czy gdybym zerwał umowe z Neo i podpisał z Netia
To abonamet za telefon by sie nie zmienilmogl bym zostac W TP SA??

Tak mozesz zerwac umowe z neostrada do 14 lutego wlacznie i podpisac umowe na net24 w neti i telefon w TPSa ci zostaje i dzieki temu mozesz miec socjalny za 28 zl brutto abonament za telefon w TPSA.

EDIT:

Co do przejscia z neostrady do netii zapraszam do tego watku: http://forum.idg.pl/...pic=71576&st=20

Ten post był edytowany przez intel820 dnia: 28 styczeń 2007 - 17:07

#3 boobass

boobass

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 341 Postów:

Napisany 29 styczeń 2007 - 16:00

Podpinam się pod temat

Pytanie moje brzmi: Jak sie zachowuje internet z Netii? Czy jest stabilny? Jak z opóźnieniami?
Pytanie kieruję do obecnych użytkowników netii, którzy skorzystali z przejścia do netii i korzystają z łacz TP
Dziękuje

#4 pelikan86

pelikan86

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 30 styczeń 2007 - 02:45

Podpinam się pod temat

Pytanie moje brzmi: Jak sie zachowuje internet z Netii? Czy jest stabilny? Jak z opóźnieniami?
Pytanie kieruję do obecnych użytkowników netii, którzy skorzystali z przejścia do netii i korzystają z łacz TP
Dziękuje

<{POST_SNAPBACK}>

To niezupełnie internet w netii, w większości i tak bazuje przecież na łączach TP SA! Po prostu Netia je dzierżawii. Więc chodzić będzie tak samo jeśli nie gorzej, bo jakoś czarno widzę łyknięcie takiej ilości nowych klientów przez netie bez problemów.
Zastanów się może nad alternatywnym DialNETem z dialogu:

http://www.dialnet.p...p?objectID=1668

Tutaj jesteś wolny od TPSA, wolny od limitów, masz stałe IP i obsługę klienta na poziomie.

#5 boobass

boobass

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 341 Postów:

Napisany 30 styczeń 2007 - 16:33

Dialnet mnie nie obejmuje... a tak poza to drogi jest Chyba jednak biore netie Obecnie mam radiowke 256kbit/s za 72.30zl z vatem takze wezme jednak 1MB za 64zl na rok w Netii Rok da sie przezyc Na tej radiowce jade juz 2,5roku Nie jest zle ale czasami opoznienia sa masakryczne...

• Goście

Napisany 05 marzec 2007 - 13:54

Witam; DialNet w cale nie jest drogi i mogę ci go plecić, sprawdź www.dialog.pl

#7 agaetis

agaetis

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 27 Postów:

Napisany 03 kwiecień 2007 - 08:06

1 Moje NET24 1,2 Mb mialo transfer ok 140-160 kBps i nie skakalo na zasadzie - rano/w nocy szybciej, a w godzinach szczytu wolniej. Bylo stabilne.

2 Nie wiem jakie sa pingi, a aktualnie nie mam jak tego sprawdzic, ale gralem w RF online i nie mialem lagow, jedynie przycinki, bo kozystam ze zintegrowanej grafiki :P

3 IP jest zmienne, podczas kazdego polaczenia jest inne, ale publiczne, wiec HighID w mule. Poza tym jesli chcesz postawic serwer czy coos to mozna to rozwiazac przez dyndns. Ja osobiscie odradzam managera laczenia (jak iplus manager) i polecam Autoconnect. Czesto uzywalem programow do zdalnej kontroli jak bylem w pracy i potrzebowalem jakies pliki, a auto connect po ponownym polaczeniu wysylal mi nowe IP sms'em.

4 Wczesniej mialem lacze z kablowki i przez okolo 90 dni lacznie przez jakies 5 dni nie mialem internetu, a w netii przez okolo 120 dni internetu nie bylo jakies 60-90 minut. Wiem, bo moj komp (serwer) dzialal zawsze.

5 Wg. mnie NET24 jest zdecydowanie lepszy, ale jakbym mial przejsc z neo to jeszcze bym sie wstrzymal albo zaopatrzyl sie w simdata i telefon by nie zostac bez internetu - przejscie jest czasochlonne.

6 Osobiscie jestem bardzo zadowolony - okolo 40 GB transferu in/out w miesiacu - zadnych limitow czy FUP.

#8 Heavenas

Heavenas

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 16 październik 2007 - 10:27

Ja mam i polecam dialog jestem zadowolona z promocji

Wybierz DialNet 512 lub DialNet 1, a podwoimy prędkość Twojego dostępu przez połowę czasu trwania umowy!

#9 czaruśś

czaruśś

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 09 styczeń 2008 - 23:13

Osobiście odradzam Dialog. Skusiłem się na ich ofertę, ale dostałem IP, z którego ponoć wysyłam spam. Teraz zablokowali mi możliwość wysyłania maili (ponoć zgodnie z ich chorym regulaminem) mimio, ze moim zdaniem spamu nie rozsyałm. Skanuje komputer prawie codziennie. Jest zabezpieczony programem antywirusowym. Jak sprawdziłem na tzw "czarnej liście" to moje Ip żeczywiście jest trefne i ma już ponoć 4 lata a ja użytkuję go od niecałego roku. Czyli firma przydziela IP klientowi potem każe płcić za usługę ale blokuje jej część. Dla mnie to jest nie do pomyślenia. Czytajcie ludzie regulaminy nim coś kupicie!!! Co śmieszne większość IP klientów Dialogu jest na "czarnej liście". Czy wszyscy klienci DIALOGU są spamerami?

#10 hubiko

hubiko

..ale w sensie, że co?

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3681 Postów:

Napisany 12 styczeń 2008 - 18:22

to ja się też podłącze pod temat..
szukam dostawcy internetu dla mojej siostry na terenie szczecina..
neo odpada - tepsie nie będę płacić - ostatnio zrezygnowałem tam nawet z telefonu stacjonarnego (wszyscy mamy komórki ;))
skoro nie ma tepsy to dialog itd też odpada..

teraz szukam czegoś lokalnego - wszędzie pełno ulotek się wala a u mnie na klatce nigdy nic nie było :P
niby coś tam kiedyś było, ale sąsiedzi są tacy, że szkoda gadać, a inaczej nie wiem jak się dowiedzieć..
poza tym chciałbym coś sprawdzonego :D

na ups i espol wciąż wszyscy tylko narzekają - odpada..
najbardziej mi polecali multimedię i oferta jest na prawdę super, ale się okazało, że na tej dzielnicy nie da rady :P
teraz mam dwie firmy na tapecie - asternet i global connect, tylko jeszcze nie wiem czy u mnie działają - w weekend nie mam jak się dowiedzieć..
czy ktoś korzysta z usług tych firm? proszę o jakieś opinie :D

może ktoś poleci jakiegoś innego dostawcę??
dodam, że interesuje mnie umowa max na rok. lub najlepiej na czas nieokreślony..

z góry dziękuję i pozdrawiam :kufel:

ps: a tego posta czaruśsiowego nie wiem który już dziś raz widziałem ;p

#11 marsa

marsa

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 18 styczeń 2008 - 12:26

a może tele2? teraz net za 0 zł w 2008,a potem 59 zł. Przeczytaj na stronie, teraz reklamują się intensywnie z tą promocją.

#12 HSTVKM

HSTVKM

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 18 styczeń 2008 - 17:43

a może tele2? teraz net za 0 zł w 2008,a potem 59 zł. Przeczytaj na stronie, teraz reklamują się intensywnie z tą promocją.

Rewelacji w tej promocji tak naprawdę nie ma. Co z tego że za pierwsze 11 miesięcy (od lutego) płacisz 0zł, skoro za nastepne 25 miesięcy (umowa na 3 lata) płacisz 59zł? Inna sprawa że aktywacja usługi kosztuje 122zł i modem kolejne 122zł. To nam daje całkowitą cenę:
(11*0zł+25*59+122+122)/36=47,75zł miesięcznie.

Nijak ma się to do promocji w Netii przy której w wypadku podpisaniu umowy na 1mbit na 36 miesięcy otrzymujemy 350zł do ręki.
(49*36+1+79-350)/36=41,5zł miesięcznie.
NET24 szybciej i sprawniej?
Informacje o promocjach, usługach, szybkie załatwienie umowy, porównanie ofert - gg:9713898, hsradio@gmail.com

#13 zyzzyx

zyzzyx

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 13 październik 2008 - 10:49

A ja proponuję Wam porównywarkę dostawcy internetu Porównywarka może i wam pomóc wybrać najtańszy internet dla siebie. Mnie pomogła

#14 Dragonn

Dragonn

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 16 październik 2008 - 13:53

Ja mam w orange :) ale polecam neostrade, poprostu jest szybsza;)

#15 Gośćxradar_*

Gośćxradar_*
  • Goście

Napisany 19 listopad 2008 - 09:34

A co myślicie o ofercie TK Telekomu - Netk@ ? testował już ktoś??

#16 paczus60

paczus60

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 29 listopad 2009 - 13:41

ja chciałem zapytać czy we wszystkich sieciach internetowych konieczna jest opłata za linie telefoniczną, jak wchodze na strone tp i patrze oferte neostrady to opłata za internet z prędkością np. 1024kb/s wynosi 54,90 zł, plus utrzymanie linii telefonicznej miesięcznie 36,60 zł, czy opłata za linie telefoniczną jest konieczna w ofercie np. netia, bo jak wchodze na strone netii to nic nie ma na temat opłaty za linie telefoniczną, podają jedynie wysokość abonamentu

#17 Devastation

Devastation

Ale... Ale, że o co chodzi?

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2391 Postów:

Napisany 29 listopad 2009 - 14:01

Jeśli nie posiadasz telefonu stacjonarnego, a chcesz korzystać z internetu bazującego na kablach telefonicznych musisz płacić za korzystanie z linii telefonicznej.
Norbert
Sprzedam SE k550i, kolor biały, w bdb. stanie, możliwość wgrania softu od w610
Kupię Samsunga i5700 Galaxy, koniecznie w wariancie z zielonym tylnym panelem lub coś podobnego o ciekawym designie.

#18 jotgie

jotgie

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3700 Postów:

Napisany 29 listopad 2009 - 21:17

Dodaj obrazek - za 89 zł brutto
Myślę, że na terenie Szczecina można znaleźć lepszą ofertę.
Dodaj obrazek

#19 Snaill

Snaill

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 01 grudzień 2009 - 14:32

Paczus, od dzis obnizyli te kwote za utrzymanie lacza do 28 zl. Takze juz troche taniej bedzie. Jak chcesz zakladac na cos na kablach TPSA, to najlepiej zastanowic sie nad neostrada, albo orange freedom (dzis tez wyszla promocja wlasnie na ten net - jezeli masz abonament w orange 55 zl lub wiekszy, to masz taniej neta).

#20 Snaill

Snaill

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 24 marzec 2010 - 16:12

snaill ale jakby nie patrzec , neostrada ma zdecydowanie wiekszy zasieg, a ceny teraz tez promcyjne bo 6mb za 69 zl I chyba bez wzgledu czy jest sie nowym klientem czy stalym. Przynajmniej ma sie pewnosc ze bedzie funkcjonowala, bo net mobilny jest wciaz niestetety terytorialny I chyba sa jakies ograniczenia pod wzgledem sciagania, ale pewna nie jestem

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników