Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Nawigator Obrazów i Fotografii HP nie działa ??

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 pestka76

pestka76

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 804 Postów:

Napisany 13 styczeń 2007 - 14:14

Witam mój skaner HP psc1210series
Mam problem z moim skanerem, a własiwie z oprogramowaniem do niego nie moge odpalic Nawigator Obrazów i Fotografii HP zawsze tym programem skanowałem obrazy, a teraz pieron sie nie uruchamia nagle przestał, przeinstalowanie sterów nic nie dało. Klikam w skrót i nic, nie odpala, co moze byc nie tak .??
Procesor:DualCore Intel Pentium D 940 // Płyta główna:Abit AW8-MAX 3rdEye II // Karta telewizyjna:Leadtek WinFast TV2000 XP Expert
Karta grafiki:Leadtek WinFast PX7950 GT // Urządzenie wielofunkcyje:HP PSC 1210 series // Monitor LCD:SyncMasrer 971p
Dodaj obrazekDodaj obrazek

#2 MMarcu

MMarcu

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 05 luty 2007 - 23:46

Witam mój skaner HP psc1210series
Mam problem z moim skanerem, a własiwie z oprogramowaniem do niego nie moge odpalic Nawigator Obrazów i Fotografii HP zawsze tym programem skanowałem obrazy, a teraz pieron sie nie uruchamia nagle przestał, przeinstalowanie sterów  nic nie dało. Klikam w skrót i nic, nie odpala, co moze byc nie tak .??

<{POST_SNAPBACK}>

Witaj, pewnie masz przeglądarkę IE7.0, i to jest przyczyną problemu. Musisz zainstalować patcha. Ja mialem podobny problem i znalazłem w internecie (na stronie hp) patcha na ten problem. Oto link:
http://h10025.www1.h...&os=228&lang=pl

Gdyby był problem ze ściągnięciem to napisz na jaki mail wysłać patcha.
U mnie po zainstalowaniu i ponownym uruchomieniu kompa nawigator już działa :)
Pzdr.

#3 pestka76

pestka76

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 804 Postów:

Napisany 01 marzec 2007 - 18:06

No widzisz a mi powiedzieli w HP że trzeba nacisnąć Alt i spacja i zminimalizować na dół inaczej się nieda.Ale dzięki już ściagłem i sprawdzam , a swoja drogą to oczywiście przez IE 7 dokładnie.
Procesor:DualCore Intel Pentium D 940 // Płyta główna:Abit AW8-MAX 3rdEye II // Karta telewizyjna:Leadtek WinFast TV2000 XP Expert
Karta grafiki:Leadtek WinFast PX7950 GT // Urządzenie wielofunkcyje:HP PSC 1210 series // Monitor LCD:SyncMasrer 971p
Dodaj obrazekDodaj obrazek

1 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników